Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis hogy a páromnak az...

Normalis hogy a páromnak az anyja gondolt egyet es az evfordulonk elott 1 nappal kitalalta hogy menjen haza a parom? Mert szerintem nem. Es paromat pedig droton rangatjak.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
66%
Bakker, nálunk pl holnap van lomtalanítás, és ma kell kipakolni. Úgyhogy igen, simán lehet, hogy neki nem jó máskor.
2020. szept. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
82%

Hát valljuk azért be, az átlag pasinak kb lényegtelenek ezek az évfordulók. Max a házassági évfordulóra emlékszik, árra is leginkább azért, mert az asszonynak fontos.

Mondjuk én a sajátomat rendszeresen elfelejtem, pedig nő vagyok

2020. szept. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%

#22:

"Max a házassági évfordulóra emlékszik, árra is leginkább azért, mert az asszonynak fontos."


Elárulom, arra sem! :D

Az enyém legalábbis a valamikor az ötödik környékén felírta a naptárába a kiakadásaum után. :D

2020. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
91%

Együtt éltek, vagy még a szülőkkel lakik?

Egyébként mi például csak a házassági évfordulót tartjuk meg kettesben. Az együttjárásunk kezdetét nem, az összeköltözésünk napjára még nem is emlékszem. Lehet, a párod anyja is így van vele, és eszébe sem jut, hogy ez valakinek annyira fontos. És ha a srác meg a szülőkkel lakik, de most napokig veled volt, akkor ha valami fontos, nem feltétlenül rosszindulat a részéről.

Valaki írta a lomtalanítást, nálunk a múlt héten volt, de mindenhol ezekben a hetekben van, szóval simán előfordulhat, főleg, ha nincs apuka a képben.


Ha meg együtt éltek, és az anyukának segítség kell, legfeljebb én is mennék a páromnak segíteni, és akkor az estét együtt tölthetnénk.


Igen, vannak olyan szülők, akik ezzel játszmáznak sajnos, de ennyiből én nem vonnám le ezt a következtetést.

2020. szept. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
40%
Direkt csinálta a mama...
2020. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 acelsziv ***** válasza:
47%
Mondd meg neki, hogy a cuccait is vigye
2020. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 qkker1 ***** válasza:
84%

"Elárulom, arra sem! :D


Az enyém legalábbis a valamikor az ötödik környékén felírta a naptárába a kiakadásaum után. :D"


A legtöbb férfi már csak ilyen, nekem is csak akkor jut eszembe, amikor a face kiírja, hogy emlékeid X éve! /tettem fől fényképet az esküvőről/

2020. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a lenyeg, h kinek fontos / nem fontos az evfordulo ( nekunk sem az pl), hanem hogy TUDJA a srac h a bnonek fontos, es inkabb megy anyucihoz. Erre a mentalitasra kell szamitanod a jovoben is, kerdezo. Draga baratodnak meg kellett vna mondani v anyunak h majd maskor, v azt veled egyeztetni h mikor unnepeltek potlolag, ha anyu halaszthatatlan ( amit nem hiszek). Az ilyen “ ffiakkat” jobb meghagyni anyukanak...
2020. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
17%
28, szerencsére a mi 24 éve tartó házasságunk olyan, hogy fel sem merül, évforduló fontosabb, vagy a szülőknek való segítség. MErt mindkettőnknek az utóbbi... El nem tudjuk képzelni, hogy egy vacsora miatt ne segítsünk.
2020. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
88%

És hányan vagytok ott 24 éve abban a házasságban? Bocs már, hogy valakinek mások az igényei és prioritásai, mint neked.


Mama direkt csinálta, mert tudja, hogy neked fontos lett volna, és így mutatta meg, hogy de a fia szerint meg ő a fontosabb. Na, ha az én férjem csinált volna ilyet, nem lenne a férjem. De kinek mi.

2020. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!