Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis hogy a páromnak az...

Normalis hogy a páromnak az anyja gondolt egyet es az evfordulonk elott 1 nappal kitalalta hogy menjen haza a parom? Mert szerintem nem. Es paromat pedig droton rangatjak.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is baromi rosszul esne, hogy már hetek óta készülök rá mégiscsak az évfordulónk, ő meg inkább rohan anyucihoz. A pakolás majd megvár, ha meg nem, akkor majd talál mást, de az hogy tudta is mire készül a kérdező és csak azért is elrángatja a fiát segíteni, az no komment. Mondjuk párodról is mindent elmond, hogy az anyját gondolkodás nélkül lazán eléd helyezi. Ha már most le sem tojja, hogy neked mi a fontos és egy hetek óta szervezett programot képes szarba sem venni, akkor ez max rosszabb lesz. Én nem lennék együtt egy olyan férfival, akinek az anyja mindig elém van helyezve. Ha velem tervezi a jövőjét, akkor legyek én az első. Nekem is ő az első. Nyilván ehhez azért kell egy bizonyos idő, 2 hónap jarogatás után nem várod el, hogy örök hűséget ígérjen és te legyél mindenekfelett, de azért évek után nem gondolnám normálisnak, hogy még mindig anyuci az első.
2020. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
9%
Attól, hogy házasok vagyunk, van családunk és barátaink, akik számíthatnak ránk. ÉS nekünk előbbre való az ünneplésnél, ha valakinek segítség kell éppen. De te bátran idd a pezsgőt, ha az a fontosabb...
2020. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk eleve ott kezdődik a dolog, hogyha házasok vagyunk, akkor MI vagyunk egy család és igen is ez az első. Elég gáz, ha valaki hazaskent, esetleg gyerekekkel a háta mögött még mindig az anyját és az apját tartja családnak, akik szava mindig fontosabb, mint a feleségé/férjé.

Attól, hogy vannak barátaink és szüleink, még nem húzom keresztbe és kakilom telibe az évfordulónkat, amire a másik hetek óta készül. Az ilyen pasi máskor is gond nélkül rohanni fog anyucihoz. Nem hinném, hogy ne bírná várni az a pakolás 1 napot, ha meg annyira sürgős, akkor keresen valaki más rokont, barátot, szomszédot.

2020. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is voltak már olyan szituációk, hogy anya vagy a férjem de mindig úgy oldottam meg, hogy EGYIK fél se sértődjön meg mert anyám ugyan olyan fontos személy az életemben. Ebben az esetben mondtam volna neki, hogy neharagudj de majd holnapután át ugrom mert holnap ünneplünk Maximiliánóval. Mondjuk az anyám nem ilyen gané, hogy direktbe szemétledjen.
2020. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, hogy egy párkapcsolatban anya az első és te csak a második (ha egyáltalán a második).
2020. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
88%

De 32-es, ha a kedves anyósod direkt szervezne rá egy olyan dologra, amire tudja is, hogy hetek óta készülsz, akkor mi lenne, mehetne segíteni a férjed, te meg nyelnéd a békát? Azért ne mondd már ezt nekem.

Tekintsünk el attól, hogy anyósod valószínűleg nem ilyen gané, meg a férjed sem, egy kicsit vonatkoztass el, aztán arra válaszolj már, hogy ha így állna nálatok a dolog, akkor te ugyan nem elküldenéd-e őket a halál fsz@ra, aztán kortyolgatnád-e a pezsgőt.

2020. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
15%
36, ott kezdődik,, hogy nem hiszek egy nyilvánvalóan sértett nő egyoldalúan előadott meséjének. Fogalmunk sincs a valóságról.
2020. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Megerőltető lenne válaszolni arra, hogy mit tennél, ha anyósod direkt rászervez olyan neked fontos programra, amit hetek óta szervezel?
2020. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
24%

Nem olvastam végig a válaszokat, csak a kérdező kommentjeit.

"Kétévesek vagyunk." Ez nem arra utal, mintha házassági évfordulót ünnepelnétek.

A legtöbb férfi számára teljesen érdektelen az első randevú/csók/szex napra pontos időpontja és ennek évenkénti szertartásos megünneplése. Engem konkrétan idegesítene is. Ha majd feleségül vesz téged, az már valami, akkor lesz mit ünnepelni évente.

Habár egy tortát max. kerek évfordulóra gondolnék, mondjuk a tizedik évfordulóra először. Az már valami, ha 10 év házasság után van kedvetek ünnepelni a megkötését. :-)


Szóval szerintem eleve túltoltad az ünneplést, a párodnak ez teljesen lényegtelen. Innentől kezdve pedig érthető, hogy neki nem gond elhalasztani pár nappal az ünneplést, te meg ki vagy akadva, hogy eltervezted, de nem úgy lesz.

2020. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
61%
Ha érthető, hogy egy pasi érzéketlen bunkó, akkor neked pont olyan is való.
2020. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!