Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja anyósom ennyire...

Miért akarja anyósom ennyire hogy legyen unoka?

Figyelt kérdés

Párommal 8 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasok. Most tudtunk venni kertes házat amibe be is költöztünk, van egy két dolog ami javításra szorul. Anyósomnak már van két unokája a lánya felől. De már engem is zaklat hogy mikor szülők már végre, meg hogy ideje lenne, unokázni akar stb. Én mondtam neki hogy hiába vagyok 25 éves még nem érzem úgy hogy itt az ideje hogy babát szüljek. Párom már rászólt hogy fejezze már be, majd lesz valamikor. De csak azért is ezzel fagat, meg hozzánk vágta hogy így lenne lehetőségünk felvenni a baba várót. Mondtam neki hogy ezért nem szeretném szülni hogy ezt a hitelt felvegyük, úgy is vissza kéne fizetni így minek.

De amúgy a házasság előtt is ugyan ezt csinálta csak akkor a férjemet csesztette hogy mikor kéred már meg a kezét, akkor utánna hogy legyen már végre esküvő mert ő már nagyon szeretné. Ugyan ez a helyzet most is, csak itt a babával.

Nem szoktunk sűrűn találkozni, havonta 1x ebédre, de mikor felhív minket telefonon már egyből kezdi hogy na mikor lesz már baba.

Én már nagyon unom, hiába szólunk rá, nem hagyja abba. Szerintetek mit érdemes ilyenkor csinálni?


2021. ápr. 26. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
85%
Ignorálni és a telefont nem venni fel neki.
2021. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
azt mondanám, hogy sajna egészségügyi okokból nem lehet SOHA saját. Ezért el is kezdtetek nézelődni gyermekotthonban , mert egy fekete kisbabát akartok örökbefogadni. Csak nem könnyű találni.
2021. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Ignoráld, ne reagálj rá. Ha szülsz egy gyereket, akkor meg azzal fog nyaggatni, hogy mikor lesz már második, mert nem hagyhatjátok testvér nélkül az elsőt.

Még nagyon sok időd van szülni amúgy.

2021. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
hiába ignorálod , nem fog leállni. A 2. vagyok. Ha azt teszed, amit írtam, garantálom, hogy soha nem hozza fel többet a témát.
2021. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Hitet kell adni anyukának,dolgozunk rajta de a mai világban .
2021. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Mit érdemes csinálni? Rányomni a telefont. Minden alkalommal, mikor rákezd. Szó nélkül.
2021. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

mondj meg neki egyszerűen hogy még nem vagytok készen rá!

mi a párommal 6,5 éve vagyunk együtt még csak 24 vagyok! nem vagyunk házasok csak együtt élünk külföldön

legutobb mikor otthon voltunk megkérdezte mikor akarom tologatni a babakocsit, neki a munkahelyen mindenkinek van unokája csak neki nincs....

Megmondtam neki 30 eves koromig nem igazan szeretnek babazni.


Szerintem az lehet a problema h (te anyósód) is, unatkoznak.... kirepültek a gyerekek nincs jobb dolguk ....

legyél őszinte, az a legtisztább! :)

2021. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen embereknek hiába magyaráznád, hogy a párkapcsolat és a gyerekvállalás magánügy és esetleg érzékeny téma is lehet (mert mondjuk akinek valami okból nem lehet gyereke, pedig szeretne, annak baromi rosszul eshet, ha ilyeneket kérdezgetnek tőle), ezek sajnos nem értik meg. A legjobb megoldás, ha minél kevesebbet érintkeztek vele, hogy legalább ne napi szinten zaklathasson.
2021. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon nem értem az ilyen anyósokat/anyákat.

Lányom is 25 éves (szintén férjnél), de én nem érzem úgy, hogy mostanában egy unokában tudnék kiteljesedni.

2021. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Ja, előző voltam, N/55.
2021. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!