Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kellene főznöm ebédet/vacsit...

Kellene főznöm ebédet/vacsit ha párom szüleit áthívjuk? Vagy ez csak régi kopott hagyomány és már nem lesz rossz a vélemény rólam? Visszatetsző ha sosincs ebédmeghívás csak meghívás?

Figyelt kérdés
Eddig soha sem hívtuk át úgy őket,hogy főztem ebédet vagy vacsit,illetve süteményt sem vittünk át soha. Nagyon illedelmes lány vagyok de erre soha sem gondoltam mondván a párom szülei csak mondja párom ha azt szeretné főzzek süssek és úgy hívjuk át őket. Nem? Legutóbb is leültek és vittem üdítőt meg csokit. Miért érzem azt,hogy ez tőlem elvárás mert én vagyok a lány azaz fiatalabb de már nő hogy ezt nekem illene akkor is ha a párom szülei? Ők legtöbbször simán csak hívnak minket de kaja nincs vagy rendelt van viszont minden 5.alkalommal süt főz az anyukája és meleg étellel vár minket. De ez ritkább. Személyesen mindig rákérdez mit ettünk és rámnéz sokáig.

2021. márc. 31. 00:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
40jól mondja! És akitől idézett ő is jól mondja! Ezt látom én is mindenhol. Párom anyja csinál szó szerint mindent az anyósának,pedig a férje is meg tudná tenni. Párom anyukája vásárol főz viszi a kaját az anyósának rendezi a kertjét festi a kerítését viszi hozza a temetőből a nénit, utána boltba megy vele vagy neki,cipekedik pakol és takarít nála. Ezért cserében otthon is főzhet moshat és takaríthat is mert párom apja életében nem mosott ki egy adag ruhát sem. Ezt látom. Mivel ennek szöges ellentéte vagyok s nem a fia házi cselédje, így gondolhatjátok mennyire gyűlöli hogy én vagyok a fia mellett. Hisz anyukát sem fogom kiszolgálni ha 75+ lesz. Se nem megyek takarítani hozzá se boltba, hacsak párom ritkán meg nem kér nagyon néha. :)
2021. márc. 31. 15:56
 42/80 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom 😳

Veled szimpatizáltam a 34-es kommentedig.

"Egyszer benyögtem hogy magamat szolgáltam fel a fiatalúrnak."


Mondd, ezt mégis hogy képzelted? Ilyet hogy lehet mondani anyósjelöltnek? Ez egyszerűen undorító és közönséges. Csoda, hogy szóbaállnak veled.

2021. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
92%
Ez a magad felszolgálós nálam is kicseszte a rezet, pedig én is úgy voltam az elején, hogy nem gond, ha nem vagy egy Nigella Lawson-klón. Csajszi, itt nem a főzőtudományoddal van a baj, hanem, hogy gyerekkorodban nem tanítottak meg normális ember módjára kommunikálni. Viszont valamit jól csinálsz, hogy a párod még ezek után sem rúgott ki páros lábbal.
2021. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy ennyire polgárpukkasztó ez! Másik és egyben utolsó ilyen trágárabb beszólásom az volt mikor zavart,hogy mindig kérdezgették mit nézünk esténként tv ben. De ezt úgy ezredjére. Ekkor mondtam,hogy esténként mi mással foglaljuk el magunkat és a tvjükre nézve az éppen bekapcsolat xy adás nevét mondtam hogy nem azt szoktuk hanem mást csinálunk esténként. Hát nem felétlen és csak arra gondoltam hanem van más is..talán nem csak a szex de ha ezredjére ezt kérdezi mit vár. Más ilyen nem fordult elő. Ha arról beszél mit ettünk szoktam kacéran a páromra nézni és nevetni ekkor önti el anyóst az undor és egyben irigység velem szemben. Persze igazatok van. Undorral merthát már nevetni sem szabad. Nem mondtam semmit csak a hangsúlyokban az volt,hogy nem főzőcskéztünk.
2021. ápr. 1. 21:39
 45/80 A kérdező kommentje:
De már mellőzöm ezt a fajta viselkedést. Csak tudjátok akármit mondtok neki pl rakott krumplit kéezítettem és azt vittünk melóba. Ő kérdezte. Hát ő azt így meg úgy szokta! Az úgy a jó. Meg ugye úgy sütöttem? És nem mondd tippeket hanem fennhangon kioktat hogy az csak úgy a finom ahogy ő csinálja. :D
2021. ápr. 1. 21:43
 46/80 anonim ***** válasza:
79%

Anyósod sem normális, ez tény, de hogy te egy ostoba közönséges nő vagy, az is biztos.

Pasid arca nem ég melletted?

2021. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ti miket főzök és esztek, mert nem tudom elképzelni hogy épp mikor anyós jön akkor csoki van meg üditő. Elhiszem hogy nekünk fiataloknak már senki ne mondja meg mi merre hány óra, de azért félre lehetne tenni azt a büdös nagy önérzetet és megtisztelni anyóst egy szelet hússal meg körettel,normális viselkedéssel meg pláne.
2021. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, a polgárpukkasztásnak van mondanivalója, esetleg lehet gondolat ébresztő, Te csak szimplán bunkó vagy, aki kifogott egy palimadarat, aki ezt szó nélkül tűri.
2021. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
84%
Te is érzed hogy nem smakkol valami, külömben nem fogalmazódott volna meg ez a kérdés benned. Hozd helyre a hibát és rittyents valamit anyósnak legalább egy hónapban egyszer. A csokit meg felejtsd el mint vendégvárót.
2021. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

46 sajnos akármilyen úrinak vagy nőiesnek akar tűnni eléggé alja és a megnyilvánulás is igencsak alulról súrolja még a bunkó kifejezést is, a normálistól kimutathatatlanul messze jár:((


A nem mocskolódó kritikákat pedig köszönöm! A csokit azért tartom jó vendégvárónak mert sokféle van olyankor apróbb picikbe csomagolva sokízű falatka ki ne szeretné. :D Meg üdítő tea kávé! Hajtogatok nekik szalvétahattyút is csak főzni inkább magukra fogok. "Akkor anyósnál se zabálj." Nem szoktam mert más ízvilág és mindig megsértődik mert 3 illem falatot eszek az asztalnál. Alapvetően látogatni megyünk nem zabálni.

2021. ápr. 2. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!