Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szégyenlik azt a párom szülei,...

Szégyenlik azt a párom szülei, hogy dolgozom?

Figyelt kérdés

SziasztokA 24 éves vagyok, egyetemista nő.

Nem rég összeköltöztünk a párommal, abba a faluba ahol az ő szülei is laknak.

Mivel online van az egyetem és falun lakunk, elkezdtem zöldségpalántákat termeszteni eladásra. Nehogy azt gondoljátok, hogy ipari mennyiségben, csak hobbyból és a városi ismerőseim megveszik. Lett salátám, spenótom, azt is eladtam, néha szedek medvehagymát. Ez egy plusz bevétel, mivel csak 4 òràval tudok dolgozni egyetem mellett.

A párom szülei, tele beszélték a párom fejét, hogy ez milyen szégyen, hogy tudják a faluban, hogy mit csinálok, hogy adok el minden "füvet" ami az utamba esik, és hogy jaj miket mondanak a faluban. Hozzá tenném, hogy mezőgazdászok, állatokat tartanak, tehãt ők is "falusi" emberek, így nem értem pontosan, hogy mi a bajuk. A páromnak azt mondták, hogy szégyenlik magukat a faluban, mert az emberek azt hiszik, hogy a fiuk nem tud eltartani (ez is a célom, hogy ne legyek eltartott!!!)

Hogy kell kezelni ezt? Lassan a páromat is zavarja úgy látom..


2021. ápr. 21. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Én meg büszke vagyok rád. Egyrészt azért, mert egyetemista létedre nem büdös számodra a kétkezi munka, másrészt azért, mert növényeket termeszteni nagyon hasznos. Ha csak a saját családod számára megfelelő a mennyiség, már az is örömteli. Kár, hogy nem velem élsz. Ha a párod szülei belepofáznak a dolgaitokba, és a párod nem tud kiállni melletted, akkor nem lesz hosszúéletű a kapcsolatotok.
2021. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne foglalkozz velük, ha ők ilyen szűk látókörűek, hanem légy büszke magadra!
2021. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ezen hangosan nevetnék, aztán biztosítanám a páromat, hogy jól erzi, nem kell eltartani téged, örüljön neki, hogy ügyes, független nőt talált. Anyósék meg had hurrogjanak, nem a 18. században élünk...
2021. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az 1.válaszolóval. Szépen leírta.
2021. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Légy büszke magadra.

Ne foglalkozz velük.

2021. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem se foglalkozz velük.... Az ő bajuk, ha nekik ez probléma...
2021. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
irigyek, azért fúrnak.
2021. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem is kell hogy eltartott legyél mert akkor ki vagy szolgáltatva a párodnak, most még ok hogy fiatal vagy de ha 40 leszel és nem dolgoztál a szakmádban, vagy nincs egyéb munkatapasztalatod, nem fogsz kelleni sehová. A párod meg vagy elhagy, vagy nem, akár mekkora is most a szerelem. Meg az is lehet hogy vele lesz valami és azért jó lesz ha Te is keresel stb. bármi lehet az életben. Egyébként férfi vagyok.

Tehát nem munkával van na a bajuk, hanem azzal hogy nem akarsz eltartott lenni. Egyébként meg tök jó amit csinálsz, hogy vállalkozol, dolgozol. Hajrá.

2021. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon örülnék egy ilyen párnak. Mostanában nagyon kevés olyan egyetemista van (főleg nők) akik undorodnak a kétkezi munkától. Inkább örülnének, hogy nem kérsz tölük minden vackot, legújabb iphone-t mint ahogy kb. mindenki más. Nem értem őket. Mivel azt mondtad, hogy te költöztél oda hozzájuk, nem lenne valahogy megoldható, hogy átköltözzetek hozzád?
2021. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, a munka nem szégyen. Semelyik sem. Amit te csinálsz, azzal meg végképp nincs semmi probléma. Örülhetnének anyósjelölték, hogy nem akarod eltartatni magad. Lehet, hogy ha nem dolgoznál, akkor meg abba kötnének bele :) Ne törődj ezzel, jól csinálod a dolgokat.
2021. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!