Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon miért említi meg az...

Vajon miért említi meg az anyósom a párom volt barátnőit?

Figyelt kérdés

Anyósomnak allitolag semmi baja velem, igaz volt egy ketto felre ertesunk de megoldottuk. Kezdetek ota dicser engem, hogy hazias vagyok es sokat segitek neki baratomnak is dicsert mar vissza hallottam. Meg is joparszor elofordult, hogy felemlegette a par volt baratnoit. Kibeszelte oket, gondoltam oke... Eleinte ugy, hogy azok trehanyak voltak nem takaritottak es nem foztek csak a tukor elott festegettek magukat... Utana mar ugy emlegette oket, hogy de jo, hogy a paromnak en elnezem, hogy sokat horgászik mert az a szenvedelye es milyen jo, hogy en nem veszekszek emiatt vele es nem csinálom azt mint a volt baratnoi, hogy megszabtak mikor mehet pecazni, milyen jo, hogy en nekem is a hobbim a pecazas es akar egyutt is lemegyunk... Kis ido elteltevel felemlegette a szomszedlanyt, hogy egy hat eve amikor a parom sulyemelo volt a szomszed csaj nagyon ra volt allva es annak a testvere mondta anyosomnak mindig, hogy nagyon tetszik a fia neki, meg a hajat is befestette feketere hatha megtetszik igy neki...

Aztán az utolsó alkalom az volt, mikor elgondolkoztam, hogy miért emlegeti fel a több éves kapcsolatait, mikor néztem a párom kedvenc poharának az alját, hogy mi van ráirva és mondta, hogy a volt barátnőjétől kapta még régen szülinapjára.... Nem tudom ezt mire vélni de nekem eddig egyik anyósom se emlegette ilyen sokszor a volt barátnőker... Nem tudom hova tenni a dolgot ez nekem fura... Ti mit gondoltok?


2020. júl. 22. 21:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Kicsit mar kezd rosszul esni... Baratomnak se esne jol ha anyam a volt pasijaimat emlegetne.... De paromnak nem akarom ezt elmeselni mert valszeg vita lenne belole valahogy.Anyosomat se akarom bantani....
2020. júl. 22. 21:13
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj meg, saját tapasztalat alapján mondom, ez a kétszínű anyós szindróma lehet. Dicsérget, hasonlítgat, aztán ha ne adj Isten (ne adja úgy), szétmentek, fogja mondani, hogy milyen voltál te is, az új barátnőnek.

Amúgy a pohárba nem kell semmit látni, ha nem személyes a felirat rajta. Exemtől nekem is van egy párnám, nem azért, mert hiányzik, csak jól néz ki a párna, meg nem tehet a tárgy arról, hogy kitől van.

Szerintem anyósod próbál a bizalmadba férkőzni meg "jó" anyósnak tünni a szemedben.

2020. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Es megis miert akarna a bizalmamba ferkozni? Mit akarna tudni? Mondjuk teny, hogy nem kotok mindent az orrára
2020. júl. 22. 21:20
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy ilyen típusú anyós. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Végül is a kapcsolatotokra nem jelent veszélyt a volt barátnők emlegetese, így engedd el a füled mellett szerintem.
2020. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Ehhez képest, hogy veled cseveg, hány éve is haltak meg?
2020. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
5 mind két oldalbeli anyósod-ra gondolok a Csabáéra is és a Zoliéra is.
2020. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
6 + Természetesen idézőjelben az "anyóst". Mert hogy egyiknek sem voltál a felesége.
2020. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
#5, ez neked most honnan jött?
2020. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
8 Unom már az előadásait.
2020. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
A szomszéd lány akkor nem volt ex ezek szerint, abból a sztoriból nekem az jött hogy a mama szerint a fia egy Don juan és ezzel akar dicsekedni h "milyen sokan akarták a fiát de hát nem voltak elég jók hozzá szóval igyekezzel jobban":D
2020. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!