Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fujjam le az esküvőt?

Fujjam le az esküvőt?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtük el szervezni az esküvőt, elég sok dolog már kész van


- Időpont választás kész


- Költségvetés és nagyságrend meghatározása kész, 11 Főt számoltunk össze.


- Lefoglalni az polgári esküvő időpontját,mert csak az lesz.kész.


Meghívókat is átadtuk,itt jön a probléma,párom anyukáját nővérét és a keresztanyát hívta meg 3 fő


Én meghívtam a legjobb barátnőmet és családját akik 7 vannak, sok támogatást segítséget kaptam tőlük, konkrétan ők neveltek fel. Nekem ő a családom.


2 régi munkatársamat is meghívtam akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ők se tudnak jönni.


Nekem családom nincsen szóval részemről ennyi.

Barát ismerős rokon nincsenek


sajnos nálam mindenki vissza utasította,legjobb barátnőm és párja Angliában vannak,én kifejezetten ragaszkodtam volna hozzá,hogy oda vissza megveszem a repjegyet,csak kérjenek ki szabit ( ők hétvégén is dolgoznak),de nem valószínű,hogy eltudnak jönni


Nővére és párja + gyerek a barátnőmnek Salzburg élnek, ők nem tudják még,de ha a többi családtagjuk nem jön el,akkor ők sem.


A barátnőm szülei,anyuka apuka egyszerűen már öregnek érzik magukat,hogy lagziba járjanak vagyis ezt a választ kaptam tőlük


Szóval 3 fő maradt,de úgy érzem 3 fővel felesleges bármit is csinálni,kértem a páromat,hogy legyen csak polgári esküvő pár fotózás és kész,kaja buli helyszín lefújva,na anyós csak húzzta a száját,hogy ez is nem esküvő és kitalálta,hogy rendezzük meg a ceremóniát a kertben náluk és majd rendelünk 4 személyes tálat és ünnepeljük egy ebéd keretében.


Tudni kell,hogy anyósék 60km arrébb élnek.

Polgári esküvőt a hivatalban már lefoglaltuk itt a közelben ahol élünk,szóval én új időpontot kérni abban a városban ahol anyós lakik nem szeretnék,mert már megvan.


Már azon gondolkodunk,hogy 2 tanulva össze házasodunk.

Egy hétre rá amikor le tudunk menni látogatóba akkor megünnepeljük a kertben,de ez anyósnak nem tetszik alapból is furcsállja,hogy nem az az igazi hagyomány templomi esküvő lesz.


Mit csináljunk ha senki nem tudd eljönni.


Amúgy anyós egy nagyon kedves nő,soha semmiben nem szól bele,csak gondolom ő is csalódott ahogy én is,hogy nem olyan esküvő lesz amit elképzeltünk.



2021. júl. 25. 05:58
A kérdező szavazást indított:
Fujd le az esküvőt és legyen a két tanús verzió
Menjetek és házasodjatok össze 60km arrébb
144 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/168 A kérdező kommentje:

EsküvőiRuha, tanú,helyszín fotózása is le van foglalva a környéken ahol a polgári esküvő lesz.


Nem akarunk sok pénzt bukni,hogy lemondunk mindent


Gyűrűk is megvannak


Buli Helyszín foglaloját buktuk el, eddig mert vissza mondtuk a 3 fő miatt

A többi Szolgálatást nem akarom vissza mondani,mind pénzbe került amit mi önállóan fizettünk ki.


Amúgy az esküvő szeptemberben lesz

2021. júl. 25. 06:00
 2/168 anonim ***** válasza:
90%
Ne mondjátok le. Ez a ti döntésetek, semmi joga beleszólni. Kivéve ha ő fizeti, de gondolom nem ez a helyzet (mi eleve csak aláíróst akartunk, de itt nagy a család, a szüleim kifizették az egész lagzit, csak legyen, így lett is kb 50 fővel).
2021. júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/168 anonim ***** válasza:
27%
3+7+2 az nem 11...
2021. júl. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/168 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell lemondani.
2021. júl. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/168 A kérdező kommentje:

Oké


Fotós is utánna 10 km arrébb lesz egy másik esküvő amit fotózz


Mi is jobbnak látjuk két tanúval megtartani a polgarit és a fotózást

2021. júl. 25. 06:58
 6/168 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de azért, mert neked nincs senkid, a barátaid, kollégáid mindenféle kifogással távol maradnak, az ő anyukáját is inkább kihagyod? Nekem ez nagyon visszataszító. Teljesen megértem az anyóst. Nem ez volt a terv, nyilván várta, és most kvázi bünteted azért, amihez semmi köze. Ha az a célod, hogy a férjednek se legyen senkije, jó úton haladsz. Inkább örülnél, hogy legalább ők vannak.
2021. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/168 A kérdező kommentje:

Sok foglalót bukunk ezzel

85% én fizettem ki mindent

2021. júl. 25. 07:16
 8/168 A kérdező kommentje:

1.5 hónap maradt vissza

Megvan a helyszín a fotózáshoz, a ruha az időpont minden

Fodrász műkörmös sminkes is itt van a közelben 5 perc séta

Próba smink frizura is volt már

Díszítés


Már anyósnak mondtuk,hogy jönnenek el a polgárira 20 perces kis ceremónia

De ők ünneplés nélkül inkább otthon maradnak mert Buli és kaja nélkül nem esküvő az esküvő

2021. júl. 25. 07:20
 9/168 A kérdező kommentje:

Sok energiám pénzem öltem bele

Nem akarok kárba veszni

2021. júl. 25. 07:20
 10/168 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van az anyósnak csak mert neked nincs senkid a párod családja maradjon ki ebből. Undorító. Ilyenkor már nincs enyém tiéd ki mit fizet. Ha ez sem megy mi lesz később?
2021. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!