Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék folyamatosan "látoga...

Anyósomék folyamatosan "látogatnak" minket (főleg hétvégente), vagy ha éppen nem, egy nap 3x megkérdezik mit csinálunk. Engem zavar, a férjemet persze nem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszéltem erről a férjemmel, jobban mondva veszekedtünk. Mivel szerinte a mama csak az unokája miatt jön, vagy keres minket 0-24. Bírom őket, de ez sok. Megértem azt is, hogy szeretik az unokát, de nem állhatok készenlétben minden hétvégén meg úgy amúgy sem. Elég! A férjem azt mondta, hogy ha tovább panaszkodok és nem tetszik, megmondja nekik h ne jöjjenek ide, mert engem ez zavar. Nem lehet vele beszélni. Mikor az anyjáról van szó, a végén mindig veszekedes lesz. Nem tudom, valahogy 30+ létére ezt kicsit sokallom...

2020. ápr. 26. 20:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Kedves #5-ös, az általad leírtakból nézve te is egy menyedet "imádó" nagy szarkavaró anyós lehetsz. Mi az már, hogy nője bármennyi lehet, anyja meg csak egy van???? Az ilyen gondolkodású férfi maradjon akkor élete végéig anyuci szoknyája mellett. A szerepeket szét kell tudni választani egy férfinak, és a szülőnk meg igenis el kell tudnia engedni a kicsi fia kezét és nem riválist látnia a menyében.
2020. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
Neked miért kell azért készenlétbe lenned? A fiához mennek elsősorban nem? Menj és tedd a dolgod. Menj barátnőkkel, menj futni, pihenj le stb.
2020. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%
5 ösre: Na ez tuti egy anyós, egy házsártos kielégítetlen nő, aki előtt ott libeg egész nap a férje, de vele nem foglalkozik, erre nekiáll a fiát "szeretni". (kisajátítani)
2020. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20%
14, egyébként néhányan már ott tartanak. Egyszer anotalkon mesélte egy állítólag tini srác hogy mit szoktak csinálni. Oké lehet hogy kamu, de szerintem a szebb, vonzóbb fiúkat az anyja szereti kisajátítani, mert jobban tetszik neki mint az öreg férje, aki vagy egy 20-assal több az anyósnál sokszor. Úgy gondolja, na ezt megszerzi élettársnak öreg napjaira, és a cél érdekében a fiát egyedülállónak kell tudnia.
2020. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!