Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez? Ilyen anyós

Normális ez? Ilyen anyós

Figyelt kérdés
Anyósom mindenbe beleszol, de mindenbe!!! Folyton hívja a páromat, ki kérdezi, ha hozzájuk megyünk, csak szekal kioktat. Folyamatosan kell hallgatni, hogy ő 3 fiút felnevelt és mindig volt főtt étel, és jajj a mai világ.... Nem főznek a nők, és jajj neki ilyen menye ne legyen.... Amikor pontosan tudj a, hogy én nem szeretek és nem is szoktam főzni. A parom megerti neki így jó. Most, hogy jön a húsvét akarnak jönni vendegsegbe hozzánk, de én nem vagyok hajlandó emiatt főzni!!! Már szólt a párom nekik, hogy rendelt kaja lesz, ha jönnek előre szól, nem kell kötekedni. Azóta anyosom nap mint nap ezzel zaklatja a páromat, hogy nem vagyok neki való, nem vagyok a családba való, milyen asszony leszek stb stb.... Mai világban miért akkora nagy cucc ez??
2021. márc. 30. 18:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem ertem anyosodat! Se fozni, se gyereket szulni nem akarsz, egy fonyeremeny menyecske lehetsz!
2021. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
66%
31/ és ? Mikoze az anyósnak ezekhez? Jól is teszi! Minek fozzon ha van pénze rendelni? Minek szüljön egy ilyen sz*r világba? Tökre megertem
2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%

Miért engeded be őket?

Én komolyan mondom, nem tenném. Lehet akárki, az otthonom levegőjét ne jöjjön be mérgezni, főleg ne engem kritizálni.


Nálunk is ez ment, csak nálunk azzal, hogy anyós ugrál, programokat szervez a megkérdezésünk nélkül. Ha mondom, hogy előbb mi megbeszéljük, csitít, hogy ne aggódjak, nekem nem kell, de a diánk igen.

Azzal nincs gond, hogy a párom betartja amit megbeszéltünk, és az anyja nem tudja manipulálni. De a megjegyzéseire rólam, nem szól semmit.

Most borult a bili, és csodálkozik hogy húsvétkor nem megyek hozzájuk, köszöntem.

És mivel a barátom így elmiamásolta a dolgot, pedig másfél hónapja megbeszéltük hogy meghúzza a határokat, ő se jön velem a szüleimhez.

Szomorú, de egye meg amit főzött.

Amúgy együtt élünk.

Többet nem várok arra hogy ő rendezze.

2021. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
23%
Én se akarnék ilyen menyet mint te. Mire vagy ilyen önérzetes? Igaza van anyósodnak, egy nő tudjon főzni, főleg ha vendégeket vártok. Gondolom aznap nem dolgozol úgyse. De te "csakazérse". Hát nemtudom, én olyan 14 éves korom körül kinőttem ebből😄 a mai nők valóban nem bírnak semmit, lehet sok nekik ez a rengeteg lehetőség amit a feminizmussal kiharcoltak...? 🤔
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, egy kalap alatt vagyunk. Én is utálok főzni, bár én szoktam hetente max 4x főzni. De én kijelentettem hogy hozzánk senki ne jöjjön ebédre mert annyit nem vagyok hajlandó főzni. A szüleim megértették, anyós hisztizett.

Nem rég költöztünk párommal össze, engem anyukám nem tanított meg főzni, anyósom sokszor megjegyezte hogy annyira szánalmas hogy nem tudok főzni.

Engem barátnőm tanított meg, és csak az anyukám, mamám és barátnőm tanácsait fogadom el. Anyósom a beszólásaival azt érte el hogy tőle nem vagyok hajlandó tanulni és tanácsot kérni főzés téren. Amúgy is szarul főz, van mikor meg se sül rendesen a hús. 😅

2021. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!