Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis hogy a páromnak az...

Normalis hogy a páromnak az anyja gondolt egyet es az evfordulonk elott 1 nappal kitalalta hogy menjen haza a parom? Mert szerintem nem. Es paromat pedig droton rangatjak.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk elég kemény, hogy némelyek úgy gondolják, amíg valakik "csak" járnak pár éve, azok ne akarjanak ünnepelni, max majd ha esetleg elveszik őket feleségül, de amúgy is, a férfiak még azt is letojják l. Itt messze nem erről van szó, hanem arról, hogy a szerelmednek EZ FONTOS! Készül és hetek óta, szeretné ezt a napot veled kettesben tölteni, olyan baromi nagy kérés ez? Többek között erről is szól egy kapcsolat, nekem sincs mindig mindenhez kedvem, amit a párom kiötletel, de ilyen minimális erőfeszítést azért meg tudok tenni, hogy vele töltöm a napot, eszem egy kis tortát meg iszom egy pohár bort/pezsgőt. Főleg, hogy anyucihoz menni pakolni bőven nagyobb erőkifejtést igényél, mint a szerelmeddel lenni az ágyban. De ez is mindent elárul az emberről, hogy ő le tudja annyival, hogy ez annyira őt nem érdekli, leszarja hkgy a másiknak ez igen is fontos lenne és készült rá hetek óta, cserébe megyek anyámhoz pakolni, mert az nyilván fontosabb. Hagyjuk már.
2020. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk azzal egyetértek, hogyha a pár programot beszélt meg aznap estére (mindegy mekkora felhajtással), akkor az ember - nagyon halaszthatatlan dolgokat leszámítva - ne menjen máshova, hanem mondja, hogy nem ér rá, mert már lefixált programja van.
2020. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
10%
Én ezen egyáltalán nem problémáznék
2020. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Jelentem, párom felhívta anyukáját és nem ment haza. És kaptam tőle tortát, rózsákat, VIP Mozi is volt. :) Én is tortát adtam, meg utalványt.

Bocsánatot kért mindenki helyében és megígérte hogy soha többé nem lesz hasonló eset sem! Köszönöm az aggódásokat!

2020. szept. 19. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!