Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek férjem szülei prolik?

Szerintetek férjem szülei prolik?

Figyelt kérdés

Náluk alig van egy-két könyv, csak néhány 80-as évekből származó ponyva, meg ezek a Romana meg hasonlók. A dohányzó asztalon mindig ott hever a blikk neg story magazin. Más olvasmány nincs.


Főleg apósom nagyon proli. Gyári munkás, műszakos, és a férjem elmondása szerint soha nem is a akart ennél többet, pedig anno a gyár fizette volna a továbbképzését, még egyetemre is küldték volna, de szerinte minek az, hiszen anélkül is vsn munkája. A férjemet se támogatta a tanulásban soha, haragudott rá, amiért egyetemre jár, mert az drága, így férjemnek diákhitelt kellett felvenni.


Foga nem sok van, mert hát a protézis drága. Viszont akármikor megyünk, látom új iPhone, új nagyképernyős tvt vettek.


Soha nem járnak se színházba, moziba, kulturális programokra, ezekről velük nem is lehet beszélgetni sem. Nagyon műveletlenek de főleg após, aki non stop csak tv-t néz meg sör+pálinka, vagy lemegy a kisboltba és ott iszik a többi panellakóval.


Férjemet sem vitték sehová sem gyerekként, se múzeumba, de még egy állatkertbe sem. Mert ugye minek azt.


Van egy csomó hitelük is, illetve ha mégis pénzhez jutnak, elverik, pl örököséget. Megtakarításuk semmi, pedig már azért nem fiatalok.


Folyton szekálnak minket bármit is csinálunk: miért veszünk kertes házat, minek kutya, miért kell olyan urizálós kajákat enni, a fia biztos éhezik(ezt azért kaptam, mert bulgur volt a köret és nem krumpli). Meg miért szórom a pénzt nyelvtanfolyamra?


Nagyon nehezen viselem már ezt a proli mentalitást, utálok náluk lenni.


Max akkor vagyok jól el náluk, ha apósom nincs otthon, mert dolgozik vagy a kocsmában van, mert akkor legalább nem azt hallgatom, hogy minek ezt, minek azt? Elbeszélgetni sem lehet semmiről se, felhangositjava tv-t hogy megsüketül mindenki, de nem érdekli, és azt bámulja akkor is, mikor arra a pár órára havonta átmegyünk.


Van még valakinek hasonló a rokonságban? Hogy kezelitek?



#műveletlenség #após anyós
2020. márc. 9. 23:27
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
71%

Igazi prolik, hiszen olyan fiút tudtak kinevelni, akit te is elfogadsz. Akkor nem volt "prolik kölke?"

Szellemi toprongyság lenézni a másikat.

"Elbeszélgetni sem lehet semmiről se+

Beszélgetéshez legalább két ember kell, ezért mondhatja apósod is ezt rád.

Te is tehetsz arról, hogy apósod lett az említett.

.

Visszatetsző, hogy lamarházod azokat, akik borját párodul választottad/fogadtad el.

2020. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
51%
A férjed hogy tud téged elviselni királyi fennsége?
2020. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
52%
fensége. Bocsánat csak a sznobságod kivágta nálam a biztosítékot. Hidd el ők is utálják ha ott vagy.
2020. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Fulár ***** válasza:
68%

Én csak egy egész életre megfontolandó jótanácsot tudok adni:Ne nézz le másokat csak azért mert mások!Nem vagyunk egyformák és ez igy van jól!

Illetve a gyári munkás és soha nem akart ennél többet részrehez annyit fűznék hozzá,hogy ha a kétkezi munka ilyen szégyelnivalóvá vâlt akkor megérett a világ a pusztulásra!Számomra az atomfizikus sem különb mint a gyári munkás vagy az utcaseprő.

2020. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
90%

Évente legalább 100 könyvet olvasok, nincs tévém és eléggé műveltnek tartom magam. Mégsem gondolom, hogy le kéne nézni és minősíteni kellene azokat, akik máshogy gondolkodnak a világ dolgairól.

Ők a férjed szülei. Már csak a férjed miatt is próbálj tisztelettel bánni velük.

Én nagyon kiakadnék, ha a házastársam ilyen stílusban beszélne a szüleimről, ahogy a kérdésben te tetted.

Megváltoztatni sajnos nem fogod tudni őket. De ha a férjed nem ilyen, akkor ne stresszelj ezen. Örülj neki, hogy ő ki tudott törni abból, amit elítélsz. Ő máshogy él, más a fontos neki. Igazából ez számít csak.

2020. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
81%
Minél értelmesebb valaki, annál jobban el tud beszélgetni bárkivel. Magad is minősíted vele, ha neked ez nem megy
2020. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Azzal nem lehet elbeszékgetni, aki inkább az ordító tv-t bámulja félrészegen és mindenre csak annyit reagál, higy "bittos, nem tudom".


Nem vagyok sznob, csak azért, mert nem szórom hülyeségekre a pénzt, ha egyebekre, pl fogpótlásra kellene inkább, meg hitel törlesztésére. Attól még, hogy vki gyárban dolgozik, még lehetne kulturáltabb, meg ha vkinek nincs pénze arra se, hogy megcsináltassa a fogát, akkor ne vegye neg a legujabb iPhonet hitelre.


Én is eszem krumplit, éppen apósom szól be nekem, ha vmit másképpen csinálok, én sosem szólok ilyeneket neki! Mindig apósom szól be, hogy minek azt?


Persze, minek is haladni az életben?

Szerencsére férjem akar előrébb jutni, és nem ott akar tartani 50 évesen is, mint 20 évesen! Ez talán akkora baj? Meg hogy pl ő nem akar hiteleket a nyakába, xsak azért hogy besörözve lehessen villogni a telefonnal a panel aljában a kisboltban?


Legalább 4x jobban keresek, mint apósom, és nincs iPhone-om, csak a céges az, de sajátbol jo nekem egy olcsóbb is. Nincs óriási tvnk, nincs közel 100ezer ftos kávéfőzőnk, főleg nem hitelre, inkább megtakarításunkat növeljük. Amúgy még mielőtt beszólnátok, férjem is jól keres, nálam is jobban.

2020. márc. 10. 08:41
 18/50 anonim ***** válasza:
34%

Nem!

Munkás-parasztok!

2020. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha elkezdenek bántani titeket, akkor reklamálj. Egyszerű emberek, akik szeretetben felnevelték a férjedet. Nem kell filozofálnod velük, de észre fogják venni, hogy lenézed őket, és ha emiatt megutálnak, megnézheted magad, a házasságod is rámehet.
2020. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha utálod őket, nem kell menni. A férjedhez tartozó csomag részei, de ki lehet kerülni őket. Mindenesetre ne szidd őket a férjednek.
2020. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!