Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért zavar az mindenkit a...

Miért zavar az mindenkit a családjainkban, hogy mi külön alszunk a párommal?

Figyelt kérdés

Valahogy ez mindig előjön, hogy ki hol alszik pl. hol a hálószoba vagy ha hazalátogatunk mennyi ágyneműt készítsenek oda felhúzni stb.

Miért zavar mindenkit, hogy külön alszunk? Semmi közük hozzá. Anyóst, anyámat stb. És mióta tudják, azóta mindig kérdezgetik. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem szeretjük egymást vagy nincs semmi köztünk, és ezt tudják is.


2020. nov. 24. 12:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

Mi külön alszunk, mert

- egyikünk korán alszik, a másik későn

- egyikünk tévézik elalvás előtt az ágyban, a másik nem

- egyikünk horkol, a másik rossz alvó

- egyikünk a hideg szobát szereti alváshoz, a másik a meleget

- egyikünk a kemény matracot szereti, a másik a puhát

viszont ha vendégségben alszunk, ott nem követeljük a különalvást, így nem is köztéma az alvási szokásaink, mert nem tartunk róla beszámolót.

2020. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert unatkoznak és nincs jobb dolguk, mint mások életében vájkálni. Úgy éljetek, ahogy nektet tetszik, a többi meg le van carva
2020. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%

Az ismerősömék is külön alszanak.

Titokban elmesélte, hogy náluk pl. fin gós az asszony és nem lehet mellette éjjel kibírni egy szobában.

A különböző recsegő hangokról már nem is beszélve.


Valami ilyesmi lehet a kérdezőéknél is.

2020. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%
Mi külön szobában alszunk, de kézenfogva járunk.
2020. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem bírják megérteni hogy ezt lehet így is.

Anyámék is mindig külön aludtak, mert apám horkolt. Nem volt rossz a házasságuk.

2020. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

18-as pont ezt mondtam én is, egy véleményen vagyunk.

20-as két albérlet között alakult úgy, hogy náluk laktunk egy pár hetet, amennyit már nem bírtunk volna ki, többek között így derült ki. A család másik felénél meg úgy, hogy lakáskörbemutatásnál kérdezték, hogy melyik ágyon alszunk.


Most már sajnos kint van a dzsinn a palackból, tudják, így nem igazán lehetne tettetni, hogy normálisak vagyunk. :) Szóval ezt előbb kellett volna megfontolni, mert erre nem is gondoltam, hogy gond lehet nekik, csak már így utólag, de most már ugye mindegy.


Azt nem fogom hazudni, hogy egycsapásra most már együtt alszunk, mert akkor szerintem arról kérdezgetnének.

2020. nov. 24. 21:15
 27/29 anonim ***** válasza:
32%

Meg korabban erre egy mod lett volna: senki soha nem latott volna bele kettotok maganeletebe = senki se tudna rola = senki se pofedalna bele. :) Jo tanulsag hogy mast mar ne mondjatok el mutassatok meg stb.stb.


Nalunk pont forditva. Mi amugy egyutt alszunk de en idonkent elkulonulok egy kisebb ágyra. Es a leendo anyosek meg ezer eve kulon alszanak. Mondjuk szerintem nem kenyelmi okokbol. Nekem meg az a fura. Nem kozos halo van hanem 2 haloszoba.. egyikbe az anyos masikban az apos. :D es szerintem ez rideg meg olyan furi. Mintha azt uzenne hogy mas sincs. Pedig ettol meg az is lehet h 2x tobbet reszelik egymast mint mi XD

2020. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom ki hogy van vele, de 160 nm-es házban bárkit "körbevezettünk", a mi hálónk mindig tabu volt. (exemmel)

Tehát a mi hálónkat rajtunk kívül senki nem látta, enbek megvan az oka. :)

A lányom se mászkált be soha, az a mi terünk volt, másrészt nem egy "hétköznapi" szoba volt.


Kérdésedre:

Ez a ti magánügyetek, de azért vendégségben csak kibírhatjátok egy szobában. Az meg, hogy otthon hogy alszotok, nem tartozik senki másra.

2020. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28-as 2 szobás lakás, az egyikben én alszom, a másikban ő, így ez nem volt opció. Szintén 28-as írtam fentebb, hogy hosszabb periódus volt, nem tudtam volna hetekig nem aludni úgy, hogy mellette dolgozom, gondolom ezt nem olvastad el.
2020. nov. 27. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!