Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy magyarázzam meg a 4 éves...

Hogy magyarázzam meg a 4 éves kislányomnak, hogy a nagymamája poliámor kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
4 pasi és 3 nő alkotja azt a bizarr társaságot, amiben ők vannak. 3 éve lépett be anyósom a férjével ebbe az életmódba. Így hol itt vannak, hol ott, anyósomnál a férjén kívül lakik egy 19 éves lány és egy velem korú (29) pasi, de néha a többiek közül is páran. Eddig azt mondtam a lányomnak, hogy ők a nagyi barátai, olyanok, mint neki az ovistársai, de mióta koronavírus van, folyton kérdezi, hogy ha ő nem mehet a nagyihoz, a barátai miért mennek, és hogy őt a nagyi biztos nem szereti annyira mint a többieket, és menni akar folyton és azt mondta, ha mehet hozzájuk, mérges bogyót fog etetni velük, mert neki megmutatta az ovistársa, milyen bogyóval lehet megölni valakit! Mondtam ezt anyósomnak, szerinte már elég nagy a leányzó ahhoz hogy elmagyarázzam neki, hogy ő nem csak a nagypapába szerelmes, hanem annyi benne a szeretet, hogy másoknak is jut. Szerintetek?

2020. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
32%
Na eppen ez a masik, 4 evesen, hogy az ordogbe jut eszebe ilyen, hogy merges bogyoval tegyunk el az utbol barkit? Mert OK, hogy o is tanulta az ovodaban, de akkor a masik gyerek honnan is szedte ezt, legfokeppen miert? 4 evesek meg nem gondolkoznak ilyesmin maguktol. Es a kerdezo is tudja, hogy az egesz helyzet ugy beteg, ahogy van, kulonben nem problemazna es a kerdest fel se tette volna.
2020. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Savlekotő ***** válasza:
70%
Utolsó a mai 4 évesek sajnos látnak otthon elég agressziót,kezükbe van a korlátlan tablet csak ne zavarjon, van aki képes a gyereke mellett dugni mert nincs hely,fél ország alkoholista,mindenkinek egy perc szar a kedvem után írják fel a benzodiazepineket amiktől akár egy hét után függő leszel és pár hónap után leveleket zabálsz,mész utána szarsz az életedre.. Sajnos munkám során láttam szemkiforgó dolgokat.. Nem ok nélkül van ma ennyi agresszív dudva ként nővő gyerek.. :(
2020. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
81%
Ertem es elkepeszto, amiket irsz! Micsoda dolgok mar, milyen ezeknek a lelkivilaga? Es a masik teveszme: az ugymond liberalis neveles, ahol nincsenek korlatok, de semmi am, mert meg serul szegeny Odonke vagy Malvinka! En nem vagyok hive a veresnek. A bantalmazasnak. Erre ugrok. De vegyuk mar elo a maradek jozan eszunket es fogalmazzuk meg magunknak, mit lehet, mit kell, mit hasznos alkalmazni a nevelesben es ennek az ellenkezojet. Mert osszetevesztik a szabadsagot a szabadossaggal, divat a ki ha en nem tempo es a nekem senki ne mondja meg attitud. Arrogans.
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!