Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hazudtam, nem tudom mit...

Hazudtam, nem tudom mit csináljak többi lent...?

Figyelt kérdés

A barátom anyja kérdezte, hogy a szüleim milyen egyetemet végeztek. De előtte kb 20 percig beszélt arról, hogy azok az emberek akiknek nincsen diplomájuk mennyire nem érnek semmit. Én nagyon megijedtem hiszen a szüleim nem végeztek egyetemet és hirtelen rávágtam, hogy igen természetesen van egyetemi végzettségük meg stb. É most nagyon félek, hogy kiderül, mert holnap találkozna először. Tudom, hogy hibáztam és nem kellett volna "szégyellnem" de egyszerűen nem akartam, hogy bárki lenézze vagy becsmérelje a családomat. Mert szerintem a legjobb emberek a világon, nagyon szeretem őket és természetesen nem úgy látom a dolgokat ahogyan anyós pajtás...

Esetleg valakinek valami ötlete, hogy mit tudnék csinálni? (Tudom, hogy a hazug embert hamarabb és viseljem a tetteim következményeit meg stb de semmi rossz szándék nem volt mögötte.)



2020. dec. 29. 23:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan a gyakori kezd olyan lenni, mint egy ilyen magukban motyogó őrültek gyülekezete, minden kérdésnél megjelenik pár válaszoló, aki nem a témához szól hozzá, és értelmetlen baromságokat ír.

Kérdésre válaszolva: Szerintem ezt így őszintén mondd el a párod anyjának, hogy a felsőbbrendű szövege után nem merted bevallani, hogy nincs diplomájuk. De amúgy jó nagy bunkó lehet a nő, ilyeneket normális ember nem mond. A barátod sem szólt közbe? Gondolom ő tudja, hogy nem diplomások a szüleid.

2020. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
18%

Valószínű, mert nem foglalt állást az illető, így akkor akár most miattad is szakíthatnak.

Azta de kemény vagy, bejött a hozzászólás. Minden tiszteletem!


Tapintatos őszinteségre szavazok!

2020. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%
Na mi történt?
2020. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
94%

De kár hogy nem lehetek most a szüleid helyébe. Nekem nyugodtan elmondhatnád, hogy mit mondtál anyósnak. Aztán a találkozásnál fikáznám a diplomások 20 percen keresztül, majd további 20 percig ecsetelném hogy mennyit lehet keresni szakmunkásként. Utána odafordulnék hozzá, és bájos mosollyal megkérdezném, hogy remélem maga sem végzett ilyen diploma valamit?

De gondolom már úgyis átestél rajta. Kíváncsian várjuk a fejleményeket.

2020. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, nagyon jól esik, hogy ennyien a segítségemre voltatok!

Előtte beszéltem anyával és elmondtam mi a helyzet (szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk és nem volt ebből baj csak szerettem volna elkerülni ezt, mert én sem feltétlenül díjaznám ha a gyerekem hazudozna rólam, szerencsére nem értette félre) megbeszéltük, hogy ez így azért nem jó de azt mondta valószínűleg a helyemben ő sem tudott volna mást tenni, “gyerek” vagyok, sokat kell még tapasztalnom de örült neki, hogy meg tudtuk beszélni. Szerencsére nem került szóba, egy kellemes délutáni beszélgetés volt (nyilván halálra izgultam az egészet) öribarik biztosan nem lesznek de az nem emiatt lesz. ((Ha felmerül a téma fogalmam sincs mit mondott volna anya.))

Azért szeretnék reagálni 1-2kommentre. Nem, nem vagyok retardált 12éves, bőven betöltöttem már a 20-at csak egyszerűen sosem kerültem még nem, hogy ilyen de még csak hasonló helyzetbe sem ezért gondoltam felteszek egy KÉRDÉST a gyakoriKÉRDSÉSek oldalon ami elvileg pont erre való. A párom értékrendje szerencsére nem itt van, nem vette át anyuci fellengzős nézeteit, ha így lenne természetesen nem lennénk együtt.

De a pozitív és segítő szándékú hozzászólások szerencsére bőven meghaladták a negatív kritikának nem nevezhető kommenteket. Mindenkinek ment a zöld pipa a segítségért, köszönöm szépen!

2020. dec. 30. 21:50
 36/37 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek írd már meg azt is, hogy a drága anyosjeloltnek végülis milyen egyetemi diplomája van, amiért ilyen sokat gondol magáról? Nagyon kíváncsiak vagyunk rá!

Köszönjük és boldog új évet nektek :-)

2020. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
81%
34-es válaszolóval értek egyet.
2021. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!