Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet erre mondani?...

Mit lehet erre mondani? Anyósom a férjem előtt állandóan megszól a súlyom miatt. A legmegalázóbb az, hogy mikor náluk vagyunk, ő akar nekem szedni ételt a tányéromba, mondván vigyáz az alakomra.

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt hosszú távon jól kezelni?

2020. jún. 15. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Én nem is értem ezt a "szedek neked" dolgot. Rendben, nyilván szokás és lehet, hogy még udvariasság is. De rajtam kívül senki nem tudja, hogy mennyit szeretnék enni és hogy pl. milyen fajta húst, egyebet. Számomra teljesen érthetetlen.

Egyszer belementem egy ilyen szedj nekem is dologba, éppen halászlé volt. Kiszedte a tetejéről nekem az összes zsírt. Szedni is tudni kell.

2020. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

De bunkó ez is...


Hát engem ha felidegesítene lehet rákonktráznék, hogy nem eszek mama, nehogy kiegyem magukat a vagyonából!

Vagy azt, hogy: látná a fia pedig hogy szereti ezt a duci testet!


Ha nagyon bunkó, ezzel lehet befoghatod a száját. Néha kellemetlen helyzetbe kell hozni, hogy észre vegye magát.

Ha szép szóval nem megy...


Rám is tettek megjegyzéseket, hogy nagyon faros vagyok meg a hasam is kerekedik meg na úgy ahogy voltam sosem lehettem olyan tökéletes mint ők. A saját hajam sem volt jó nekik persze soha, semmi. Valóban volt rajtam felesleg egyébként, de a fián is van és mindenkin volt. Férjemnek is mindig mondták, hogy fogyni kéne. Aztán már én nekem is gondolták lehet nem ártana... Mondjuk nem érintett meg annyira, ha az volt a szándékuk. Akkor még nem érdekelt a dolog, bár viszonzásképp én is megegyeztem hogy hát nem csak én vagyok ilyen "nádszál", anyósom is. De én legalább jó eloszlásban a faromra is híztam, neki meg annak nincs alakja. Úgyhogy én sosem irigyeltem az ő "vékony" alakját.


Na aztán nem miattuk, hanem amikor én magam nem éreztem magam jól a bőrömben, lefogytam. Azóta is tartom a súlyom. Amikor lefogytam, látták az akarat erőt, hogy megtudtam csinálni, nem dicsértek meg, hogy jól nézek ki hanem ezt figyeld: hirtelen mindenki lefogyott náluk is! Anyósom is lefogyott pár kilot úgy hogy csokit evett ha jól emlékszem azt mondta, na meg a mama is lefogyott pár kilot! Hm milyen érdekes!


Látod mennyire nem tudták elviselni a sikeremet sem?

Azt hitték szerintem, hogy gyenge jellem vagyok úgy mindenben és ez sem sikerül úgy sem. Aztán tévedtek.

2020. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Megmondanám, hogy köszönöm én így érzem jól magam a bőrömben, ahogy láthatja a fia is szeret így, ételt meg tudok szedni magamnak is, lévén hogy nem vagyok ovis kisgyerek.

Férjed minderre amúgy semmit nem reagál??

2020. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Az azért nem mindegy, hogy hány kiló vagy. Ha mondjuk 120 és a férjed nem meri neked megmondani, hogy fogyni kéne, akkor érthető az anyós beszólása. Akár azt is el tudom képzelni, hogy a férjed kérte meg rá, mert ő nem mer szólni. Hacsak nem lennék 60 kiló, akkor én elgondolkodnék, hogy igazat mondott az anyós. (Tudom, hogy le leszek pontozva, de vannak olyan emberek, akiknek durva célzás kell arra, hogy észrevegyék végre a durva hízást)
2020. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nőies testalkatom van, nagy mellek, formás fenék, vékony derék.... Anyós kisfiús alkat, széles lapos fenekű, kismellű...

Sokat cseszegetett súlyommal, melleimmel stb... mint kiderült pusztán irigységből 😁 de sokáig lent volt miatta az önbizalmam...

Szégyeljék magukat... Én sosem cseszegettem. :)

2020. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
15ös vagyok, persze sosem fia előtt csesztetett... Fia el sem hitte hogy az anyja miket szól be.
2020. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szedj te az anyósnak egészen keveset vagy csak köretet, kölcsön kenyér visszajár. ;)
2020. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18%
Kövér vagy. Fogyjál le.
2020. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Kövér vagyok... De mondanám h köszönöm inkább akkor nem eszek. Alapból sokat nem eszek, tehát nem többet mint más. Nasizni sem szoktam. Mégis dagi vagyok. Valószínűleg nem taplalkozom helyesen. De ha nekem valaki szedni akarna, akkor többet nem ennék nála. Tudom a mértéket, tudom hogy kell szedni. De engem senki se sértegessen, meg foglalkozzon az alakommal.🙄
2020. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. jún. 16. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!