Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis hogy a páromnak az...

Normalis hogy a páromnak az anyja gondolt egyet es az evfordulonk elott 1 nappal kitalalta hogy menjen haza a parom? Mert szerintem nem. Es paromat pedig droton rangatjak.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a 9es hozzászólóval. De még tetőzném azzal hogy elmennék valami baratnonhoz vagy ha errw nijcs lehetőség akkoe nem szólnék hozzá. Pl én ebédet se főznék neki
2020. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
59%
Azért hívta, mert tudott róla. Ha neked ez még így a párod, akkor nem csak velük van baj.
2020. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
19%

Az a bajod, hogy nem tudod kisajátítani a párodat.

Hiába szeretnéd leválasztani az anyjáról, ha neki fontos a családi kötelék.

További jó hisztizést...

2020. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
97%

Nem állnék bele passzív - agresszív játszmákba, némasággal büntetésbe, drámai sértődésbe. Akkor inkább ne raboljuk tovább egymás idejét, annyira felesleges energiát pazarolni valamire, ami úgyis csak ismétlődő körökhöz, feszültséghez, síráshoz és bűntudatkeltéshez vezetne.



Lehet, hogy kiderült már csak nekem nem világos, a párod tud a "meglepi"-tervedről? Nem az van a fejében, hogy hétvégén ünnepeltek?


Illetve nem tudom milyen messze éltek az anyjától, nem az van, hogy holnap du. pakol nála, estére meg otthon van újra?


Megkérném, hogy ütemezzék át másik napra / hétvégére, mert nekem ez fontos, és azt gondolnám , hogy neki is.

Ha nem halaszthatatlan a dolog (pl felújítás kezdődik és ehhez kell helyet biztosítani/felszabadítani), akkor nem kéne összedőlnie a világnak csak mert kivételesen ti vagytok a fontosabbak,vagyis a ti napotok.


A többit attól tenném függővé, mennyire érti meg a helyzetet, és mennyire partner az anyjával való kapcsolat megfelelő helyén kezelésében.

2020. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Mi az indok?
2020. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
Itt a párodnak kellett volna mondani a következőket : Anya holnap nem tudok menni mert a Julcsával holnap van a 2 éves évfordulónk, majd holnapután megyek. Puszi.
2020. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy már az anyós mondja meg, hogy neked mi a fontos! Ne hagyd magad, a vén banya úgyis direkt húzott keresztbe, amikor elárulta, hogy őszerinte nem fontos az évforduló, tehát az lesz, amit ő akar. És úgy is lett. Párod egy puhapöts....
2020. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen jogos a felháborodás. Mama féltékeny a csajra és azt akarja hogy a pici fia otthon legyen vele.. Kérdező én azért átgondolnám ezt a kapcsolatot anyuci pici fiával. Hidd el ez csak rosszabb lesz.
2020. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
16%
Alapszabály, jóba kell lenni az anyóssal. Sokkal nagyobb hatalma van a fián, mint neked. Tudom nem szép dolog hatalmaskodni, de a nők ilyenek. Mindig kell vki akit ugráltathatnak, ki így ki úgy. Legyen az fia, férje vagy a tesója. En is lány vagyok, ismerem a szitut. Én exanyósommal ugyanez volt. Es az ő anyósával is.. fiús anyák sajna ilyenek. Tisztelet a kivételnek.
2020. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a "párodnak" nem annyira fontos, mint neked.

Az meg nem alapszabály, hogy anyóssal jóban kell lenni. Ő csak a férjed hozadéka, ugyanúgy, ahogy a férjednek a te anyád. Nem kell mindenkivel jóban lenni, mert ez az elvárás. Jól is néznénk ki.

2020. szept. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!