Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet leszerelni a...

Hogyan lehet leszerelni a mindent IS tudó anyóst?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel öt éve alkotunk egy párt, egy év múlva lesz az esküvőnk. Tervezünk házat venni, 2-3 éven belül gyermeket vállalni, de mindezt beárnyékolja anyóspajtás személye. Ő mindent tud, mindent jobban tud. Milyen hitelt vegyünk fel, hova költözzünk, milyen kutyát vegyünk, mikor essek teherbe, mi legyen a gyerekeink neme(!) és neve, hogyan étkezzünk, mit csinálunk rosszul stb. Kedvencem az, mikor az étkezési szokásainkat bírálja 62-es ruhamérettel, cukorbetegséggel, magas vérnyomással és derék problémákkal. Hozzátenném, hogy mi odafigyelünk, hogy mit eszünk és sportolunk.

Senkire sem hallgat, még a férjére sem. Ha megkérjük, hogy ne oktasson ki minket, sírva fakad.

Előre félek hogy mi lesz az esküvőn, vagy ha jön a baba...


Nálatok bevált valami azon kívül, hogy nem látogatjátok meg és nem veszitek fel a telefont? El vagyok keseredve... :(



2021. ápr. 20. 13:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
A férjjelöltet kell itt lecserélni...
2021. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 poni55 válasza:
73%
Elsősorban a férjednek kéne kezelnie az anyját, de megértem a helyzetet. Mondjuk ne a kapcsolatot vágjátok el vele, inkább a férjednek és az apjának kéne összefogni plusz neked, határozottan álljatok ki elé, és mondjátok meg neki, hogy "vegyen vissza". A határozottság a kulcs, ezt kell használnotok.
2021. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 poni55 válasza:
77%

12es válaszoló vagyok

Pluszban még fontos, hogy ne bizonytalanítson el, amikor elbőgi magát, ez csak manipuláció. Rajtatok múlik, hogy meghat e vagy sem.

2021. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%

Mindig a férfi a hibás.

Ha az anyós haragszik a menyecskére, ha fordítva.

2021. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos hosszútàvon megmérgezi a kapcsolatot, főleg, ha a férfi anya pici fia marad. Mi a gyerekünk születése után elvàltunk. Anyós miatt. Én semmi rosszat nem mondtam, vagy tettem. Nevelték a kisfiunkat legjobb tudàsom szerint. A férjem napi 2 óràt értekezett a Dràga Mamàval, engem sosem kérdezett a napi gondokról,pedig a felesége voltam..... Ràjöttem, hogy ő lélektani tekintetben nem férfi, Anya pici fia.
2021. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Megerősítem, hogy itt minden a férfin múlik. Vagy leállítja anyucit vagy lapít mint sz...ar a fűben. Én férjem ez utóbbi volt, 4 éve nem fekszem le vele. Dugja meg az anyját.
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
A hülye pitsákból lesznek az anyósok.
2021. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát én csak egyhangúan bólogattam és mondtam, hogy jooool van Marika , rendben Marika, ooook Marika majd meglátjuk, nem nagyon tudott ezzel mit kezdeni és nem nyomta tovább. Azt a férjemmel megbeszéltük , hogy nem kérjük, hogy adjanak az esküvőbe és nem is szóljon bele... amire meg azt mondta, hogy hülyeség az biztos, hogy volt az esküvőn (márcsak azért is) és kétszer annyi is
2021. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A kellő távolsággal egyetértek! Nehogy a közelébe költözzetek, mert nem fog Rólatok leszállni. Tapasztalat. És nem egy embertől lehet ugyanezt hallani.
2021. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!