Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg rossz anya vagyok?...

Tényleg rossz anya vagyok? Anyósom szerint igen

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk, a nagy 10 éves a kisebb 3. A kicsi már 1 hete beteg, hasmenés, hányás. A nagyobbik gyermekünket elvittük anyukámhoz, idén ott tölti a karácsonyt. Anyukám özvegy, évek óta egyedül tölti a szentestet. A lányom nagyon szereti őt, olyan igazi nagymama. A lányom szeret nála lenni, szünetekben is sokat van ott. Évek óta ott tölti a szilvesztert. Most először nincs itthon karácsonykor. Nem akartuk hogy ő is beteg legyen. Egész nap csak mosok, ágyat takarítok, a kicsi mindent össze hányt, volt hogy éjjel az ágyat fosta össze.

Anyósom szerint rossz anya vagyok, amiért nincs velünk a lányom karácsonykor. Lányom nem szereti anyósomekat, hónapok óta nem is ment át hozzájuk. Apósom azt is meg akarta szabni, hogy az anyukám mikor láthatja a gyerekeket. Azóta már én sem igazán beszélek velük. Tényleg rossz szülő lennék?


2020. dec. 23. 12:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Ettől biztosan nem vagy rossz szülő.
2020. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem anyód csak irigy az anyukádra,amiért az unoka nála szeret lenni,náluk pedig nem.
2020. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg irigység áll emögött
2020. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%

Ettől még nem vagy rossz szülő.

Ettől függetlenül, ha ilyen beteg a kicsi és már egy hete, akkor miért nincs kórházban? Az ilyen kicsik pillanatok alatt kiszáradnak.

2020. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
32%
Igen, egyáltalán látja orvos a beteget? Már rég infúziót kéne kapnia.
2020. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%

Igazik van az előttem szóloknak.

Vidd el orvoshoz,ha kell,kórházba. Lehet,hogy még "csak" hasmenése van,de könnyen kiszáradhatnak!

2020. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
jelen helyzetben jó döntést hoztál, anyóssal ne foglalkozz
2020. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem saját magadon kellene töprengened, hanem a kicsit kezeltetni. Egy szót sem mondtál arról, hogy őt látja-e orvos, csak hogy mit mond terólad az anyós.
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%

Istenem, neked idegenektől kell bizonygatást kérni, hogy jó vagy-e, mert anyósnéni leszídott? Nőjél már fel, kislány! Felnőtt feleség, döntésképes családanya vagy, aki a döntéseit nem egy tekintélyszemély parancsai szerint kell, hogy végezze. Te így döntöttél, mert így találod helyesnek. Pont. Ebbe a férjeden kívül senkinek nincs beleszólása! Nem kell külső megerősítést kérni ahhoz, hogy kijelentsük, hogy anyósod gonosz. Ugye nem velük laksz? A kérdés csak az, hogy a férjed melléd áll-e vagy az anyja-apja mellé.

Kórházba meg a hozzászólók ne küldjék a gyereket egy jó kis kórházi fertőzésért, nyilvánvaló, hogy kapcsolatban van a család a gyerekorvossal és az ő útmutatásait követik.

2020. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
27%

#9

Szeretnéd megszabni a válaszolóknak, hogy ki és mit írhat?

Ha több szülőnek itt az a véleménye, hogyha egy 3 éves gyerek egy hete éjjel nappal hány és fosik, annak jobb lenne kórházban, ahol a kiszáradás ellen kap infúziót, akkor miért próbálod leinteni őket?

Mindenki a legjobb jóindulattal tanácsolta ezt, elvileg még a tapasztalat alapján erkölcsi kötelessége is!

Igenis egy ilyen picire veszélyes ez az állapot és láttunk már f.szkalap gyerekorvost.

Aztán a Kérdező azt csinál amit akar a saját gyerekével!

2020. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!