Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az alábbiak közül melyik(ek)...

Az alábbiak közül melyik(ek) zavarnának jobban a fiatok választottjában? Provokáló?

Figyelt kérdés

Valamennyi időre nem dolgozik de maximum 3 év hogy gyerekük még nincs tehát nem amiatt. Ami véletlen derült ki mert soha sem beszél ezekről ha pozitív sem.


Megtudod hogy az eddigieken kívül örökölt megint pénzt. Semmiért sem ő dolgozott meg.


A fiad gazdag és a tenyerén hordja.


Vagy az zavarna jobban ha a főzés témához nem tud hozzászólni a családi asztalnál ha felhozod az ételeket csak hallgat de a fiad belefolyik a témába beszél a hús sütésről.


Közösen sehova se mennek veletek mióta a lánnyal van de már együtt élnek jó ideje.


Vagy az zavarna jobban hogy puccos cuccokban jár mindig túl ápolt ha megjelenik nálatok.


Nem futó kaland.


Mi zavarna jobban és miért?



#tulajdonság #Provokáló
2021. ápr. 14. 23:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és azzal is lebuktál, hogy még most sem dolgozol :D kb. 2 éve írtad le, hogy majd akkor fogsz dolgozni, ha külföldre visz a pasid, de a bikád szülei előtt kamu sírást rendeztél, hogy te dolgoznál, de nincs hol :D Mondjuk végzettség nélkül tényleg nehéz lenne, hiszen egyszer leírtad azt, hogy "egyetemet FEJEZTÉL" :D közben meg az is kamu :D
2021. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
18-as! Budapesti vagyok, es az en szememben sokat hozzatesz. De gondolom neked egy rantott leves is kihivast jelent, ha igy ram ugrasz.
2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Egyik sem zavarna.

1. Én sem dolgozom munkahelyen.

2. Nagyon jó, ha örökölt a lány, mert akkor a fiamnak is kevesebbet kell dolgoznia.

És örülök a fiam gazagságának és, hogy úgy taníttattam a gyerekem, hogy sok pénze lett a tudásából.

3. Nem életem központi eleme és egyetlen érdemem, hogy hogyan tudok egy húst megsütni, vagy bármilyen kaját megfőzni.

4. A közös jövés menést nem is értem. Miért nem örül az anyós, ha végre kettesben lehet a férjével. Á, hagyjuk. Kitaláltam.

5. Olaszországból öltözködöm, így eltérek az átlagtól, ez tűnhet puccosnak is, egyszerű emberek számára. Én elegánsnak nevezem.

Én is "túlápolt" vagyok az átlaghoz képest pl. naponta hajmosás, zuhany reggel, este ill. igény szerint. Finom niche parfüm még itthon is. Finom nőies/elegáns öltözködés.


50+ nő vagyok

2021. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kérdés nem kérdés.Engem egyik sem zavarna.


23/23 Te meg jól tudsz dicsekedni.:):)

2021. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%

24. mi ebben a dicsekvés?

A mindennapos hajmosás? :D Az 1ml-es niche parfümminta a Neroliból?

Nem az olasz shopping a drága, hanem a magyarországi. Az a dicsekvés, ha valaki itt veszi meg azt a sok, gagyi, tucat ruhát, sokkal drágábban a plázákban, mint a stílusos, akciós olasz cuccokat a magyar árak töredékéért?

Az osztrák határ mellett élők meg kijárnak bevásárolni. Az is felvágás.

El vagy te tévedve.

2021. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!