Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy magyarázzam meg a 4 éves...

Hogy magyarázzam meg a 4 éves kislányomnak, hogy a nagymamája poliámor kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
4 pasi és 3 nő alkotja azt a bizarr társaságot, amiben ők vannak. 3 éve lépett be anyósom a férjével ebbe az életmódba. Így hol itt vannak, hol ott, anyósomnál a férjén kívül lakik egy 19 éves lány és egy velem korú (29) pasi, de néha a többiek közül is páran. Eddig azt mondtam a lányomnak, hogy ők a nagyi barátai, olyanok, mint neki az ovistársai, de mióta koronavírus van, folyton kérdezi, hogy ha ő nem mehet a nagyihoz, a barátai miért mennek, és hogy őt a nagyi biztos nem szereti annyira mint a többieket, és menni akar folyton és azt mondta, ha mehet hozzájuk, mérges bogyót fog etetni velük, mert neki megmutatta az ovistársa, milyen bogyóval lehet megölni valakit! Mondtam ezt anyósomnak, szerinte már elég nagy a leányzó ahhoz hogy elmagyarázzam neki, hogy ő nem csak a nagypapába szerelmes, hanem annyi benne a szeretet, hogy másoknak is jut. Szerintetek?

2020. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt folosleges beadni neki. Egyutt laknak, ezert talalkozhatnak, ennyit. Nem vagyok prud, de ez ot fokozat atugrasa a felvilagositasban, befogadhatatlan informacio.
2020. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
30%

Na de komolyan, a férjed is betegnek tartja, te is annak tartod. Hogy engedhetsz egy gyereket egy ilyen betegesen perverz vénasszony közelébe?


Tőlem olyan sallert kapnának, hogy nem kelnének fel egy hétig egy ilyen szeretet duma után.

2020. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
60%

Én távol tartanám ettől a beteg kommunától a gyerekem. Nem kell itt magyarázkodni.

Mondjuk a bogyós gyilkolási vágy sem százas.

2020. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért kell a nagymamát savazni. A szexuális élete mindenkinek maganugye, kvara nem tartozik senki másra azon kívül, akivel éli. Nem kell hogy tetszen, de nem is kell minősíteni vagy beleszólni.
2020. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
60%
Túlteng bennük a szeretet... ezen tényleg felröhögtem. Mondjátok meg neki, ha ezt a mérgező, abnormális életmódót nem fejezik be, az unokájukat sem láthatják és pont.
2020. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Savlekotő ***** válasza:
87%
Előző azon kéne inkább elgondolkodniuk hogy uncsi a drága kölykük miért mérges bogyózna le másokat óvodás korban már,otthon is csodás nevelés folyhat..
2020. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
41%
A szexuális élet addig magánügy, ameddig nem tudnak róla. Onnantól kezdve, hogy mindenki tud róla, közügy. És mindenkinek joga van a véleményéhez. Az, hogy ebből az öregasszony mit fogad meg az ő dolga. A fiatal csaj pedig kimaxolta a golddigger fogalmát.
2020. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%
Ha a gyereked kutyát akar, akkor azt ne a nagyszülők tartsák/etessék/oltassák stb, hanem te. Vegyél neki otthonra, az a te felelősséged. A nagyszülők szexuális élete pedig nem a te ügyed, és ezt nem kell a gyereknek sem firtatni.
2020. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus! Ilyet meg csak nem is hallottam. Nem valami hippi-dolog ez? A kislanyra hogy fog ez az egesz hatni, ha mar kezd felnoni?
2020. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!