Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez? Ilyen anyós

Normális ez? Ilyen anyós

Figyelt kérdés
Anyósom mindenbe beleszol, de mindenbe!!! Folyton hívja a páromat, ki kérdezi, ha hozzájuk megyünk, csak szekal kioktat. Folyamatosan kell hallgatni, hogy ő 3 fiút felnevelt és mindig volt főtt étel, és jajj a mai világ.... Nem főznek a nők, és jajj neki ilyen menye ne legyen.... Amikor pontosan tudj a, hogy én nem szeretek és nem is szoktam főzni. A parom megerti neki így jó. Most, hogy jön a húsvét akarnak jönni vendegsegbe hozzánk, de én nem vagyok hajlandó emiatt főzni!!! Már szólt a párom nekik, hogy rendelt kaja lesz, ha jönnek előre szól, nem kell kötekedni. Azóta anyosom nap mint nap ezzel zaklatja a páromat, hogy nem vagyok neki való, nem vagyok a családba való, milyen asszony leszek stb stb.... Mai világban miért akkora nagy cucc ez??
2021. márc. 30. 18:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnenk gyereket,így az a kérdés megoldva.
2021. márc. 30. 19:47
 12/35 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj! Az anyósod szar alak az elmondottak alapján.


De ha már szóba került. Azért az elég érdekes, hogy felnőtt emberként soha semmit nem főzöl, hanem csak rendelt kaja. Ha férfi lennél, akkor is ezt mondanám. Pl. pár szelet hús megsütése max 15 perc mindennel együtt, azért ennyi biztos beleférne, a párod is biztos örülne egy ilyen meglepetésnek (és fordítva!!!).


Meg a stílusod alapján a párod szerintem azért helyesel, mert ő az elfogadó, te meg a kompromisszumra képtelen.


Mindezt férfiként írom, aki együtt szokott főzni a feleségével, pedig ő hivatásos szakács. Szóval nem nagy dolog.

Ezeket jegyezd meg!!!

2021. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Az hogy semmit az túlzás. Salátát, meg néha egy gyors tésztát csinálok. De én egy ünnepre, vendegekre nem akarok.
2021. márc. 30. 20:02
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Az anyósod az a fajta aki szereti magát dicsérni,de te sem vagy kispiskóta,te nem fogsz meg egy fa kanalat??Ne haragudj az sem normális amit anyósod csinál de az sem amit te, nem azért kell valakinek meg tanulnia főzni mert mi lesz majd ha gyerek lesz ,hanem azért mert ez alap, mit csinálsz ha ne adj isten olyan helyzetbe kerülsz hogy nem lesz olyan anyagi helyzetetek amivel meg engedhetitek magatoknak a folytonos kaja rendelést?? Mész majd anyóshoz kajálni? Akkor már jó lesz? Szerintem hagyj fel ezzel a vergődéssel és hisztivel aztán tanulj meg legalab néhány alap ételt el készíteni,Soha nem tudhatod mit hoz az élet.2 lányom van még kicsik , de ha nagyobb korukba ilyet mondanának hogy ők már pedig nem fognak főzni semmit,meg nem fognak egy fa kanalat ...hát le sülne az arcomról a bőr...
2021. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem meg, mi nem érthető azon, hogy ne szeretek főzni. Engem nem köt le, nem hobby utalom. Inkább eszem két szelet vajas kenyeret, de akkor sem főzök.
2021. márc. 30. 20:12
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nevetséges h itt kb mindenki azt gondolja h az elet nagy tragédiája ha egy nő nem akar fozni. En egyebkent tokre megertem h nem akarsz vendegekre fozni. Foleg akkor ha amugy sem szeretsz es nem szoktal. A társadalom elvárja h egy nő meg főzzön is a vendegekre ami azert egy nagyobb csalad esetében nem keves embert jelent. Ezzel szemben a ferfi mit csinal? Valszeg semmit nem tesz a vendegekert.
2021. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%
Èn szakács vagyok. Anyósom minden főztömbe beleköt. Ha főznèl is talàlna fogàst rajtad, akkor nem ízlene, túl sós, túl èdes. Èn pl. az ètelízesítő szagát sem birom, nemhogy ètelbe tegyem, anyósom ezt tudja, mindig meg is jegyzi, hogy kellett volna bele. De mivel csak ő köt bele, így pont nem èrdekel. Ha nem tetszik, ne egyen és el is van intèzve.
2021. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes azt senki nem tanácsolta hogy akkor fozzon a pasija!!! Ő nem baj hogy mindig kaját rendel??😂
2021. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
19%
Íme egy példa, hogy nincs szükségünk a nőkre.
2021. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
72%

De durva, pont a 2 véglet vagytok🙂

Ajj az baromi idegesítő lehet hogy süt egy csomót es elnézést kér h csak ennyi. Annyira utálom az ilyet, kb direkt fényezteti magat.( amugy is kapna dicséretet szoval nem ertem)

Ha nektek jó, legyen neki is jó.

2021. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!