Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon miért említi meg az...

Vajon miért említi meg az anyósom a párom volt barátnőit?

Figyelt kérdés

Anyósomnak allitolag semmi baja velem, igaz volt egy ketto felre ertesunk de megoldottuk. Kezdetek ota dicser engem, hogy hazias vagyok es sokat segitek neki baratomnak is dicsert mar vissza hallottam. Meg is joparszor elofordult, hogy felemlegette a par volt baratnoit. Kibeszelte oket, gondoltam oke... Eleinte ugy, hogy azok trehanyak voltak nem takaritottak es nem foztek csak a tukor elott festegettek magukat... Utana mar ugy emlegette oket, hogy de jo, hogy a paromnak en elnezem, hogy sokat horgászik mert az a szenvedelye es milyen jo, hogy en nem veszekszek emiatt vele es nem csinálom azt mint a volt baratnoi, hogy megszabtak mikor mehet pecazni, milyen jo, hogy en nekem is a hobbim a pecazas es akar egyutt is lemegyunk... Kis ido elteltevel felemlegette a szomszedlanyt, hogy egy hat eve amikor a parom sulyemelo volt a szomszed csaj nagyon ra volt allva es annak a testvere mondta anyosomnak mindig, hogy nagyon tetszik a fia neki, meg a hajat is befestette feketere hatha megtetszik igy neki...

Aztán az utolsó alkalom az volt, mikor elgondolkoztam, hogy miért emlegeti fel a több éves kapcsolatait, mikor néztem a párom kedvenc poharának az alját, hogy mi van ráirva és mondta, hogy a volt barátnőjétől kapta még régen szülinapjára.... Nem tudom ezt mire vélni de nekem eddig egyik anyósom se emlegette ilyen sokszor a volt barátnőker... Nem tudom hova tenni a dolgot ez nekem fura... Ti mit gondoltok?


2020. júl. 22. 21:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha zavar akkor viszont szepen mond el nekik hogy tudod hogy voltak baratnoi es az a mult, de tartsa tiszteletben ezt a dolgot hogy te nem szeretnel roluk hallani mert nem esik hol, amibel eleg sokan igy vagyunk lanyok. Nincs ebben semmi bantas.
2020. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

"Anyósomnak allitolag semmi baja velem, igaz volt egy ketto felre ertesunk de megoldottuk."

pfff.....anyósnál ez sosem így van! Csak úgy tesz, mintha megoldottátok volna, a szemedben jópofizik, de ha egyszer volt valami nézeteltérésetek, onnantól feltett szándéka "megsemmisíteni" téged, az anyós soha nem felejt.

2020. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

Ne mondj neki semmit magadról se magatokról! Álszent, hidd el. Alattomos fajta. Épeszű normális ember ilyeneket nem is beszél. Szerintem ki akar idegelni téged!

És állítsad le nyugodtan. Kérdezd má meg, hogy és mindez kit érdekel anyuka?

2020. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

"eddig egyik anyósom se"

Ilyen sokszor voltál férjnél Kérdező?

Én 35 éves vagyok, gyerekem is van, de eddig egy anyósom se volt. Valamit biztosan rosszul csinálok.

Van párom, együtt is élünk, él az édesanyja, de még így sincs anyósom.

Meséld el kérlek, hogy csinálod! :)

2020. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%

Csatlakozom az előzőekhez, a legrosszabb fajta anyóst fogtad ki, soha nem fog szemtől szemben konfrontálódni veled, viszont sűrűn nézz a hátad mögé, mert ott akar majd leszúrni.


Soha semmit ne mondj el neki, mosolyogj szépen és hallgass, véleményt se mondj. Az ilyen mindent felhasznál a menye ellen és manipulál nonstop. Nem túlzok, nekem egyik barátnőm anyósa ilyen, mióta volt egy pitiáner konfliktusuk (anyós azt hitte, hogy bnőm ellopott tőlük egy kistányért - nem vicc bazzeg), azóta folyamatosan áskálódik a haza mögött, mindenkinek duruzsol mindenféle hazugságot, nagyon gáz. Szóval tartsd a távolságot.

2020. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%

Van olyan ember, aki mindig beszél, ha kell-ha nem. Főleg falun, és egy bizonyos kor felett. Beszél, hogy ne legyen csend :-)

A volt barátnőket is valószínüleg nem ellened szövi bele a mondandójába, hanem azért, mert ők is az ő életének volak a részei, tehát a múltjához tartoznak, és beszél rólunk.

Az más kérdés, hogy nincs benne annyi tapintat, hogy észrevegye magát, hogy ez neked nem esik túl jól, de sajnos, ez is annak a bizonyos embertípusnak a tulajdonsága. Lehet, úgy gondolja, ezzel a kedvedben jár, ezzel téged dicsér.

Egyetértek az előttem szólóval, szépen jelezheted neki, hogy ez kissé rosszul érint, és nem garancia, hogy erre abbahagyja, de ha kedvel, akkor lehet, kicsit kevesebbszer fog előrukkolni a témával.

2020. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
Sok anyós pontozgathat itt. :D
2020. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Kései Sirató ***** válasza:
37%

Anyósod? és közben a párod csak a barátod?

Majd akkor lesz anyósod, ha a pasi elvesz. Addig csak a barátod anyukája.

2020. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjuk, a kislányok nincsenek tisztában a fogalmakkal.
2020. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Sztem könnyebb kiírni, hogy anyós, mint azt, hogy barátom/párom/pasim anyja. De ha a kedves anyóspajtások már csak ezen tudnak lovagolni, az csak egyet jelenthet... ;)
2020. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!