Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg rossz anya vagyok?...

Tényleg rossz anya vagyok? Anyósom szerint igen

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk, a nagy 10 éves a kisebb 3. A kicsi már 1 hete beteg, hasmenés, hányás. A nagyobbik gyermekünket elvittük anyukámhoz, idén ott tölti a karácsonyt. Anyukám özvegy, évek óta egyedül tölti a szentestet. A lányom nagyon szereti őt, olyan igazi nagymama. A lányom szeret nála lenni, szünetekben is sokat van ott. Évek óta ott tölti a szilvesztert. Most először nincs itthon karácsonykor. Nem akartuk hogy ő is beteg legyen. Egész nap csak mosok, ágyat takarítok, a kicsi mindent össze hányt, volt hogy éjjel az ágyat fosta össze.

Anyósom szerint rossz anya vagyok, amiért nincs velünk a lányom karácsonykor. Lányom nem szereti anyósomekat, hónapok óta nem is ment át hozzájuk. Apósom azt is meg akarta szabni, hogy az anyukám mikor láthatja a gyerekeket. Azóta már én sem igazán beszélek velük. Tényleg rossz szülő lennék?


2020. dec. 23. 12:29
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Múlt héten jeleztem az orvosnak. Nem írt neki semmit. Kerülik a személyes vizsgálatot. Hétvégén már szinte tünetmentes volt. Hétfő éjjel vissza esett. Tegnap délután, előzetes időpont egyeztetés után fogadott a gyerekorvos. Írt neki Smecta port és Enterolt kell szednie 2 hétig. Covid miatt szinte csak telefonon gyógyítanak. Én is félek hogy kiszárad, de az orvos szerint nem vészes napi 4-5 hasmenés, és 2-szeri éjszakai hányás. Sőt azt mondta, hogy tej kivételével minden tejterméket ehet. Mondjuk inkább azt azért nem adok.
2020. dec. 23. 13:09
 12/35 anonim ***** válasza:
16%
Ebbe a gyereked még bele is halhat. Keress privát gyermekorvost.
2020. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
29%
Már rég laboratóriumi vizsgálat kellett volna, hogy milyen kórokozótól beteg. Neked meg nem kéne ebbe a helyzetbe beletörődnöd.
2020. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdte a bölcsit, várható volt, hogy összeszed valamit. Nyilvánvaló, hogy ha továbbra sem lesz javulás, akkor már nem a gyerekorvossal fogunk konzultálni, hanem irány a kórház, sürgősségi. Nemrég jött az új gyerekorvos még annyira nem ismerjük.
2020. dec. 23. 13:13
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Anyós meg após kicsit manipulatív, irányításmániás,negatív emberek, valószínűleg a lányod is érzi ezt, és ezért nem szereti őket úgy. Téged is manipulálni akarnak, hogy elültetik azt az érzést benned, hogy nem vagy jó, mert nem úgy cselekszel, amit ők akarnak. Arra lennék még kíváncsi, férjed milyen ember, hogy így nőtt föl. Ő például nem önbizalomhiányos? :D
2020. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Nincs igaza anyósodnak, csak irigy. A kérdés szempontjából meg igazából lényegtelen, hogy konzultáltál-e orvossal, vagy nem. Nyilván az a normális, hogy igen és felügyelet alatt van a kicsi, de csak azért, mert épp nem írtad le, baromi undorító neked ugrnai meg ilyen magas lóról beszélni itt az unatkozó asszonyoknak. Nincs így karácsony előtt elég sütni, főzni, takarítani való biztos, hogy ide járnak frusztrációt kiengedni. Gyökerek. Az életben meg vagy megmukkanni sem mer, mert apuka tarkónbssza érte, vagy a hasonszőrű rosszindulatú sleppjével fröccsög.
2020. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
9%
Apuka nincs?
2020. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Férjem nem beszél velük, mivel anyósom a boltban előadta, hogy 10 ezer Ft-ért vett mikuláscsomagot a négy unokának, (sógornőmnek is van kettő). Csak miután apósom be akarta szabályozni nekem, hogy anyum mikor láthatja a gyerekeket, mon nekik hogy ebbe nincs joguk beleszólni, anyósom úgy megsértődött, hogy a mi két gyermekünknek nem adta oda a mikuláscsomagot. A férjemnek ez nagyon rosszul esett, a húga gyerekei kaptak. Gondolom karácsonyra sem kapnak semmit, mondjuk azt már megszoktok, arra sógornőm gyerekei sem mindig kapnak, vagy van hogy csak 1-et vesz, holott ők ikrek. Nekünk sem szokott a kicsi kapni, mivel szerinte úgy sem érti.
2020. dec. 23. 13:22
 19/35 anonim ***** válasza:
6%

#16

Amit idefirkálsz, az azért mókás, mert TE IS itt rontod a levegőt és ezzel a nekifutással a Kérdezőt is leminősítetted!:D

Gondolkodj már Ember!...ha lenne mivel!

Mellesleg nem mindenki hagyja a dolgokat az utolsó percre, van ahol alapban tisztaság van, nem ünnep előtt 5 perccel kell ganajozni.

A sütés-főzés meg ne legyen a te gondod, rajtad kívül sem fog senki éhen halni, legfeljebb nem 2-3 napos kaját fognak ünnepen enni!

Idióta!

2020. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
9%
Igen, az vagy, mert ez itt a GyK fórum, ahol csak anyósodnak lehet igaza, neked nem.
2020. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!