Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg rossz anya vagyok?...

Tényleg rossz anya vagyok? Anyósom szerint igen

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk, a nagy 10 éves a kisebb 3. A kicsi már 1 hete beteg, hasmenés, hányás. A nagyobbik gyermekünket elvittük anyukámhoz, idén ott tölti a karácsonyt. Anyukám özvegy, évek óta egyedül tölti a szentestet. A lányom nagyon szereti őt, olyan igazi nagymama. A lányom szeret nála lenni, szünetekben is sokat van ott. Évek óta ott tölti a szilvesztert. Most először nincs itthon karácsonykor. Nem akartuk hogy ő is beteg legyen. Egész nap csak mosok, ágyat takarítok, a kicsi mindent össze hányt, volt hogy éjjel az ágyat fosta össze.

Anyósom szerint rossz anya vagyok, amiért nincs velünk a lányom karácsonykor. Lányom nem szereti anyósomekat, hónapok óta nem is ment át hozzájuk. Apósom azt is meg akarta szabni, hogy az anyukám mikor láthatja a gyerekeket. Azóta már én sem igazán beszélek velük. Tényleg rossz szülő lennék?


2020. dec. 23. 12:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2020. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mi nem tudjuk eldönteni. Azt viszont igen, hogy anyósod egyértelműen rossz szülő, mert a fia feleségét szapulja és ezzel szítja a feszültséget, olyan dologba avatkozik, amihez semmi köze.
2020. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy vagy. Az ide irkáló elmebetegekre sem kell hallgatni.
2020. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy rossz anya.

Az anyósodban viszont van rosszindulat, nem is kevés.

Kb mint az itteni anyósokba.

Bírom amikor itt mindenkinek nekiugranak mint,kutya a kerítésnek.

Na a tiéd is ez a kategória.

2020. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

En sajnos rutinos , vagyok hanyos fosos nyavajakban.

A napi 4-5 hasmenes es 2 hanyas meg tenyleg nem korhazi ügy.

Pontosabban be lehet menni,bent is fogjak fogni 2-3 napig. De!!! Amig iszik, es eszik is valamennyit addig "nincs gond"

B6 vitamint torj ossze ,pici vizbe es itasd meg vele. Jeghideg jo cukros tea, (citrom nem ) nyugtatja a gyomrat. Az enterol szuper cumo,persze csak ha megissza. Asszem a hippnek van baba almale ORS változat az is jo.

Normaflor is kellene.

Az en gyerekem 5 eves. 6 honaposan eloszor es azota minden evben 2x nyeli be az ilyen virusokat. 3 naptol -2hetig is eltartott. Napi 15-20 fosassal vittem korhazba. Vagy amikor 15 percenkent hanyt.

Csipd ossze ket ujjal a boret a hasan. Ha rogton vissza ugrik (rugalmas) es nyelve sem szaraz addig nincs kiszaradas veszelyben.

Kitartast . Anyosoddal ne foglalkozz van annal nagyobb gondod is jelenleg minthogy mit gobdol.

2020. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
Anyósod szerintem csak féltékeny, mert a lányod Anyudat jobban szereti, mint Őt.
2020. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
10%
Mindlepontozva!
2020. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2020. dec. 23. 15:08
 29/35 anonim ***** válasza:
81%
27 szerintem mindenki szarik a pontjaidra
2020. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
92%
:D tényleg, borzasztó, nem is értem, miért nem szégyelled magad, hogy nme akarod, hogy a nagyobb is napi ötször hányja magát össze. Ugyan már, ha az összes szereplőnek jó így, anyukád szívesen unokázik, a nagy szívesen ment, nektek is jó, akkor most mit érdekel, hogy a nyomorult anyós hőbörög? Van neked elég bajod nélküle is.
2020. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!