Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha gyermeketek párja hétvégente nálatok alszik?

Figyelt kérdés

Üdv!


Következő a helyzetünk. 21 évesek vagyunk párommal, még tanulunk. Én vidéki vagyok, kb. minden második hétvégén hazajárok. Így a többi hétvégét barátoméknál töltjük együtt. (Péntek estétől hétfőig kb) én szüleim nagyon szeretik őt, mindig kérdezik mikor jön velem haza stb. az ok, amiért én néha többet vagyok náluk mint ő nálam, hogy én ingyen utazom, neki pedig nem kis költség mert több óra út.. Igyekszem náluk segíteni, ha ott vagyok, sőt, saját kajám van mert tőlük az albérletembe megyek át (ahol nem egyedül élek, hanem 3 idegennel, ezért is otthonosabb nekem náluk a hétvége) mégis néha félek, hogy zavarok.. Engem nem zavarna, de mind mások vagyunk. Barátomnak nem mondtak ilyesmit, én mégis aggódom de hát nem tudnánk máshol lenni, mert 3 lány közé meg mégsem viszem fel a lakásba. Párszor fordult csak elő hogy mondjuk nem csak hétfőig hanem keddig maradtunk, mert akkor közös programunk volt vagy valami, de szüleim ő esetében ennek mindig csak örülnek.


Szülők Ti ezzel hogy vagytok?


Köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 7. 17:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha normális a párja, tiszteletben tart a házban mindenkit, akkor nem, egyáltalán nem zavarna.
2019. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavarna!
2019. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavarna, sőt, inkább örülnék neki.
2019. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Minket nem zavart.
2019. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
57%
Amenyiben minden hétvégén nalunk lenne, igen, nagykn zavarna.
2019. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Volt rá példa és egyáltalán nem zavart. Titokban örültem,hogy megismerhetem azt,akit a gyermekem szeret. Azóta összeházasodtak és mi imádjuk a vejünket!
2019. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Engem sem zavarna. Anyu is mindig örült mikor párom nálunk volt, anyósomnak viszont nem tetszett mikor havi 1x én voltam náluk hétvégén. Pedig mindenben segítettem. Végül kijött belőle, hogy adjak pénzt vagy vásároljak be ha megyek. Pedig a férjem (mostmar) oda adta a fizetését, én meg szinte alig ettem,(félénk voltam 😂) és anyagilag is jól álltak.

Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy nem vagyunk egyformák :)

De ha párodnak sem szóltak még, akkor nem hiszem hogy zavarnád őket :)

2019. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Engem sem zavarna,sőt örülnék,hogy tudom,hogy jó helyen van a gyerekem illetve a párja.A lányomnak bár párkapcsolatát nincs,de a barátai folyton nálunk vannak.Mi pl fiatalosak vagyunk és imádjuk a nyüzsgést,ami így mindig van.Szerintem te se stresszelj ezen!😊
2019. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sok lenne.
2019. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%

Lakástól is függ. Ha akkora a ház, hogy alig találkoztok a szülőkkel, akkor kevés az esély, hogy zavarsz. Ha már kisebb a lakás, meg "mindenhol ott vagy", az már lehet zavaró. Az nem indok, hogy a szüleid mennyire örülnének, mert egyrészt nem ott vagytok, a távolból könnyű örülni, másrészt, attól, hogy a szüleid örülNÉnek, a fiú szüleit ez nem kötelezi semmire.

Szerintem itt bárhogy írjuk, hogy engem zavar, engem meg nem, nem befolyásol semmit. A szülőket attól még zavarhatja. Vagy nem, az is lehet, hogy örülnek nektek.

Engem valószínűleg zavarna, hogy majdnem minden hétvégén itt van valaki, de ha a fiamnak fontos lenne, valószínűleg benyelném, és igyekeznék jó képet vágni.

2019. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!