Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fujjam le az esküvőt?

Fujjam le az esküvőt?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtük el szervezni az esküvőt, elég sok dolog már kész van


- Időpont választás kész


- Költségvetés és nagyságrend meghatározása kész, 11 Főt számoltunk össze.


- Lefoglalni az polgári esküvő időpontját,mert csak az lesz.kész.


Meghívókat is átadtuk,itt jön a probléma,párom anyukáját nővérét és a keresztanyát hívta meg 3 fő


Én meghívtam a legjobb barátnőmet és családját akik 7 vannak, sok támogatást segítséget kaptam tőlük, konkrétan ők neveltek fel. Nekem ő a családom.


2 régi munkatársamat is meghívtam akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ők se tudnak jönni.


Nekem családom nincsen szóval részemről ennyi.

Barát ismerős rokon nincsenek


sajnos nálam mindenki vissza utasította,legjobb barátnőm és párja Angliában vannak,én kifejezetten ragaszkodtam volna hozzá,hogy oda vissza megveszem a repjegyet,csak kérjenek ki szabit ( ők hétvégén is dolgoznak),de nem valószínű,hogy eltudnak jönni


Nővére és párja + gyerek a barátnőmnek Salzburg élnek, ők nem tudják még,de ha a többi családtagjuk nem jön el,akkor ők sem.


A barátnőm szülei,anyuka apuka egyszerűen már öregnek érzik magukat,hogy lagziba járjanak vagyis ezt a választ kaptam tőlük


Szóval 3 fő maradt,de úgy érzem 3 fővel felesleges bármit is csinálni,kértem a páromat,hogy legyen csak polgári esküvő pár fotózás és kész,kaja buli helyszín lefújva,na anyós csak húzzta a száját,hogy ez is nem esküvő és kitalálta,hogy rendezzük meg a ceremóniát a kertben náluk és majd rendelünk 4 személyes tálat és ünnepeljük egy ebéd keretében.


Tudni kell,hogy anyósék 60km arrébb élnek.

Polgári esküvőt a hivatalban már lefoglaltuk itt a közelben ahol élünk,szóval én új időpontot kérni abban a városban ahol anyós lakik nem szeretnék,mert már megvan.


Már azon gondolkodunk,hogy 2 tanulva össze házasodunk.

Egy hétre rá amikor le tudunk menni látogatóba akkor megünnepeljük a kertben,de ez anyósnak nem tetszik alapból is furcsállja,hogy nem az az igazi hagyomány templomi esküvő lesz.


Mit csináljunk ha senki nem tudd eljönni.


Amúgy anyós egy nagyon kedves nő,soha semmiben nem szól bele,csak gondolom ő is csalódott ahogy én is,hogy nem olyan esküvő lesz amit elképzeltünk.



2021. júl. 25. 05:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
95%

Nem olvastam el a hozzászólásokat, bocs ha már volt.

Miért nem lehet beülni 5-en egy étterembe a szertartás után? Nyilván 5 főre hülyeség egy egész éttermet kibérelni, de egy kisebb külön terem jó lenne. Nem is kell előre megrendelni semmit, 5 fő étlapról is tud rendelni.

2021. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem legyen 2 tanús és levan tudva. 2 tanút azert tudtok szerezni, ha anyós se megy?
2021. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/168 anonim ***** válasza:
90%
Te nyomorult... Tényleg buta vagy, mint a tök. Miért kellene bárkinek elmenni? Esküvő meglesz a tervek szerint, ott lesz a fotós, ennyi. Utána beültök két autóba, anyósnál esztek és táncoltok egyet a kertben. Minek oda fotós, a rántott húshoz?
2021. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/168 A kérdező kommentje:

Kértük anyós jöjjön el a ceremóniára

Megvan a helyszín

Fotós is tudna csinálni családi képet

És utána elmegyünk hozzájuk a kertbe


De anyos nem akar eljönni a ceremóniára így


Nem értjük mi se

2021. júl. 25. 09:35
 85/168 A kérdező kommentje:

El kéne jönni a ceremóniára

Nem akar mert nincs kaja buli

Ő meg így a kertben nem akar semmit ha nem lesz ott náluk a kertben a ceremónia

2021. júl. 25. 09:36
 86/168 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan írjam le hogy értsétek
2021. júl. 25. 09:36
 87/168 anonim ***** válasza:
97%
De b+... Összeházasodtok az eredeti helyen, meglesz a fotózás az eredeti helyen, aztán elmentek anyóshoz ünnepelni. Ebben mi ilyen őrült nehéz? 60km az semmi.
2021. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/168 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan elképzelni sem tudom, hogy mi lenne veled, ha 100-150 főt kéne koordinálni. Hogy 5 főre nem sikerül összehozni egy ebédet, erre szavak nincsenek.
2021. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/168 anonim ***** válasza:
93%

Én azt látom h részedről ez már durcázás hiszti.

Azért mert a best friend nem tud elmenni, mert a flancolást azt neki csináltad volna h megmutasd te EGYEDÜL ezt is kihoztad. A többi már nem is érdekel.


Anyós valszeg azért nem akar segíteni, mert szerintem nem is hagyod... Azêrt se akar zabálni, mert nála ezt INGYEN megteheted olcsóbb a díszítés.


Nekem annyira tetszik mikor ballagás, esküvőnél kertes házban ki van díszítve a kerítés lufi stb.

Sőt nekem biztos ilyen lesz.


Ballagás esküvő ilyeneket már hónapokkal előbb tud az ember ... Ergo a best friend is tudott volna szabit kérn HA akar. Megkellett volna kérdezni h tuti jön-e mielőtt megveszed a repjegyet.

Felesleges volt a szervező 11-27 főre azért egyedül is megtudna szervezni az ember... Egy éttermet lefoglalni meg időpontot kérni... Ebben mi volt a megterhelő????


Ebéd szünet alatt BŐVEN meglehet csinálni 🤦🤦🤦


Fotós elég drága a három órácskára...


Én azt javaslom tedd túl magad engedd el a hisztit. Anyósnál legyen.


Ha te CSAK ezért leakarod fújni az esküvőt akkor hát nem írok semmit...


Én személyszerint a párom miatt házasodok nem a rongyrázásért...


Én azzal is megelégszek ha kibérlek egy ruhát lefoglalom az időpontot elmegyünk KETTEN tanúval és elmegyünk pár napra wellnesselni... szarnék már olyankor a foglalóra meg stb.


Párom a lényeg és kész

2021. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:
95%

Én értem, anyós bunkó, te meggondolatlan, a párod járt a legjobban, mert szarik az egészre. Nekem ez a gyakori történelem legszomorubb esküvős kérdése, nehezen hozhato ki belőle barmi jó már.

Megkérném a paromat, hogy hivja o a családját (ez ugyanis nem a te feladatod) és üljünk be az etterembe egy jo ebédre. Ha jonnek, jo, ha nem, beülök 2 tanúval, akkor 1 fő mínusz lesz.

2021. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!