Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert olyan nagy baj, ha egy...

Miert olyan nagy baj, ha egy fiatalembernek lesz egy jovendobelije? Miert nem kepes az anyja ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Kedves fius anyukak! Legyszives valaki vilagositson mar fel, miert olyan tragikus szamotokra, ha beallit a fiatok a nojevel es esetleg meg felesegul is akarja venni? Miert nem tudjak ezt sokan elfogadni? Persze, tisztelet a kivetelnek... Csak azert kerdezem, hogy jobban bele lathassak anyosom fejebe es tudjam kezelni.

2020. aug. 1. 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy érdekes: Nagyon nem tartunk a nászasszonnyal kapcsolatot, ő Pesten lakik, mi az agglomerációban. Férjem egyszer volt nála valamit megjavítani, aztán beszélgettek, és férjem mondta (ilyen közlékeny, beszélgetős a férjem amúgy), hogy "na, a fiad törökbálinti fiú lett". (Ugyanis ott vettek házat a lányunkkal). Vejem anyja pedig egyből, mit a fúria, kieresztett karmokkal közölte a férjemmel, hogy "de 27 évig akkor is velem lakott".

Hozzá se tegyem, hogy első pillanattól utálta a lányomat, de ha az angol királynő unokáját mutatta volna be neki a fia, az sem lett volna elég jó. (Mellette egy lánya van, az szóba sem áll vele, szóval gondolom, akkor nem bennünk van a hiba).

Mélységesen szánni tudom csak az ilyen korlátolt, önző anyának nevezett valakiket.

2020. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

"A szülőnek igen is köze van, hogy a gyereke kivel van. Én sem engednék egy drogos, piás, színes, vagy más alantas létformát."


Aha. Mert a kérdező biztosan olyan.

2020. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

"Én sem engednék egy drogos, piás, színes, vagy más alantas létformát."


Sajna tök mindegy, hogy te mit engednél, a gyereked választ.

2020. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13.-nak.


Nem!

2020. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

14!

Csak szeretnéd azt hinni:DDDD

2020. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7%

15.-nek.


Nem, én tudom, mert akkor a lányom csomagolhatna, és mehetne.

2020. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd ne lepődj meg, ha csomagol, és megy :D
2020. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

Mint fiús mama azt mindim, hogy ez a lánytól függ.

Nem vagyok köteles kedvelni. Egy bizonyos szinten túl el se kell viselnem.

Nyilván az a normális, ha van valaki az életében és szeretik egymást, a mamahoteltől kiráz a hideg, nem szeretnék a felnőtt gyerekemmel együtt élni, de ettől még nem kedvelek akárkit.

2020. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

18-as, nem vagy köteles kedvelni valóban. (Ahogy ő sem téged).

Aztán majd pár év múlva írod ide, hogy "nem látnak szívesen a fiamék, így keveset láthatom az unokámat".

Ezért vigyázhatnának a fiús anyák a nagy ítélkezéssel.

2020. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
"Aztán majd pár év múlva írod ide, hogy "nem látnak szívesen a fiamék, így keveset láthatom az unokámat" Nahát, hogy van akinek egyből a gyerekkel zsarolni az anyóst az első gondolata....
2020. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!