Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy magyarázzam meg a 4 éves...

Hogy magyarázzam meg a 4 éves kislányomnak, hogy a nagymamája poliámor kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
4 pasi és 3 nő alkotja azt a bizarr társaságot, amiben ők vannak. 3 éve lépett be anyósom a férjével ebbe az életmódba. Így hol itt vannak, hol ott, anyósomnál a férjén kívül lakik egy 19 éves lány és egy velem korú (29) pasi, de néha a többiek közül is páran. Eddig azt mondtam a lányomnak, hogy ők a nagyi barátai, olyanok, mint neki az ovistársai, de mióta koronavírus van, folyton kérdezi, hogy ha ő nem mehet a nagyihoz, a barátai miért mennek, és hogy őt a nagyi biztos nem szereti annyira mint a többieket, és menni akar folyton és azt mondta, ha mehet hozzájuk, mérges bogyót fog etetni velük, mert neki megmutatta az ovistársa, milyen bogyóval lehet megölni valakit! Mondtam ezt anyósomnak, szerinte már elég nagy a leányzó ahhoz hogy elmagyarázzam neki, hogy ő nem csak a nagypapába szerelmes, hanem annyi benne a szeretet, hogy másoknak is jut. Szerintetek?

2020. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem fog hatni rá, mert ez lesz neki a normális a nagyszülőkkel kapcsolatban, hiszen így no fel.

De továbbra sem értem, mi a jöhet köze van bárkiknek, pláne egy 4 évesnek a nagyszülők vagy bárki mas szexualis életéhez. Azt se osztja meg a normalisabbja mással, ha hátulról szereti/segédeszközt hasznal/szado-mazo van, stb. A legbelsőbb magánügy.

A gyerek meg nem látja ezt hiszen nem szexelnek elotte, ígyhát innentől pláne nincs miről beszelni.

2020. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Aki látott már 4 évest, az tudja nagyon jól, hogy simán elfogadja, ha azt mondanátok, hogy ott laknak a többiek, vagy a nagyiék barátai oda költöztek. De gondolom a gyerek előtt jár a szátok a témával kapcsolatban, azért rugózik a 4 éves is ezen. Szerintem vessetek magatokra, ha annyi eszetek nincs, hogy normálisan lereagáljátok a gyereknek és előtte ítélkeztek...

Meg amúgy kicsit undorító a gyerekkel takarózni a kérdéssel kapcsolatban, amikor látszik, hogy más bacca a csőrötöket. Ezért nem kéne egy kisgyereket hergelni.

2020. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
7%
Igen, a gyereknek ez lesz majd a normalis a nagyszuleivel kapcsolatban. Aztan majd rajon, hogy leteznek mas normalis kapcsolatok is es akkor majd kiderul, mit fog gondolni, mi lesz a taszito es mi a kovetendo pelda.
2020. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
82%

33!


A szüleim, nagyszüleim, barátaim, akárki, akit szeretek szexuális élete semmiylen hatással nincs az életemre, mert 1, közöm nincs hozza, 2, semmilyen formában nem érinti a mi kapcsolatunkat. Ez MINDENKIRE igaz. Neked sincs semmi közöd más nemi életéhez, a szomszédnak se, a 4 éves Mucikanak

2020. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
34! Csak eppen, ha szamomra nem elfogadhato az eletstilusuk, kiabrandito, amit muvelnek, akkor ok maguk is azza valnak es mint ilyennel, semmilyen szinten nem ohajtok erintkezni, ugyanis a ketto szervesen osszefugg. Ha nem tudom elfogadni es nem is akarom, mint embert, mert nem fer bele, kozunk nem lesz egymashoz, ez igy mukodik, hidd el. ;-)
2020. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
57%
Ez esetben ők csak nyernék vele, ha nem lesz közötök egymáshoz.
2020. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
13%
Ervek, erdemben, vannak? A promiszkuitas, a swinger se nem egeszseges, se nem normalis kovetendo pelda. De ha neked tetszik, felolem nyugodtan csinald, drogozz is, engem nem erint es ez a lenyeg. Amugy ez a gyerek veszelyeztetese es bantalmazasa, ha ilyen kornyezetben kenytelen felnoni, csak, hogy tudd.
2020. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veszélyeztetés, meg véletlenül se bantalmazas . Még mindig nem előtte szexelnek. A swingerrel sincs gond. Még mindig a résztvevők magánügye. A drog nem tudom hogy kapcsolódik ide, ahogy az is magas, hohy az én életemnek mi köze van hozzá és neked mi közös van hozzá.
2020. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjuk ott, hogy erteket ezzel nem tudnak atadni a gyereknek es mivel a gyerek nem hulye, felnove akar nagyot csalodhat is bennuk. Mert meg ma sem elfogadott ez, nezz korul, akar ezen az oldalon, micsoda kerdesek szuletnek pl. a megcsalasrol, nem veletlenul. Neked is meg nekem is csak annyi a kozunk hozza, hogy adott egy tema, egy kerdes, amin elvi szinten eszmet cserelunk, olykor elvitatkozunk. Bizonyos retegekben szokas a promiszkuitas es a swinger bizonyos elemek kozott csak. De bizony, hogy ez veszelyeztetes es bantalmazas, mivel nem az egeszseges fejlodeset segiti elo a gyereknek, ott van a poszt vegen, hogyan mondja meg a gyereknek, mit csinal a nagyanyja es miert. Miert kene magyarazni, ha normalis dolog lenne?
2020. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annak a gyereknek semmit megmagyarázni. Vagy az oralis/anális szexet is kifejted a 4 évesnek? Köze nincs hozza. Sőt, egy 4 évesnek még a sima szexről se kell beszelni. Anyuka se normális, ha az foglalkoztatja, hogy mondja el ezt a gyereknek, ahelyett hogy az agresszív hajlamai miatt aggodna. Mérges bogyót etetni valakivel, hogy meghaljon???? Beteg, egomania kiscsaj.
2020. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!