Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fujjam le az esküvőt?

Fujjam le az esküvőt?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtük el szervezni az esküvőt, elég sok dolog már kész van


- Időpont választás kész


- Költségvetés és nagyságrend meghatározása kész, 11 Főt számoltunk össze.


- Lefoglalni az polgári esküvő időpontját,mert csak az lesz.kész.


Meghívókat is átadtuk,itt jön a probléma,párom anyukáját nővérét és a keresztanyát hívta meg 3 fő


Én meghívtam a legjobb barátnőmet és családját akik 7 vannak, sok támogatást segítséget kaptam tőlük, konkrétan ők neveltek fel. Nekem ő a családom.


2 régi munkatársamat is meghívtam akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ők se tudnak jönni.


Nekem családom nincsen szóval részemről ennyi.

Barát ismerős rokon nincsenek


sajnos nálam mindenki vissza utasította,legjobb barátnőm és párja Angliában vannak,én kifejezetten ragaszkodtam volna hozzá,hogy oda vissza megveszem a repjegyet,csak kérjenek ki szabit ( ők hétvégén is dolgoznak),de nem valószínű,hogy eltudnak jönni


Nővére és párja + gyerek a barátnőmnek Salzburg élnek, ők nem tudják még,de ha a többi családtagjuk nem jön el,akkor ők sem.


A barátnőm szülei,anyuka apuka egyszerűen már öregnek érzik magukat,hogy lagziba járjanak vagyis ezt a választ kaptam tőlük


Szóval 3 fő maradt,de úgy érzem 3 fővel felesleges bármit is csinálni,kértem a páromat,hogy legyen csak polgári esküvő pár fotózás és kész,kaja buli helyszín lefújva,na anyós csak húzzta a száját,hogy ez is nem esküvő és kitalálta,hogy rendezzük meg a ceremóniát a kertben náluk és majd rendelünk 4 személyes tálat és ünnepeljük egy ebéd keretében.


Tudni kell,hogy anyósék 60km arrébb élnek.

Polgári esküvőt a hivatalban már lefoglaltuk itt a közelben ahol élünk,szóval én új időpontot kérni abban a városban ahol anyós lakik nem szeretnék,mert már megvan.


Már azon gondolkodunk,hogy 2 tanulva össze házasodunk.

Egy hétre rá amikor le tudunk menni látogatóba akkor megünnepeljük a kertben,de ez anyósnak nem tetszik alapból is furcsállja,hogy nem az az igazi hagyomány templomi esküvő lesz.


Mit csináljunk ha senki nem tudd eljönni.


Amúgy anyós egy nagyon kedves nő,soha semmiben nem szól bele,csak gondolom ő is csalódott ahogy én is,hogy nem olyan esküvő lesz amit elképzeltünk.



2021. júl. 25. 05:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/168 anonim ***** válasza:
94%

Az egészet te fizetted?Akkor itt nem feltétlenül az esküvő a fő probléma.

Próbálj az anyósékkal megegyezni,mert ők lesznek a családod.Az esküvő valóban nagy nap,utána pedig jönnek a hétköznapok.Nem szerencsés rossz "szájízzel" elkezdeni.

2021. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/168 anonim ***** válasza:
100%

11 főre lefoglalt teljes étterem meg nagy tánctér?? Ki bulizott volna ott, a családo barátnőd vagy az öregedő anyósék? Ez az egész nagyon ciki, az esküvőszervező csak hab a tortán. Ilyen kis létszámmal egy kultúrált ebédet szoktak csinálni és ennyi.


Az állítólagos barátaid meg nagyon nagy parasztok amúgy, hogy először beígérik, hogy jönnek, majd mikor kifizettél mindent tojnak a fejedre. Én levonnám a konzekvenciát és többet szóba se állnék velük. Ideje lenne elkezdened barátkozni, mert olyan egyedül vagy, mint az ujjam. Kiszórni ezt a sok pénzt ennyi hülyeségre, amikor ott se lesz senki...

2021. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/168 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyit fizettem ki Egyedül!!


Az elején még 85%-ot fizettél...

2021. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/168 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de ez egy vicc. Se kutyád, se macskád, akkor ne álmodozz nagy esküvőről. Dekoráció 90ezer 11 főre? Egy hónapja volt húgom esküvője kb 100 fő. Egy k_rva nagy terem, plusz udvar, 120ezer volt a dekor.

Esküvőszervező? Mi volt az a nagy dolog amivel nem bírtál el egyedül? Kiválasztani a lehető legdrágább fodrászt meg fotóst?

2021. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/168 A kérdező kommentje:
Milyen öregekrol beszélsz anyós 48 éves
2021. júl. 25. 08:54
 56/168 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre, hogy teljesen egyedül vagy ebben. A párodat nem érdekli az egész. Anyósék kimondták, hogy csak a kaja meg a buli miatt jöttek volna, amúgy őket sem érdekli. Az úgynevezett barátaidat se érdekli, mert mindenki totál elfelejtette és rászervezett. Itt egyedül te erőlködsz, hogy ez a te nagy napod, és százezreket szórsz ki az ablakon csakazértis. Tedd már fel magadnak a kérdést. Van ennek értelme? A te nagy napod? Amit amúgy rajtad kívül mindenk leszar?
2021. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/168 A kérdező kommentje:
Mert tudod van a gyűrű és párom öltöny nyakkendő stb azt ő fizeti
2021. júl. 25. 08:55
 58/168 A kérdező kommentje:

Sokan írtak nem érti mi ebben pénz energia

Hát leírtam hogy ezek lettek kifizetve


Esküvő előtt egy hónappal persze hogy kész van minden kb

2021. júl. 25. 08:56
 59/168 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudok mindent egyesül csinálni és kell a segítség


Mi nem ment egyedül, besétálni egy étterembe meg egy virágboltba???

2021. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/168 anonim ***** válasza:
100%

egyébként tényleg hülye vagy.ilyen kicsi létszámnál semmit nem kell szervezni. Egy ebéd és kész.

Majd az milyen kínos és kellemetlen lesz neked, amikos az 5 emberből álló sereglet bevonul a lefoglalt étterembe , a nagy tánctérrel..ha-ha

Ha nincs meg a kellő létszám, ne akarj lagzit csapni, mert ahhoz a legfontosabb dolog a tömeg!!!!!!

2021. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!