Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék folyamatosan "látoga...

Anyósomék folyamatosan "látogatnak" minket (főleg hétvégente), vagy ha éppen nem, egy nap 3x megkérdezik mit csinálunk. Engem zavar, a férjemet persze nem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszéltem erről a férjemmel, jobban mondva veszekedtünk. Mivel szerinte a mama csak az unokája miatt jön, vagy keres minket 0-24. Bírom őket, de ez sok. Megértem azt is, hogy szeretik az unokát, de nem állhatok készenlétben minden hétvégén meg úgy amúgy sem. Elég! A férjem azt mondta, hogy ha tovább panaszkodok és nem tetszik, megmondja nekik h ne jöjjenek ide, mert engem ez zavar. Nem lehet vele beszélni. Mikor az anyjáról van szó, a végén mindig veszekedes lesz. Nem tudom, valahogy 30+ létére ezt kicsit sokallom...

2020. ápr. 26. 20:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
szólj nekik te. hiszen ha a férjed szól, akkor is kiderül, hogy téged zavar. akkor meg nem mindegy? ebből előbb-utóbb amúgyis sértődés lesz, szerintem jobb lenne minél előbb letudni az egészet, mielőtt mégtöbb feszültséget halmozol fel.
2020. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha besértődnek, sértődjenek. Az csak az ő gyerekes életfelfogásukat prezentálná tökéletesen. Szerintem ők sem örülnének, ha minden előzetes bejelentés nélkül beesnétek hozzájuk... Nettó pofátlanság. És akinek ez nem esik le ennyi idősen, ott nem veled van a probléma, hidd el.
2020. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

"A férjem azt mondta, hogy ha tovább panaszkodok és nem tetszik, megmondja nekik h ne jöjjenek ide, mert engem ez zavar. "


Hát akkor panaszkodj tovább, kitartóan, amíg meg nem érti. Valamint, akár meg is mutathatod neki ezt a kérdést, hogy már ennyire kétségbeestél, hogy már nem tudod kezelni ezt a helyzetet; és már nem bírod, és nincs ez így rendjén. :S

2020. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

#9 es ezt nagyon adom! Tuti valasz:



"Ne felejtsd el, hogy nője lehet bármennyi, de anyja csak egy van"



Akkor alapítson családot az anyjával (és még szépen fogalmaztam.)



😂😂😂 Pont ez jutott eszembe. Alapitson csaladot minden ferfi a sajat edesanyjaval. Erdekes vilag lesz az tuti!!

2020. ápr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Menjetek ti is el egy nap 3x náluk bejelentés nélkül. Hétvégén még járjatok a nyakukra.

De ezt 1 héten csináld mind. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mit szólnának hozzá ..

2020. ápr. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
15-ös: Nem rossz tipp! Sokakat szembesíteni kell önmagukkal, mert különben addig fel se fogják, hogy mennyire gáz, amit csinálnak.
2020. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Az a gond, hogy a férjecskéd pont leszarja ezt a helyzetet, mert nem az ő gondja. Így könnyű osztani az észt. Tedd az ő gondjává. Ha anyós hív, tedd rá a telefont azzal, hogy hívja a fiát. Ha átjön, tegyél rá magasról, ha valami gondja van, menjen a fiához.

Ha becsicskulsz nekik, csicskaként fognak bánni veled.

2020. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
97%
Semmi értelme a játszmázásnak, abból hatalmas veszekedésen kívül semmi sem fog kisülni. Legyél velük őszinte, mondd meg, hogy nem ellenük szól, hanem egyszerűen arról, hogy szeretnétek úgy együtt lenni, mint egy család. Ne a férjedre bízd, ők nem éppen kommunikáció mesterei, ráadásul utálnak konfrontálódni a rokonokkal.
2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%

Lehetséges, hogy szeretnél NAGYON MEGFELELNI a Mama ki nem mondott vágyainak? Vagy inkább úgy véled, hogy anyós "helyetted" nevelné a Kicsit?


Mennyi idős az Utód? Milyen nemű? Mi a reakciója a felnőttek között tapasztalható zűrzavarról?

2020. ápr. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13%

Elnézést a feltételezett "megfelelési kényszer" zajlódhat benned tudat alatt elsősorban. Ez valóban zavaró tényező!


Ebben az esetben érthető/helyénvaló a reakciód.

2020. ápr. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!