Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezért miért kellett megsértődn...

Ezért miért kellett megsértődnie rám az apósomnak?

Figyelt kérdés

Férjem ma dolgozik, kb 1 óra fele hazaér ezért gondoltuk hogy az apukáját mivel egyedül él elhívjuk magunkhoz ebédre. Megbeszéltük hogy fél 2re itt lesz mert addigra a férjem is le tud zuhanyozni meg átöltözik. Após bele is ment.

Erre reggel 7kor már kopog az ajtón hogy megérkezett. Nem szóltam érte hogy korán jött. Már készítettem az ebédet mikor panaszkodott hogy nagyon fáj a dereka , adtam neki efy Algoflexet meg egy pohár vizet.

Bevette a gyógyszert és a poharat teljes nyugalomban visszatette a polcra, a helyére. De még el se volt mosva. Tátott szájjal néztem és megkértem tegye be a mosogatóba. Erre azt mondta miért? Ő otthon így csinálja ha csak vizet iszik.

Elgondolkodtam hogy legközelebb iszok e nála valamit :) Azóta csak újságot olvas és nem szól hozzám.

Másnál is van így apóssal vagy anyóssal?


2020. szept. 19. 08:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van 😂😂
2020. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

29-es látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban!

Nem ugyanazt mondta a 28-as.

TE azért lettél lepontozva, mert azt mondtad, hogy nem engedted volna be az öreget, a 28-as csak kiakadt volna (ahogy én is és más is) de nem írta, hogy nem engedte volna be.

Sikerült felfognod a különbséget?

2020. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!