Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek férjem szülei prolik?

Szerintetek férjem szülei prolik?

Figyelt kérdés

Náluk alig van egy-két könyv, csak néhány 80-as évekből származó ponyva, meg ezek a Romana meg hasonlók. A dohányzó asztalon mindig ott hever a blikk neg story magazin. Más olvasmány nincs.


Főleg apósom nagyon proli. Gyári munkás, műszakos, és a férjem elmondása szerint soha nem is a akart ennél többet, pedig anno a gyár fizette volna a továbbképzését, még egyetemre is küldték volna, de szerinte minek az, hiszen anélkül is vsn munkája. A férjemet se támogatta a tanulásban soha, haragudott rá, amiért egyetemre jár, mert az drága, így férjemnek diákhitelt kellett felvenni.


Foga nem sok van, mert hát a protézis drága. Viszont akármikor megyünk, látom új iPhone, új nagyképernyős tvt vettek.


Soha nem járnak se színházba, moziba, kulturális programokra, ezekről velük nem is lehet beszélgetni sem. Nagyon műveletlenek de főleg após, aki non stop csak tv-t néz meg sör+pálinka, vagy lemegy a kisboltba és ott iszik a többi panellakóval.


Férjemet sem vitték sehová sem gyerekként, se múzeumba, de még egy állatkertbe sem. Mert ugye minek azt.


Van egy csomó hitelük is, illetve ha mégis pénzhez jutnak, elverik, pl örököséget. Megtakarításuk semmi, pedig már azért nem fiatalok.


Folyton szekálnak minket bármit is csinálunk: miért veszünk kertes házat, minek kutya, miért kell olyan urizálós kajákat enni, a fia biztos éhezik(ezt azért kaptam, mert bulgur volt a köret és nem krumpli). Meg miért szórom a pénzt nyelvtanfolyamra?


Nagyon nehezen viselem már ezt a proli mentalitást, utálok náluk lenni.


Max akkor vagyok jól el náluk, ha apósom nincs otthon, mert dolgozik vagy a kocsmában van, mert akkor legalább nem azt hallgatom, hogy minek ezt, minek azt? Elbeszélgetni sem lehet semmiről se, felhangositjava tv-t hogy megsüketül mindenki, de nem érdekli, és azt bámulja akkor is, mikor arra a pár órára havonta átmegyünk.


Van még valakinek hasonló a rokonságban? Hogy kezelitek?



#műveletlenség #após anyós
2020. márc. 9. 23:27
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
66%

Van olyan ismerősöm aki havi 600.000-et keres tisztán, a menyasszonya is ennyit, vagy 400-at. A pasi tetováló saját üzletben, a csaj egy gyárban valami vezetői munkakört lát el.

Soha sincs pénzük, pedig kínaiban vásárolnak, nem utazgatnak, semmi. A pasinak ki vannak rohadva a fogai, de nem csináltatná meg.

Ők is mindig új telót, iphonet, tabletet, megmiafaxomat vesznek mindig. Erre megy el a pénz. Lakást full hitelből veszik.

2020. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
50%
Az a proli, aki már megint kiemeli az 1 hónapos kérdését, holott rengeteg embertől kapott önigazolást a kis lelki világának :)
2020. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire lenézed őket, akkor nem kell feléjük nézni. Ennyi.
2020. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
40%
Mellesleg én úgy gondolom, hogy egy szülőnek KÖTELESSÉGE, hogy a gyerekét maga elé helyezze, és az ő boldogságáért dolgozzon mindig. Ha pedig a kedves após ezt megtenné, akkor látva, hogy a fiának ez a számára fura, ellenszenves, idegen nézetű nő van annyira fontos, hogy összekötötte vele az életét, akkor végre férfiként viselkedik, megembereli magát, és normálisan, kedvesen viselkedik, ameddig elviszi magukhoz. Nem azért, hogy beigazolja, hogy a nő különb nála, és fel kell érni a szintjére, hanem a FIÁÉRT. Mert a fia megér neki annyit elméleti szinten, hogy ne úgy viselkedjen, mint egy elkényeztetett óvodás, aki nem akar a szomszéd gyerekkel játszani ezért duzzog. Azért, hogy ne érezze magát a fia rosszul azért, mert az életében a legfontosabb emberek nem bírnak megmaradni egymás mellett. Lehet, hogy akármilyen okból nem járt egyetemre a papa, de ennyi esze lehetne. A saját kicsinyességén és ellenérzésein felül kell tudnia emelkednie, mint apa, ha tényleg fontos neki a gyereke.
2020. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért prolik, mert nem olvasnak, vagy mert kocsmáznak. Azért prolik, mert nem képesek disztingválni, amikor ott vagy, és nem hozzák meg a legkisebb áldozatot sem a fiukért. A mentalitásuk proli, és sajnos ezen már se te, se senki nem tud változtatni. Én minimálisra csökkenteném velük a találkozások számát, főleg, ha még ők teszik a megjegyzéseket.
2020. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, az nem proliság hogy éreztetik az őket megvető libuskával hogy nem szívesen látott vendég. Csak agyonművelt őfelsége nem akarja venni a lapot.
2020. ápr. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
83%

#46. Minden kapcsolat két emberen múlik.

Nem ismered, honnan indult.


Nem értem, miért kell lelibázni azért a kérdezőt, mert igényesebb, szeretné hasznosan tölteni azt az időt, amit a Földön kapott.

Ráadásul azt hiszitek, hogy az értelmiségi emberek nézik le azokat, akik kevésbé műveltek, tanultak. Fenéket.

Van, hogy a szemem előtt kedvesek az emberek, aztán Facebook-on sorra posztolnak olyanokat, hogy "Csak a hülyék járnak egyetemre" meg "A paraszt bácsi, aki egész életében ott volt a háziállatokkal, sokkal okosabb, mint egy állatorvos".

Igen, borzalmasan lehúzó ezeket olvasni, ráadásul nem is szólhatok érte.

Míg ha én posztolnám ki, hogy "Jaj de jó, hogy nem egy gyárban 12-zöm, miközben szívom a töltött cigit", akkor szétszednének, hogy mekkora egy mocsok vagyok, hogy ilyet merek mondani, és még én is kerülhetek rosszabb helyzetbe.


Szóval én megértem a kérdezőt.

Tudatosan kerülöm, hogy megbántsak másokat, én mégis kapok hideget, meleget.

2020. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
71%
46-os, édes ember lehetsz, ha szerinted egy jó szülő éreztetheti a gyerekével, hogy nem kedveli a párját. A kérdező láthatóan nem azzal küzd, hogy mit csinálnak szabadidejükben anyósék, hanem hogy belekötnek abba, hogy ő mit csinál. Emiatt miért lenne lenéző? Vannak egyszerű, butuska emberek, akiket szeret a környezetük, mert kedvesek és aranyosak. Az említett anyósék meg valószínűleg nem csak ostobák, hanem nagypofájúak és bunkók is mellé.
2020. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
73%

Igen, férjed szülei valódi prolik.

Te pedig egy igénytelen csaj vagy, aki a nagy válogatási lehetőségei közül épp egy proli-ivadékot választottál férjedül.

2020. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan tudom miről írsz kérdező! Nekem is ilyen volt após. Egy igénytelen, ostoba alkesz, aki mindenkinél mindent jobban tudott. Az a lenéző, megvető stílus mert tanultam, képeztem magam...

Meg a fiuk is.

Neki is a sör meg a TV előtt tespedés, mindenki szidalmazása aki nála többre vitte. Már nem él.

Anyós se sokkal különb, pár éve még kiakadt minek számítógép, meg internet a munkánkhoz és két iskolás gyereknek?

Minek tengerparton nyaralni?

Minek a diploma?

Minek mosogatógép?

Anyám dettó. Rettenetes!

A gyári munka, meg a kilátástalanságban a meggebedés az érdem. A szorgalom és a siker csak irigyelni való dolog.

Már nem is hívjuk őket magunkhoz, mert hallgatjuk miért élünk különbül, mint ők. Elhallgatunk minden haladást, gyarapodást.

És az ezernyi idióta kérdés kinek, miből telik bármire.

Frusztrált nyomorék ez mind, örüljön, aki akár átlag emberként is, de nem találkozott ilyenekkel.

Rettenetesen lehúzó, kiég az ember agya ha ilyenekkel akar bármiről is beszélgetni, mert nem lehet!

2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!