Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fujjam le az esküvőt?

Fujjam le az esküvőt?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtük el szervezni az esküvőt, elég sok dolog már kész van


- Időpont választás kész


- Költségvetés és nagyságrend meghatározása kész, 11 Főt számoltunk össze.


- Lefoglalni az polgári esküvő időpontját,mert csak az lesz.kész.


Meghívókat is átadtuk,itt jön a probléma,párom anyukáját nővérét és a keresztanyát hívta meg 3 fő


Én meghívtam a legjobb barátnőmet és családját akik 7 vannak, sok támogatást segítséget kaptam tőlük, konkrétan ők neveltek fel. Nekem ő a családom.


2 régi munkatársamat is meghívtam akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ők se tudnak jönni.


Nekem családom nincsen szóval részemről ennyi.

Barát ismerős rokon nincsenek


sajnos nálam mindenki vissza utasította,legjobb barátnőm és párja Angliában vannak,én kifejezetten ragaszkodtam volna hozzá,hogy oda vissza megveszem a repjegyet,csak kérjenek ki szabit ( ők hétvégén is dolgoznak),de nem valószínű,hogy eltudnak jönni


Nővére és párja + gyerek a barátnőmnek Salzburg élnek, ők nem tudják még,de ha a többi családtagjuk nem jön el,akkor ők sem.


A barátnőm szülei,anyuka apuka egyszerűen már öregnek érzik magukat,hogy lagziba járjanak vagyis ezt a választ kaptam tőlük


Szóval 3 fő maradt,de úgy érzem 3 fővel felesleges bármit is csinálni,kértem a páromat,hogy legyen csak polgári esküvő pár fotózás és kész,kaja buli helyszín lefújva,na anyós csak húzzta a száját,hogy ez is nem esküvő és kitalálta,hogy rendezzük meg a ceremóniát a kertben náluk és majd rendelünk 4 személyes tálat és ünnepeljük egy ebéd keretében.


Tudni kell,hogy anyósék 60km arrébb élnek.

Polgári esküvőt a hivatalban már lefoglaltuk itt a közelben ahol élünk,szóval én új időpontot kérni abban a városban ahol anyós lakik nem szeretnék,mert már megvan.


Már azon gondolkodunk,hogy 2 tanulva össze házasodunk.

Egy hétre rá amikor le tudunk menni látogatóba akkor megünnepeljük a kertben,de ez anyósnak nem tetszik alapból is furcsállja,hogy nem az az igazi hagyomány templomi esküvő lesz.


Mit csináljunk ha senki nem tudd eljönni.


Amúgy anyós egy nagyon kedves nő,soha semmiben nem szól bele,csak gondolom ő is csalódott ahogy én is,hogy nem olyan esküvő lesz amit elképzeltünk.



2021. júl. 25. 05:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/168 anonim ***** válasza:
97%
Mondd csak milyen gyakran beszél ezzel a te "legjobb" barátnőddel? Heti 1-2x csak beszéltek facebookon, ha máshol nem is. Amilyen nagy dolog neked ez az egész esküvősdi, biztos rendszeres beszédtéma volt köztetek. Komolyan a "legjobb" barátnőd megvárta, hogy repjegyet vegyél neki, meg kifizess mindent majd lemondta? Őszintén ez a barátság szerintem csak a te fejedben létezik.
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/168 A kérdező kommentje:

Minden nap

10 éve vagyunk barátnők

Mindig mindenben segítettük egymást

Szinte testvéremnek tekintem


Még közös tetkonk is van

2021. júl. 25. 09:00
 63/168 A kérdező kommentje:
Fél évente vagy ő vagy mi repülünk ki Angliába
2021. júl. 25. 09:01
 64/168 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, válaszolj már arra, miért jobb lefújni, mint nem.

Ezek ki vannak fizetve.

Az étteremből, ha nem akartok ott lenni, el is lehet vinni a kaját anyóshoz. Oda a fotós már nem kell, elég az az idő, amit fizettetek.


De az is megoldható, hogy szóltok, csak egy x személyes asztal kell.


De nem, te kukáznád az egészet.

2021. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/168 A kérdező kommentje:

Én ilyen esküvőről álmodtam

Meg akartam valósítani

És igen lehet 10-15 fővel egy jót bulizni nem kell ahhoz 100-200 fő


Én se szólok bele más esküvojebe hogy minek 100 fő ,mert biztos vagyok benne hogy a többi mennyasszony csak azért hívta meg mert nee legyen sértődes

Nem turkálom más pénztárcájába

2021. júl. 25. 09:03
 66/168 A kérdező kommentje:

Párom úgy gondoltam,hogy 3 fő miatt egy teljes nagy éttermet tancterrel felesleges

És mondjam vissza


Vissza is mondtam és buktam a foglalót


Arra a döntésre jutottunk,hogy legyen csak ceremónia


Na erre anyós fintorgott hogy ha nem lesz semmi kaja semmi ceremónia ő most azért nem akar eljönni mert lusta

De kitalálta hogy menjünk mi mert neki így kényelmesebb és rendezzük meg a kertben nála


De se az anyakönyvezetonek se a fontosnak nem jó.

Én meg nem akarok minden lemondani azért mert anyonak nem tetszik hogy nem zabálhatja tele magát

2021. júl. 25. 09:09
 67/168 A kérdező kommentje:
*semmi kaja semmi buli,csak ceremónia
2021. júl. 25. 09:09
 68/168 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésben most kezdted szervezni...


Aztán négy hónapja odaadtad a meghívót


Egy részét fizetted, aztán az egészet.


Nem akarsz bukni rajta, de azért lemondanád.


Szerintem haladjunk.

2021. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/168 A kérdező kommentje:

Ehhez le kell mondjam le kell fujjam amit eddig kifizettem amit nem akarok


Szóval lehet csak 2 tanúval kettesben megtartjuk lesz pár kép

Elmegyünk ketten megünnepelni kész


Nem vitázok senkivel

1 hónap van vissza

2021. júl. 25. 09:11
 70/168 anonim ***** válasza:
100%

Ez NEM a te esküvőd hanem a TI esküvőtök.


Ez NEM neked fontos hanem NEKTEK!!!



Szép vagy mondhatom... Kb 2 év múlva válás is lesz. Barátaid fontosabban, mint a családod. Legalább anyósékat ne zavard el magad mellől.


Repjegyeket ha szerencsés vagy utazómajom stb eltudod adni/ visszaváltani.


Sok mindent fizettél ki feleslegesen. Meg is érdemled

2021. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!