Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hoagyan viselem el az anyósom...

Hoagyan viselem el az anyósom miután leszokott a cigiről?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés ez így megfogalmazva de a gond a következő :

Barátommal lassan 9 éve együtt vagyunk. Semmi gond nem volt soha vele hal istennek sem pedig az anyossal, apóssal sem.

Viszont anyós attért a katolikus hitre miután leszokott a cigiről és azóta elviselhetetlen. Nem lehet vele megmaradni egy házban. Szerinte ha gyerekünk lesz az apja nem fürdetheti meg majd mert nehogy kedvet kapjon szexuálisan a gyerekünkre ha fiú, ha lány! Mellette szóvá teszi hogy miért nem próbálkozunk a gyereken még egyáltalán mert szerinte most lehetek a termenyekebb életkorban. Tegnap például azt is felhozta hogy egyáltalán minek dolgozok az a férfi dolga.

Kezdek kicsit besokallni is mivel nem látom a javulást annak ellenére hogy rá van szólva. Barátom se örvend már az ilyen viselkedése miatt viszont nem szeretnénk ez végett hogy velük a kapcsolatunk elmúljon. Valakinek valami tipp?


2020. febr. 24. 01:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Rühellem azokat a vallásos embereket akik megpróbálják a f@$z$ágaikat másokra erőltetni! Ennek a szitunak semmi köze a cigiről leszokáshoz. A begyöpösödött, unatkozó, "megtaláltamazigazistent" traktáláshiz annál inkább..
2020. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki! Kezdjük először is a legfontosabbal! A barátom nem pedofil és nem is viselkedik úgy! Gyerekünk meg igaz nincs de raer az meg. Barátommal beszéltem már, szerinte sem normális viszont az anyósra a nyomosabb rá szólás se viseli meg.

Valamelyik nap tyúkot vágtunk és én vágtam le a fejét akkor kijott csesztetni hogy én ezt biztos élvezem meg be ment imádkozni! Ez tényleg csak azóta vannak mióta leszokott a cigiről. Szerinte mi ha nagyon gyorsan nem változunk meg akkor pokolra fogunk jutni. Valamelyik nap papot hívott hogy megszentelje a házunk mert ő,, sötét erőket " érez...

2020. febr. 24. 12:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy birjatok ki nevetés nélkül?
2020. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A papi áldással nem lenne baj, de az egyértelmű, hogy amiket mond, a pedofília, hogy élvezed az állatok megölését, ez nem normális! Lehet hogy igazából jehova tanúja vagy valami vallási szekta tagja, érdemes lenne kideríteni hova jár pontosan! Bár ezzel még senkinek nem ártott fizikailag, nem?
2020. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát kérdező, ezzel az éjjel kiókumlált kérdéseddel jól befürödtél. Valahogy nagyon eredeti módon anyóspajtit és a katolikus vallást akartad ekézni egy lendülettel (néhány primitív, valláskoról semmit sem tudó alak be is sétált a csapdába). De hát igen ostoba dolog kerekedett ki belőle, az ürge melletted pedofil, az anyós boszorkány és terólad meg kiderült, nem sok ésszel rendelkezel, hogy mindezt a dohányzásról való leszokással hozod összefüggésbe. Tipp? Tipp: ne szaporodj, mert egy szegény kisgyereknek nagyon nehéz az édesanyja intellektuális képességét meghaladni, hiszen tőle tanulja az édes anyanyelvet és azon keresztül gondolkodni.
2020. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha egyáltalán nem tudod megkülönböztetni a kérdésem a te agyi rendellenességeddel akkor ne kommentelj mert csak felhuzod az agyam. Amit leirtam az így van! Senki nem írta hogy a barátom pedofil, az anyósom meg boszorkány. És kérlek ne is keverd itt evvel a sz@rt. Amit leirtam mind igaz. Nem áll szándékomban senki ellen játszani. Azóta csinálja ezt mióta nem cigizik és a hit kezdte el érdekelni. Azelőtt soha ilyenről szó sem esett. Ha jót nem tudsz mondani akkor inkább ne mondj semmit!
2020. febr. 28. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!