Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezért miért kellett megsértődn...

Ezért miért kellett megsértődnie rám az apósomnak?

Figyelt kérdés

Férjem ma dolgozik, kb 1 óra fele hazaér ezért gondoltuk hogy az apukáját mivel egyedül él elhívjuk magunkhoz ebédre. Megbeszéltük hogy fél 2re itt lesz mert addigra a férjem is le tud zuhanyozni meg átöltözik. Após bele is ment.

Erre reggel 7kor már kopog az ajtón hogy megérkezett. Nem szóltam érte hogy korán jött. Már készítettem az ebédet mikor panaszkodott hogy nagyon fáj a dereka , adtam neki efy Algoflexet meg egy pohár vizet.

Bevette a gyógyszert és a poharat teljes nyugalomban visszatette a polcra, a helyére. De még el se volt mosva. Tátott szájjal néztem és megkértem tegye be a mosogatóba. Erre azt mondta miért? Ő otthon így csinálja ha csak vizet iszik.

Elgondolkodtam hogy legközelebb iszok e nála valamit :) Azóta csak újságot olvas és nem szól hozzám.

Másnál is van így apóssal vagy anyóssal?


2020. szept. 19. 08:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

Az egyedül élő emberekre jellemző, hogy isznak egy pohárból és azt nem mossák el minden ivás után, hanem legközelebb is abból isznak.

Ugyanez vonatkozik az ételmaradékra is, simán visszatöltik, mert legközelebb is csak ők fognak belőle enni.

Az én nagyanyám egy nagyon igényes asszony volt világéletében, de mióta 10 éve megözvegyült és egyedül van, ezeket csinálja.

2020. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%

Egy kerdesem van kerdezo es ne akadjatok ki: Miert nyitottal ajtot? Ferjed talan mar nem volt otthon, igy abszolut megoldhato lett volna "nem hallani" hogy kopog..

N

2020. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
12 - Ezt egy jehovatanúval vagy a végrehajtó emberével el lehet követni, de mégis csak egy 70 körüli apósról van szó, aki talán nem a szomszédban lakik...
2020. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
12vagyok. Nem nyitottam volna ki.. eszem megall. Fel2 elott valamivel biztos beengedtem volna de 7kor biztosan nem. Es ha 70 koruli a tisztelet nem a korral jar hanem intelligenciaval. Nem allitunk oda6 azaz kicseszett 6 oraval a meghivas elott. Hacsak nincs SOS baja..ami nem volt. Tehat nem nyitottam volna ki.
2020. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező: ezek után csak megmutatnám 12, 14-es válaszait az apósnak, rögtön szeretni fog, hogy te vagy a menye és sehol egy sértődés :D
2020. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

12-14-es, nem ez volt a kérdés!

A Kérdező viszont nem egy bunkó barom, aki hagyna a küszöbén álldogálni egy idős embert még ha az nincs is tisztában az etikettel és talán már a feje sem a legtisztább.

Koncentrálj a kérdésre és arra válaszolj!

2020. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%
Hat te vagy a barom ha atmesz papucsba azert mert egy idos ember nem fogja fel agyban h a 13:30 az nem 7:00.. ha 12kor megy tok oke...belefer.. Ettol senki se barom..O engedte be. O baja. Ha meg ott lett volna a ferj akkor megmondja h nem fogadokepes es beszelje meg apukaval h most nem er ra ne haragudjon. Es akkor nem haragszik..
2020. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

#17

Fogd már fel te szerencsétlen, hogy emberség is van a világon!

Amellett elképzelem a helyzetet, hogy 1 órakor megjön a férj, az apja összepisilve, étlen-szomjan, fájós derékkal a küszöbön üldögél és elmondja, hogy 7 óra óta itt van, csak te nem engeded be, mert nem vagy "papucs"

Bentről árad az ételszag, bemennek és te elmeséled, hogy nem engedted be, mert korán érkezett és ez mekkora illetlenség!

Kíváncsi lennék utána a férj arcára!

De ismétlem:

TE azt csinálsz amit akarsz, úgy vered szét a kapcsolatodat ahogy akarod, úgy bánhatsz egy idős emberrel, ahogy a te emberségedbe belefér, DE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!

És többet ezt neked nem magyarázom, mert galambbal nem sakkozom!

2020. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
35%

Madár vagy 18.most mit pattogsz. A 17esnek is lehet véleménye. Hopp nem egyezik a tiéddel és máris lehordod na ez a böszmeség a nulla agy hogy csak az a jó ami a te szemléleteddel egyezik. Mindenki más sz#r. Na ez vagy te.


Kérdező. Beszéljétek meg hogy szívesen látod a papát de jöjjön KB~ a megbeszélt időben. Értse meg.

2020. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
19 - lehet, hogy madár, de hogy igaza van, az qrvabiztos.
2020. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!