Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert olyan nagy baj, ha egy...

Miert olyan nagy baj, ha egy fiatalembernek lesz egy jovendobelije? Miert nem kepes az anyja ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Kedves fius anyukak! Legyszives valaki vilagositson mar fel, miert olyan tragikus szamotokra, ha beallit a fiatok a nojevel es esetleg meg felesegul is akarja venni? Miert nem tudjak ezt sokan elfogadni? Persze, tisztelet a kivetelnek... Csak azert kerdezem, hogy jobban bele lathassak anyosom fejebe es tudjam kezelni.

2020. aug. 1. 09:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

20-as, én írtam, bár nekem nincs anyósom (nem is ismertem, mert addigra meghalt). Lányom és vejem van, akikkel jó a kapcsolatom.

Viszont azért elég sok ilyen kérdés van, mint amit írtam, csak más megfogalmazásban, ezért jutott eszembe. Nem is a "zsarolás", mert ez durva szó. De ugyebár, ha valakinek nem szereti valaki a társaságát, és érezteti is vele, azzal nem fog majd szívesen együtt tölteni mondjuk egy fél órát sem a jövőben (sem), ha unoka lesz, akkor SEM, nyilván. Egyik dolog egyenes következménye a másiknak. (De mint mondtam, engem nem érint baromira.)

2020. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A szülők általában örülnek ha a nagymama az unokával van, nem nekik kell rohanni érte az oviba vagy elmehetnek nyugodtan egz héten egyszer vacsorázni vagy moziba (nyilván nem újszülött mellől).

Nem a menyemra vagyok kíváncsi hanem az unokámra.

2020. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!