Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért titkolozik ?

Miért titkolozik ?

Figyelt kérdés

24N vagyok,párom 30 F

2 éve vagyunk együtt


Anyósról van szó

Ha valami nem tetszik neki a fiával beszéli meg a dolgokat és arra kéri,hogy ezek maradjanak kettőjük között,és nekem ne szóljon róla.

Tegnap a párommal volt egy nagy vitám és a vita hevében a párom elmondott mindent,hogy miket beszél az anyjával


Kérdeztem,hogy miért kell hazudni,titkolozni ?

Én őszinte vagyok anyóshoz,ha nekem van probléma anyóssal általában finoman közlöm vele,hogy szeretném ha a későbbiekben hanyagolnánk ezt és ezt. Megérti és elfogadja

De anyós miért fél beszélni ha velem van problémája miért a fiával



Nem tudom a tegnapi vita után kavarognak bennem az érzelmek

Hogyan bízzak meg a páromban ezek után ?

Úgy érzem magam mint amit becsaptak, át vertek


Ígérte,hogy innentől mindent elmondunk egymásnak,de tényleg nem tudom,hogy komolyan gondolja


A kérdésem az lenne,hogy más is titkolozik a párja elől, azért mert az anyja megkéri vagy elmondjátok ettől függetlenül


Hogy tudnék hízni benne újra


2020. jún. 27. 05:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha egyszer megígéred valakinek, hogy nem mondod tovább amit hallottál, akkor azt betartod. Neked hogy esne, ha a párod továbbmondana valamit az anyjának, amikor kifejezetten megkérted rá, hogy ne tegye?! Na AKKOR nem bízhatnál benne! Nincs itt semmi baj a pasiddal.
2020. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De ha elmondta volna egyből akkor az anyjával is tudtam volna beszélni,hogy félreértés volt az egész és a párommal most ez a vita sem lett volna


Kepzeld azért én a páromnak el mondom még akkor is ha valaki azt mondta hogy titok mert tudom hogy a párom nem mondja vissza

2020. jún. 27. 06:25
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Hát velem is csinálta anyósom. Meg másban is titkolózott. Olyanba aminek egyébként nem volt értelme előttem, csak akkor ha úgy volt ahogy gondolom. Nem akarta elmondani, hogy pénzhez jutott, pedig férjemmel ment el érte és rögtön levágtam, hogy valahol voltak. Azt akarja ne mondja el, de elmondta nekem. Mondtam a férjemnek, hogy azért titkos mert nem akarja hogy tudjam, hogy van némi pénze, hogy kölcsön kérhessen nyugodtan tőlem? Mert kölcsön kért nem egyszer. Na vajon miért lett hirtelen titok akkor az a pénz pont előttem?

Aztán a párkapcsolati bajai is titkosak, pedig előtte amikor még "jó voltam", vagyis erre... nekem panaszkodott. Én voltam egy időben a lelki szemetes. Most már, hogy hála nekik nem jó a viszonyom velük, mert sokat bántottak és fellázadtam - már nagyon titkos az is. Gondolom nem akarja, hogy kárörvendjek.

Én mondtam a férjemnek, hogy ilyeneket kár eltitkolni, én tudom mennyire szar a kapcsolata! Én levágom anélkül is, hogy közölné! A viselkedés közöttük mindent elárul. S én is elmondok dolgokat amiket tudom ő nem mond vissza úgysem.

De anyós már a férjemnek sem mond el úgy dolgokat. Ha mégis, nagy a baj. Férjemet meghagyta lelkiszemetesnek, egyébként nem nagyon törődik vele, hogy hogy van.

2020. jún. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Itt az a bajom hogy az anyja nem kommunikál velem.!! Ha velem van a baja akkor álljon oda mondja el es ne csak a fiának titokban


Azzal hogy oldódik meg a probléma és hogyan tudjuk megbeszélni a dolgokat ? Ha felém semmit nem kommunikál

2020. jún. 27. 06:28
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

"Kepzeld azért én a páromnak el mondom még akkor is ha valaki azt mondta hogy titok"


Na benned se bíznék meg.

2020. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én a páromnak bízok annyira hogy mindent megbeszélek vele

És olyat is amit pl anyám mondott és elmeséltem neki

Tudom a páromról,hogy senkinek nem fogja hangoztatni

2020. jún. 27. 06:33
 7/23 A kérdező kommentje:

Anyós a baját a páromra zúdította, kibeszélte magából ami bántott

De párom semmit nem tudott reagálni a helyzetre

És még mindig az a bajom miért fél kérdezni miért nem tudd annyira őszinte lenni velem mint én vele


Miért nem tudd velem kommunikálni

Miért kell titkolozni

Azzal nem oldódik meg a probléma


Párom amit elmondta,hogy mit mondott az anyja megmutattam,hogy félreértés az egész és ha ezt már akkor jelezzte volna hogy figyelj anyámnak ez a baja veled mi történt akkor ez az egész elkerülhető lett volna

2020. jún. 27. 06:38
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Mi úgy csináltuk, hogy ha anyósom megkérte a férjemet hogy ne mondja el nekem,akkor mondta neki hogy de elmondja, hiszen rám tartozik, de amúgy meg velem is nyugodtan megbeszélhetné. Egy-két ilyen alkalom volt csak, azóta vagy elmondja nekem a baját, vagy lenyeli. Nagyon jóban vagyunk egyébként, jó kis család az övék,szeretem őket.
2020. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

"Aki pletykát hoz, az pletykát visz is!"


Legyél nyugodt, a pasid nem csak neked árulja el amit bizalmasan mondott neki az anyja, hanem adott esetben téged is elárul neki, vagy másnak. Vannak ilyen emberek, ez tapasztalat.


"És még mindig az a bajom miért fél kérdezni miért nem tudd annyira őszinte lenni velem mint én vele

Miért nem tudd velem kommunikálni

Miért kell titkolozni"


Az emberek nem egyformák, vannak akik félnek a konfliktusoktól, de a párod anyjából kikívánkozott a vélt vagy valós sérelme és úgy gondolta, hogy a gyerekével megoszthatja és megbeszélhetik.

Hibázott!

Ahogy te is hibázol most, hogy nem a párod anyjával beszéled meg a te vélt vagy valós sérelmedet, hanem egy sereg noname ismeretlennel!

Beszéld meg a párod anyjával a gondodat, ne körbe konspiráljatok, lehet egyszerűbb lenne a jövőre nézve!

2020. jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy anyósnak kínos volt valamiért, vagy pl "gonosz anyósnak" érezte volna magát a szemedben, ha minden miatt hozzád szaladgál? Lehet ezért mondja inkább a férjednek, és ettől megnyugszik, hogy nincs baj, így neked már nem beszél ezekről.

De ha elmondod neki, hogy nyugodtan mondja a dolgokat a szemedbe, nem fogsz megsértődni, felnőttek vagytok, stb, akkor lehet, hogy magabiztosabb lesz ebben és tényleg téged keres majd.

2020. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!