Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja anyósom ennyire...

Miért akarja anyósom ennyire hogy legyen unoka?

Figyelt kérdés

Párommal 8 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasok. Most tudtunk venni kertes házat amibe be is költöztünk, van egy két dolog ami javításra szorul. Anyósomnak már van két unokája a lánya felől. De már engem is zaklat hogy mikor szülők már végre, meg hogy ideje lenne, unokázni akar stb. Én mondtam neki hogy hiába vagyok 25 éves még nem érzem úgy hogy itt az ideje hogy babát szüljek. Párom már rászólt hogy fejezze már be, majd lesz valamikor. De csak azért is ezzel fagat, meg hozzánk vágta hogy így lenne lehetőségünk felvenni a baba várót. Mondtam neki hogy ezért nem szeretném szülni hogy ezt a hitelt felvegyük, úgy is vissza kéne fizetni így minek.

De amúgy a házasság előtt is ugyan ezt csinálta csak akkor a férjemet csesztette hogy mikor kéred már meg a kezét, akkor utánna hogy legyen már végre esküvő mert ő már nagyon szeretné. Ugyan ez a helyzet most is, csak itt a babával.

Nem szoktunk sűrűn találkozni, havonta 1x ebédre, de mikor felhív minket telefonon már egyből kezdi hogy na mikor lesz már baba.

Én már nagyon unom, hiába szólunk rá, nem hagyja abba. Szerintetek mit érdemes ilyenkor csinálni?


2021. ápr. 26. 14:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%
50 éves? Még nagyon fiatal, nyugdíjas sincs, hova akar ez unokázni, már nem azért. Mert azt hittem esetleg öreg már.
2021. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nem, ezért nem értem én sem őt.

Anyukám 45 éves.

Meg ha nem állok arra készen hogy anya legyek így szerintem most még rá érek bőven.

2021. ápr. 27. 11:31
 23/31 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is ez van :D Mi 1,5 éve költöztünk össze Párommal anyóshoz és ott valami eldurrant neki és egyfolytában a mi életünkön kezdett csüngeni... Akkor kezdet el egyfolytában felhozni az esküvő meg unoka dolgot, pedig neki lánya felől van 3 unokája (pedig azóta sincs eljegyzés semmi). Akkor is próbáltunk hárítani, terelni és akkor mi mondtuk neki, de hát már van 3 unokád :DD

Mostanában viszont megint kezdi mert most vagyunk ház vásárlásban és megint beindult, még nincs eljegyzés de hallottam vissza, hogy konkrétan már nagyjából meg is szervezte az esküvőnket (kb 60 főre tervezi) stb. És mostanában arra van ráállva, hogy hetente megkérdezi milyen nevek tetszenek nekem....

2021. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Meg kell neki mondani, ti nem unokát fogtok szülni, hanem magatoknak gyereket, amikor úgy érzitek. Inkább a lányát kérdezze meg, ott nem akar-e neki szülni unokát :D
2021. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%
"#23 Igen, ez az a babucikázó abortuszmániás kattant egyén. :)" Az az! :D
2021. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
62%
Őt valamiért nagyon megtűrik, pedig igen sokaknak felfordul tőle a gyomra... Évek óta semmi mást nem csinál, csak lesi azokat a kérdéseket, ahova beböfögheti a nőgyülölő nézeteit. Na de, hogy mostanra már nőnek is kiadja magát... :D
2021. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Bocsánat arról a kötekedőről van szó, aki elég alpári mondon beszélt?

Máshova is így szokott írni?


Amúgy megmondtuk anyosnak hogy ha csak erről a témáról szeretne velünk beszélgetni akkor inkább ne is keressen minket.

2021. ápr. 27. 19:25
 28/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen, évek óta. Ez egy elmeháborodott egyén, aki 35 éve nem bírja elviselni, hogy az akkori párja megtartotta a gyereket, és azóta köpködi mindenhova a nőgyülőlő mocskát (emellé a magzatokat is betegesen gyűlöli). Azt azért nem hittem volna, hogy mostanra már nőnek is kiadja magát és már abba is beleköt, ha valaki nem vállal parancsra gyereket. XD Felismerhető arról, hogy babucikázik, babácskázik, gyűlölködve ossza itt GYK-n azokat a nőket, akik nem vetetik el a gyereküket uruk-parancsolójuk szavára, van egy rakat trollja (vagy ő maga egy csomó másik fiókról, akik mindenkit lepontoznak, akik nem a kapásból rohanást az abortuszra javasolják), jah és szerinte az óvszer az elnyomás eszköze vagy mi, bezzeg a nő csak tömje magát fogamzásgátlóval. Szóval egy elmeháborodott, akit valamiért évek óta megtűrnek itt...
2021. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Basszus miatta van hányingerem szó szerint a babucika, babácska szavaktól.
2021. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Meg lepődtem mikor írt a kérdésem alá, elég gáz egyén. De hogy mindenhova, nagyon unatkozik.
2021. ápr. 27. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!