Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós miért lett ellenséges?

Anyós miért lett ellenséges?

Figyelt kérdés

25N vagyok párom 30F

Anyósom imádnivaló,soha semmiért nem szólt be, őt egy kivételnek éreztem,de ez az összeköltözés dologba nagyon ellenkezik


Párommal november óta nézegettük lakásokat,most adott egy jó lehetőség ami úgy nézz ki megfelelő lesz nekünk,de anyós mintha ellenünk lenne és olyan megjegyzéseket tesz mintha el akarná bizonytalanitani a páromat és nem örül a párom sikerének, egyáltalán nem biztatja

Folyton negatív megjegyzéseket tesz amiből már most elegem van


Ez egy 2 szobás 56nm2 lakás 11.5m Ft felújított minden rendben van, tényleg már csak egy festés kell és beköltözhető

Közel van a munkahelyhez 20 perc ahol most élünk onnan 45 perc volt nekünk a bejárás autóval


Anyós megjegyzései


Fiam gondold még át,nem kell sietni

Én sosem szerettem panelba lakni


Miért a 4 emeletet kellett választani

Amikor én voltam terhes nagy hassal meg még vásároltam is nehéz volt fel le menni minden nap


Miért nem tudok közelebbit keresni ahol mi vagyunk


Én ezt az árat soknak tartom

Volt egy ismerősöm nekik nem sikerült és elveszítették a foglaló pénzt


Szóval tényleg mindenben csak a rosszat látja, páromat kérdeztem miért ilyen anyuka,de szerinte csak aggódik és egyáltalán nem negatív nincs most ebben igazam, ő ismeri és csak félt minket mert sok pénzről van szó


Jó persze aggódhat anyuka nem arról van szó,de miért kell mindenre rosszat mondani

Miért nem tudd olyat is mondani hogy gratulálok legyen jó minden ha segítség kell szóljatok

De már párom erre semmit nem tudod reagálni


Tényleg csak ennyire aggódik,vagy van benne valami ellenséges amit én látok


2020. febr. 23. 04:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Anyós beszólása óta párom bizonytalan

Pedig jó környéken van közel a munkahely árba normális


Képzeld el anyám 21 évesen szült engem elvált amikor 1 éves voltam,mi is a 4 laktunk, egyedül semmi segítség nélkül meg tudta oldani

Nem az a bajom hogy elmondta anyós a véleményét hanem az hogy ő szentül azt hiszi hogy ha neki nem ment akkor másnak sem fog


Amúgy a kérdés az hogy miért ilyen negatív amióta szoba jött az hogy költözünk

Én csak ezt szeretném megérteni miért nem tudd támogató anyuka lenni páromnak

2020. febr. 23. 07:40
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

A most édes-aranyos, tündérmackó anyóspajtás kezdi kimutatni a foga fehérjét.

Nem akarja, hogy picifia összeköltözzön veled. Pluszban egy negatív, lehúzó energiavámpír.

A fia meg egy bamba.

2020. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%

Éz sajnos nálunk is így volt, egészen azbesküvöig minden rendben volt, nagyon jól kijöttünk egymással.

Aztán már fura volt, hogy úgy az esküvőszervezésben nem érdekelte semmit, majd az rsküvő elött egy héttel kibukott belőle, hogy ő nem akarja elveszíteni a fiát stb. Ennek 6 éve, azóta folyamatosan eljutottunk odáig, hogy gyakorlatilag nem beszélünk egymással, pedig már egy unokája is van azóta.

2020. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
Most fogsz összeköltözni a férjeddel?
2020. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
38%
Ki mennyi pénzzel száll be az új lakásba? Kinek a nevén lesz?
2020. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
10m Ft hitelről van szó fele fele arányban
2020. febr. 23. 08:45
 17/30 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk neve rajta van mit tulaj
2020. febr. 23. 08:46
 18/30 anonim ***** válasza:
15%
Hisztizzen. Az enyem is tudja h kulfoldre fogunk koltozni. Mar most se egyutt elunk! Most is rinyalt. Leallitottuk. Akkor is rinyal ha koltozunk ki. De a parom ignoralja. En meg nem keresem vele a kontaktot h nekem sirjon. Itt az kell h a FIA allitsa le. Utana tok mindegy mit akar ha a pasi melletted van az anyja fejreallhat akkor se az lesz amit akar. Anno "koltozz ide inkabb" mondta nekem. Persze h nem mentem.
2020. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
Mi pont a magasra mászás miatt döntöttük el, hogy max. második emelet magasságig költözünk. Mázlink volt, most az elsőn lakunk, utólag visszagondolva nem tudom hogyan bírtam volna a negyedikről a sok cipekedést, olykor még a babakocsit is, mert a tároló később lett kialakítva, addig lomokkal volt teli.
2020. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

Én ezt nem érzem ellenségességnek, szimplán aggodalmaskodik. Ne vedd magadra, a párod jól mondja, most nincs igazad.

Ha nektek ez tetszik; vegyétek ezt, majd belenyugszik anyós is. Ne rontsd el emiatt az amúgy jó viszonyt.


Nálunk 300+ km-re lakik anyós, még sose volt nálunk korábban, nehezen utazik. Pàr hete eljött végül meglátogatni egy hétvégére, azzal az indokkal, hogy meg kell néznie, hogy jó helyen lakunk (értsd: tudok főzni-mosni-takarítani, és a macskák miatt biztos büdös koszos minden). Ezt már mondogatja egy ideje amúgy. A fia viccesen beszólt neki, hogy tessék, látja, nem híd alatt lakunk, és ennyi. Eddig aggodalmaskodott, most már látta, hogy tudok háztartást vezetni és a lakás is rendes, jé nincs büdös (ezt amúgy szóvá is tette :DD), innentől nem vergődik.

Ezért kár lett volna vele összevesznem, hogy miért hiszi, hogy nem gondoskodom rendesen a pici fiáról. :)

2020. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!