Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hazudtam, nem tudom mit...

Hazudtam, nem tudom mit csináljak többi lent...?

Figyelt kérdés

A barátom anyja kérdezte, hogy a szüleim milyen egyetemet végeztek. De előtte kb 20 percig beszélt arról, hogy azok az emberek akiknek nincsen diplomájuk mennyire nem érnek semmit. Én nagyon megijedtem hiszen a szüleim nem végeztek egyetemet és hirtelen rávágtam, hogy igen természetesen van egyetemi végzettségük meg stb. É most nagyon félek, hogy kiderül, mert holnap találkozna először. Tudom, hogy hibáztam és nem kellett volna "szégyellnem" de egyszerűen nem akartam, hogy bárki lenézze vagy becsmérelje a családomat. Mert szerintem a legjobb emberek a világon, nagyon szeretem őket és természetesen nem úgy látom a dolgokat ahogyan anyós pajtás...

Esetleg valakinek valami ötlete, hogy mit tudnék csinálni? (Tudom, hogy a hazug embert hamarabb és viseljem a tetteim következményeit meg stb de semmi rossz szándék nem volt mögötte.)



2020. dec. 29. 23:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Azért nem vetném el a 4est.

A szerelemben háborúban dolog miatt sem, ami szerintem butaság mára. Az anyuka sem szeretné, hogy rajta ragadjon a gyereke.

Gondolj csak bele, ha nem a rövidtávú boldogságban gondolkozol, akkor viszont az őszinteség nyerőbb szerintem.

2020. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem hibáztál... egyszerűen le kell fújni a találkozót. Francnak se kellenek ilyen lenéző okádék emberek! Mert ő aztán biztos olyan sokra vitte a diplomájával, ha ekkora frusztráció van benne, nem!? 🤦‍♂️🤦‍♂️ remélem a gyereke nem tanulta el tőle ezt, mert akkor megszívtad a pároddal 😃
2020. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
11%
Amikor átjönnek, vagy ti mentek át; amint leültetek, azonnal vedd át a szót ilyen "nagy 'ünnepiesen'", hogy előszöris szeretnél mondani valamit; és akkor így elkerülhetőek a további félreértések. -szerintem; én ezt tenném.
2020. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
88%
#12essel értek egyet. lesz jobb is.. az a gyerek káosz.
2020. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
67%
Megint egy agyatlan 12 éves...
2020. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudod, előtte elmondhatod: "nincsen diplomájuk, tegnap kétségbe esés miatt mondtad hogy van".

Egyébként az olyan embereket, akik saját önbecsülésüket abból nyerik, hogy önmaguk előtt másokat leminősítve degradálnak, azokkal van a probléma, akár diplomások, akár nem.

Szerintem még nem az anyósod, felesleges így nevezni.

2020. dec. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem semmi köze a vén krvának ahhoz, hogy a szüleidnek milyen végzettsége van. A szüleidnek nem kötelességük egy vadidegen vén ringyónak referálni a végzettségükről, akihez az égvilágon semmi közük nincs.

Ezenkívül áruld már el, mi a jó francért kell találkozni a szülőknek? Minek?! És miért emlegeted anyósként? Majd az esküvő után nevezd annak, kedveském, csak odáig el sem fogsz jutni!

2020. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak anyosod fog beegni, miutan tart karokkal a nyakukba ugrik, s kozben ujjongva mondja, hogy "ugy aggodtam, hogy nem rendelkeznek egyetemi diplomaval, de a Klarika szerencsere megnyugtatott, hogy maguk tanult emberek, igy lesz kozos temank, le tudunk ulni egy asztalhoz beszelgetni"!
2020. dec. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Amugy a tortenetben eleg fura, hogy most talalkoznak eloszor, de ennyit nem tud roluk. Fura, hogy a baratod soha nem emlitette neki, hogy a szuleid mivel foglalkoznak-amibol amugy ki lehet kovetkeztetni, hogy mi a helyzet. Tudom, nem mindenki dolgozik egyetemi diplomaval, de fura, hogy ez korabban nem esett szoba. Szerintem Anyos jelolted tudja es a 20 perces felvezeto csak szimpla provokacio volt a reszerol.
2020. dec. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%

Off. Anyósod? Tán házasok vagytok? Mert akkor nem az anyósod.


On. Nem kellett volna hazudni, főleg ilyen emberek miatt...

2020. dec. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!