Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja leszedi a...

A párom családja leszedi a terméseket a kertünkből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor jönnek hozzánk, szedik a gyümölcs fáinkat és a zöldségeinket. Két pofára tömik, elhajigálják a maradékot+zsebben és kézben visznek haza.

Mindezt anélkül, hogy mondanánk nekik és hogy megkérdeznék.

Kezdek besokkalni, rengeteg időnk és pénzünk van a kertben. Ők is kertes házban élnek, csak lebetonoztak mindent, hogy ne kelljen foglalkozni vele.

A párom sokszor szégyenkezik előttem a családja miatt, így nem szóltam neki még ezzel kapcsolatban. Sokszor ő nem is látja, csak én, mivel itthonról dolgozom.

Bejönnek/bemásznak a kertbe és zabálnak meg viszik haza.

Gyerekek is vannak a családban, ők sokszor ki is tapossák a zöldség palántáinkat. Nagyon zavar mert úgy csinálnak, mintha csak úgy ott lenne a kertben és nem a mi kemény munkánk eredménye lenne.


2020. okt. 5. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen életképtelen embereket.

Ha zavar, akkor szólj rájuk.

A gyerekeket meg be se engedném ha letaposnak mindent.

Miért olyan nehéz kinyitni a szátokat és szólni?

2020. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!