Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőmet bántja a mostoha...

Barátnőmet bántja a mostoha apja, mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok barátnőm 16,lassan egy éve vagyunk együtt de már a kapcsolatunk elején is voltak problémák a családjával.Kicsit hátrányosabb helyzetben vannak,de a legrosszabb hogy barátnőmet ugy kezelik mint egy házi szolgát és ez nem az a tipikus egyszer-egyszer elkell mosogatnia.Gyakorlatilag neki kell mindent csinálni ami a háztartással kapcsolatos.Ha ezeket nem csinálja nagyon elkezd vele balhézni a mostoha apja,az anyukája védné de sajnos fél a apjától.Szegény nagyon maga alatt van ez miatt rengeteget sír nagyon keveset tud velem lenni mert nem engedik el.

Mit csináljak kérlek segítsetek!🥺



2020. márc. 14. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg például a Hintalovon Alapítványt.
2020. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

#10

Miért, így meg tudja védeni őket?

Nem az ő dolga a kis testvérei, hanem az anyjáé, de speciel ezt a kifogást még én sem hiszem el, pedig én eléggé hiszékeny vagyok.

2020. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Blacmoneyhu válasza:
11%
Rendezd el a mostoha apját
2020. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Cree_die válasza:
52%
Az a legjobb döntés ha leültök hároman vagy négyen az annyával beszélgetni. De ha rosszul jöttök ki a helyzetből nincs más választás meg kell várni amig 18 lesz a lány. Ha rád támad az apja csak annyit mondok üsd amig csak tudod!
2020. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy ki lehet emelni a gyerekt a családból, ő elhatározza, hogy más rokonnál éljen, ha az a rokon elvállalja, vagy állami gondozásban.


Vagy az anyuka kirakhatja a mostoha apa szűrét.

Más nem nagyon van.

2020. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

10. Fordulj az ajánlott hozzáértőkhöz, én is ajánlok még majd párat, MERT ők el tudják mondani neked, hogy egy alkoholista bántalmazó viselkedésében nincsen logika. Nem attól iszik és nem attól bántalmaz, hogy a környezetében mások mit csinálnak vagy nem csinálnak.

Menekülni kell, ennyit lehet tenni.

A nane.hu segélyszámát is hívhatod és a családsegítőhöz is fordulhatsz, és elmehetsz háziorvoshoz, addiktológushoz, alkoholisták hozzátartozóinak 12 lépéses önsegítő programjába.

Ezeket mind megtalálod a neten.

És el fogják mondani érthetően, hogy nem függ a viselkedésedtől az, hogy az alkoholista bántalmazó mennyit iszik és mennyit bántalmaz.

Ez csak egy mágikus gondolkodás, hogy bármiféle hatással vagytok rá. Nem vagytok rá hatással!

2020. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Semmit, amíg nem csattan pofon. A barátnődnek kellene megtanulnia azt, hogyan álljon ki magáért, és az anyját - nem, nem a mostohaapucit, mert nem az a valódi

bűnös, az csak a végrehajtó bunkósbot - hogyan tegye helyre.


A mostohapa is megkaphatja a magáét: tegye le a a barátnpd a piszkos melót, nem Hamupipóke ő, és álljon a sarkára!


Hol van a saját apja? Ha él, keeresse meg és beszéljen vele. Beszélgen az osztályfőnökkel, az iskolaigazgatóval, az iskolapszuchológussal, vagy a gyámüggyel. Nyissa ki a száját és álljon ki önmagáért. Te pedig végig állj mellette!


Ha pedig fizikailag is bántalmazzák, AZONNAL jelentse fel a szülőket a rendőrségen! Mindkettőt!

2020. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

" nem a mostohaapucit, mert nem az a valódi


bűnös, az csak a végrehajtó bunkósbot " Hát persze, már megint a megfélemlített nő a bűnös, nem a bántalmazó...

2020. márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Oda mész a faterjához adsz neki egy-két barackot, pár könyököst vagy izomból tökön rúgod.
2020. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!