Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei pénzt kérnének...

A párom szülei pénzt kérnének azért hogy itt vagyok náluk hetvegente?

Figyelt kérdés

Nos arról van szó hogy most a virus miatt nem nagyon tudok ide oda ingazni. Viszont meg beszeltuk parommal hogy valamennyit adok ide bele nekik haza. Ezzel még nincs probléma..de szerintetek az normalis hogy nem vagyok itt teljes honapot es megis annyt kérnének tőlem mint amennyoit a párom ad haza.? Mert ha azt nézem

Es nem lenne ez a virus csak hétvégente lennék itt szinte. Kérlek segítsetek hogy mit csináljak..



2020. ápr. 13. 17:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nincs hiena csaladja. De nem vagyok itt annyit hogy egesz honapb eleve a párom

Szülei rGaszkodtak ahhoz hogy maradjak ne jarkaljak virus idoszakba.. es ezert mondham a paromnak hogy bele adok valamennyit.. bar ezt sem ertem mivel párom momdta hogy fizet annyit hogy ne zavarja az anyjáekat.. termeszetesen ugyan ugy vasarolok ide is..

Es nem vagyok élosködő termeszetes nekem is hogy bele adok ide persze.. de akkor sem annyit mint a parom fôleg hogy kb alig fogyasztok mert nekem külön sajat etrendem van.. amit tartanom kell a betegsegem mitt igy magamnak vasarolok.. de nyilvan ha fozok akkor ugy fozok hogy ok is tudjanak enni belőle..

2020. ápr. 14. 09:57
 22/26 anonim ***** válasza:
4%

"hadd találjam ki: ugye, svábok?"


Mi is svábok vagyunk, de ilyen sosem fordulna elő.

2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem svábok
2020. ápr. 14. 10:43
 24/26 anonim ***** válasza:
Közösen albérletbe nem akartok elköltözni? Vagy még tul korai lenne?
2020. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Gondolkoztunk ezen mar es beszéltunk róla csak hat ez a korona virus.. nem tudom mennyire celszerű költözködni
2020. ápr. 15. 07:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia! Együtt vagytok még? Őszintén én nem értek egyet a szülőkkel, meg azzal sem, hogy bármit is kellene ott tenned. Nem értem az ilyen szülőket, akik elvárják, hogy segítsen nekik a párjuk barátnője. Az ilyen családoktól is undorodom. Édesanyám egyedül nevelt fel minket húgommal, soha nem volt elvárása senki felé. Mi önzetlenül segítettünk neki, nem azért mert elvárta. Baj van abban a családban nagyon... és ha a párod ezt hagyja, akkor sztem ne tervezz vele!
2020. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!