Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek férjem szülei prolik?

Szerintetek férjem szülei prolik?

Figyelt kérdés

Náluk alig van egy-két könyv, csak néhány 80-as évekből származó ponyva, meg ezek a Romana meg hasonlók. A dohányzó asztalon mindig ott hever a blikk neg story magazin. Más olvasmány nincs.


Főleg apósom nagyon proli. Gyári munkás, műszakos, és a férjem elmondása szerint soha nem is a akart ennél többet, pedig anno a gyár fizette volna a továbbképzését, még egyetemre is küldték volna, de szerinte minek az, hiszen anélkül is vsn munkája. A férjemet se támogatta a tanulásban soha, haragudott rá, amiért egyetemre jár, mert az drága, így férjemnek diákhitelt kellett felvenni.


Foga nem sok van, mert hát a protézis drága. Viszont akármikor megyünk, látom új iPhone, új nagyképernyős tvt vettek.


Soha nem járnak se színházba, moziba, kulturális programokra, ezekről velük nem is lehet beszélgetni sem. Nagyon műveletlenek de főleg após, aki non stop csak tv-t néz meg sör+pálinka, vagy lemegy a kisboltba és ott iszik a többi panellakóval.


Férjemet sem vitték sehová sem gyerekként, se múzeumba, de még egy állatkertbe sem. Mert ugye minek azt.


Van egy csomó hitelük is, illetve ha mégis pénzhez jutnak, elverik, pl örököséget. Megtakarításuk semmi, pedig már azért nem fiatalok.


Folyton szekálnak minket bármit is csinálunk: miért veszünk kertes házat, minek kutya, miért kell olyan urizálós kajákat enni, a fia biztos éhezik(ezt azért kaptam, mert bulgur volt a köret és nem krumpli). Meg miért szórom a pénzt nyelvtanfolyamra?


Nagyon nehezen viselem már ezt a proli mentalitást, utálok náluk lenni.


Max akkor vagyok jól el náluk, ha apósom nincs otthon, mert dolgozik vagy a kocsmában van, mert akkor legalább nem azt hallgatom, hogy minek ezt, minek azt? Elbeszélgetni sem lehet semmiről se, felhangositjava tv-t hogy megsüketül mindenki, de nem érdekli, és azt bámulja akkor is, mikor arra a pár órára havonta átmegyünk.


Van még valakinek hasonló a rokonságban? Hogy kezelitek?



#műveletlenség #após anyós
2020. márc. 9. 23:27
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nrm egy órát töltünk ott, hanem pár órát mondjuk 1-től 4ig, fél 5ig, és még másfél óra oda, másfél vissza, vagyis havonta egy napom emiatt kuka, pláne hogy szombat vagy vasárnap 🙄
2020. márc. 10. 14:50
 32/50 anonim ***** válasza:
40%
Ja, hogy a magadfajta nem proliknál életbevágó mit posztol az após a faszbúkon...
2020. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
85%
De minek mész, ha annyira utálod? Maradj otthon, senkinek nem fog hiányozni a másik. Ilyen egyszerű. És máris nincs mit panaszkodni.
2020. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
25%
Pl ilyen Tibi atya féle képeket, meg volt pl egy kertibuli férjem unokatesójánál, após meg lefotózta a sok üres sört meg vodkát, és kiposztolta, mindenkit megjelölve, hogy "haverok, család, buli, kannásbor és sok sok sör" meg vmi smiley..." :D :D Ez nem kamu? Be lehet állítani, hogy ne tudjon bejelölni a fotókon. Egyetemen évfolyamtársaim is csináltak hasonló fotókat. :D Lehet titkon egyetemi hallgató az öreg.
2020. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
86%

A többit már megírták itt mások, te meg válaszoltál.

De egy dolgot nem értek: miért kell egy ilyen kérdést feltenni?

2020. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
39%
Végigolvastam. Higgyétek el, örömmel. Mert rengeteg józan gondolkodású, intelligens hozzászólás született. Messze nem jött be a kérdező reménye, hogy habzó szájjal fogják leszólni a férje szüleit. Erre mondják, hogy visszanyal a fagyi. :)
2020. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
53%

Mi csudáért nem hagyátok ott abban pillanatban a párod szüleit ahogy a párod apja idegesítő kezd lenni.azt kész

Én anyukámat már párszor otthagytam azt haza jöttem családomhoz mert megbántott stb.

2020. márc. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
77%

Azok hát.


Ettől függetlenül megváltozni már nem fognak, és jobb a békesség. Szeretni nem kötelező őket, én sem szeretném.

2020. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem prolik, hanem egyszerű emberek.


Miért nézed le őket? Mert nem lexikonok tornyosulnak otthon? Mert hangosan nézi a tévét? (nyilván nem kíváncsi rád)

Mi jogon jössz te ahhoz, hogy emberekről így beszélj??!!

Gyárban dolgozik. ÉSSSS???

Mi vagy te Isten hogy ítéletet hozz?!

Dohányzik? És? Te pénzeden cigizik?! Nem.

Szállj már magadba te taknyos kis qrva, a pics@ba!Mit képzelsz te magadról?

Pedig csak egy 35 éves édesanya vagyok, anyóssal! de eszembe nem jutna így beszélni!

2020. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, remélem azért még azt tudod, hogy az emberi érték ismérve nem feltétlenül az emberi élet során elfogyasztott könyvek számában és ráfordított tanulmányi évek hosszában leledzik? Én, ahogy te fogalmazol panelproli családból származom, ráadásul szegény megyéből. Az én anyám sem szeretett tanulni soha, 15 éves kora óta dolgozik (lehetett akkor suli mellett), viszont végtelenül önzetlen, szorgalmas, kedves, barátságos és a világ legjobb embere. Én soha nem tudtam vele tudományról társalogni, de mindig tudta mi kell nekem, tudta hogy könyv év könyv év csak könyv. Én kutató lettem, éltem nyugaton, egész életemben tanultam, művelődtem, ő maradt a panelban nagymamámmal hogy ápolja őt, olvassa a Story magazint, nézze a kereskedelmi csatornákat, e ezen időtöltések között felhívjon hogy megkérdezze hogy vagyunk és a kis unokája, én imádom őt úgy ahogy van. Volt idő bevallom, amikor szerettem volna én is tehetős, okos, művelt anyát magamnak, aztán ahogy teltek az évek és láttam ahogy anyám teljes erejével apámat gondozta súlyos betegsége alatt, 3 műszakban dolgozott, hogy minden, de tényleg minden szükséges meglegyen a családnak akkor azt mondtam, hogy mindenki ilyen szülőre vágyik és szégyelltem, hogy valaha máshogy éreztem. Mert az én "proli" anyám olyat tett egész életében, amit a sok agyonművelt anya tán sosem tenne meg.

Tudod Kérdező, téged ez a gondolatvilág ugyanolyan egyszerűvé tesz, mint azokat az embereket akikről derogálóan vélekedsz.


Egyébként meg nem a szülőkhöz mentél hozzá, hanem párodhoz, ha téged zavar a háttere, amiről ő nem tehet, akkor keress egy művelt, tehetős családból való férjet és büszkélkedj velük.

2020. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!