Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kellene főznöm ebédet/vacsit...

Kellene főznöm ebédet/vacsit ha párom szüleit áthívjuk? Vagy ez csak régi kopott hagyomány és már nem lesz rossz a vélemény rólam? Visszatetsző ha sosincs ebédmeghívás csak meghívás?

Figyelt kérdés
Eddig soha sem hívtuk át úgy őket,hogy főztem ebédet vagy vacsit,illetve süteményt sem vittünk át soha. Nagyon illedelmes lány vagyok de erre soha sem gondoltam mondván a párom szülei csak mondja párom ha azt szeretné főzzek süssek és úgy hívjuk át őket. Nem? Legutóbb is leültek és vittem üdítőt meg csokit. Miért érzem azt,hogy ez tőlem elvárás mert én vagyok a lány azaz fiatalabb de már nő hogy ezt nekem illene akkor is ha a párom szülei? Ők legtöbbször simán csak hívnak minket de kaja nincs vagy rendelt van viszont minden 5.alkalommal süt főz az anyukája és meleg étellel vár minket. De ez ritkább. Személyesen mindig rákérdez mit ettünk és rámnéz sokáig.

2021. márc. 31. 00:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
80%
Köszönöm, ezerszer köszönöm Istenem, hogy nekem normális menyt adtál!
2021. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
De mondja el,mondd el attól normális hogy étellel vár? Vagy csak nem mondd illetlent? Már én sem mondok olyat!!! Vagy attól normális hogy visz át sütit? Szerintem attól normális a menyed hogy TE az vagy ővele! Kettőn áll a vásár! Ez nem csak énrajtam múlik!!
2021. ápr. 2. 10:30
 53/80 A kérdező kommentje:
Akinek angyal menye van, az szintén angyal ővele! Különben nem lenne jó meny vagy barátnő. Ez biztos. Nem fogom csak magam okolni. :D Ezek az anyósok valamivel jobbak mint amit én "nyertem".
2021. ápr. 2. 10:32
 54/80 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha nem akarsz, akkor ne főzz! De akkor minek kérdezed? Akkor te ezt már eldöntötted, nincs a gyakorin a helye. Amúgy meg, mint kiderült, nem is a főzés az alapprobléma, hanem utálod az anyósodat. Hogy ebből hogy jöttök ki, az a férjed reakciójától függ. Ha ő ezt el tudja fogadni, jó, ha meg nem, akkor 2 éven belül szétmentek. Csak gyerek ne legyen addig!
2021. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező! Pontosan ismerem ezt a típust.

A megkeseredett, vén bolond, aki csak a főzésben és etetésben tud érvényesülni.

Leírtad, hogy egy szolga az uralkodója mellett, aki soha az életben nem tudta hogyan kell a nyomorult főztjén túl jóllakatnia az urát és saját maga sem lakott jól soha. A gyengébbek kedvéért: nem furulyázott önfeledten

és nem volt orgazmusa soha. :D

A férjed meg nem azért pancser, mert hagyja hogy így beszélj, hanem azért mert már rég le kellett volna állítania a buta beszűkült anyját. Amikor kérdezi milliomodjára ugyan azt a fárasztó marhaságot akkor átölelne, megcsókólna egy kacsintás kíséretében és megmondaná az ételfétises anyjának, hogy titkos a recept vagy ilyesmi.

Nekem anyósom ilyen idióta.

Már én is anyós korú vagyok, 2 fiam van. De leégne a pofamról a bőr, ha szellemileg ott tartanék mint a kérdező anyósa. Ha csak ennyi lenne a téma a menyeimmel.

Inkább össze kell velük kacsintani, hogy egy igazi nő a nyomorult főzésen kívül ismer "más" receptet is.

Fapuncik...

2021. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:
55 köszönöm! Bár te lennél az anyósom vagy legalább kicsit hasonlítana rád! Ez a kettőn áll a dolog igaz, jófej vagyok ha a másik fél is. Párom néha leállítja! De hiába. Csak az etetésről tud beszélni amihez az elmúlt 1,5 évben társult a "majd ha gyereket vállaltok van pár tippem" mondat. Ezt 1-2 szer jó meghallani de ő elmondja 1000 alkalommal akár. :)
2021. ápr. 2. 15:52
 57/80 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi a nyomorult élete...

Persze, hogy utál.

2021. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
88%

Baszki nem hiszem el hogy van olyan sötét nő, aki szerint rendben van, hogy szaloncukrot/balatonszeletet tol a vendége arcába :D Ha ezek után, meg az ordenáré dumáid után még normális viselkedést is vársz, akkor az tényleg reménytelen.

Mondjuk egy szavadat se hiszem anyósodat illetően, szvsz egyszerűen el akarod marni és kitalálsz mindenfélét.

2021. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a kérdező felnagyítja az anyósával kapcsolatos dolgokat...
2021. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
69%
50: kérdező, van olyan, aki nem édes szájú. Viszont sütikből van édes, sós is és azok vannak vendégvárásra kitalálva, nem a bonbonok.
2021. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!