Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fujjam le az esküvőt?

Fujjam le az esküvőt?

Figyelt kérdés

Párommal most kezdtük el szervezni az esküvőt, elég sok dolog már kész van


- Időpont választás kész


- Költségvetés és nagyságrend meghatározása kész, 11 Főt számoltunk össze.


- Lefoglalni az polgári esküvő időpontját,mert csak az lesz.kész.


Meghívókat is átadtuk,itt jön a probléma,párom anyukáját nővérét és a keresztanyát hívta meg 3 fő


Én meghívtam a legjobb barátnőmet és családját akik 7 vannak, sok támogatást segítséget kaptam tőlük, konkrétan ők neveltek fel. Nekem ő a családom.


2 régi munkatársamat is meghívtam akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ők se tudnak jönni.


Nekem családom nincsen szóval részemről ennyi.

Barát ismerős rokon nincsenek


sajnos nálam mindenki vissza utasította,legjobb barátnőm és párja Angliában vannak,én kifejezetten ragaszkodtam volna hozzá,hogy oda vissza megveszem a repjegyet,csak kérjenek ki szabit ( ők hétvégén is dolgoznak),de nem valószínű,hogy eltudnak jönni


Nővére és párja + gyerek a barátnőmnek Salzburg élnek, ők nem tudják még,de ha a többi családtagjuk nem jön el,akkor ők sem.


A barátnőm szülei,anyuka apuka egyszerűen már öregnek érzik magukat,hogy lagziba járjanak vagyis ezt a választ kaptam tőlük


Szóval 3 fő maradt,de úgy érzem 3 fővel felesleges bármit is csinálni,kértem a páromat,hogy legyen csak polgári esküvő pár fotózás és kész,kaja buli helyszín lefújva,na anyós csak húzzta a száját,hogy ez is nem esküvő és kitalálta,hogy rendezzük meg a ceremóniát a kertben náluk és majd rendelünk 4 személyes tálat és ünnepeljük egy ebéd keretében.


Tudni kell,hogy anyósék 60km arrébb élnek.

Polgári esküvőt a hivatalban már lefoglaltuk itt a közelben ahol élünk,szóval én új időpontot kérni abban a városban ahol anyós lakik nem szeretnék,mert már megvan.


Már azon gondolkodunk,hogy 2 tanulva össze házasodunk.

Egy hétre rá amikor le tudunk menni látogatóba akkor megünnepeljük a kertben,de ez anyósnak nem tetszik alapból is furcsállja,hogy nem az az igazi hagyomány templomi esküvő lesz.


Mit csináljunk ha senki nem tudd eljönni.


Amúgy anyós egy nagyon kedves nő,soha semmiben nem szól bele,csak gondolom ő is csalódott ahogy én is,hogy nem olyan esküvő lesz amit elképzeltünk.



2021. júl. 25. 05:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/168 A kérdező kommentje:

Nem tudok mindent egyesül csinálni és kell a segítség

Anyósek azt mondták köszönik szépen ők nem szeretnének segíteni csak bulizni


Koszorúslányom nincsen aki besegítene


Így kell a segítség akivel közösen csinálom

2021. júl. 25. 08:37
 42/168 anonim ***** válasza:
94%

Ehhez esküvőszervező? Ne haragudj, de egyre nevetségesebb vagy.

Az egészben a legkevesebb a kaja, pia. Pedig csak ezt befolyásolja a létszám, ami miatt vered magad.

2021. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/168 anonim ***** válasza:
92%

Az nekem is feltűnt, hogy nagyon kevés ember van, akiket szívesen látnátok, viszont még ők sem mennek el. Bár őszintén szólva nem is csodálom. Itt is előadod magad, hogy szinte mindent te fizettél, te már mindent elintéztél.

Valószínű te vagy a nő, és azért kicsit cink, hogy te ilyen nagyre vagy azzal, hogy TE megszerveztél mindent, és fizettél is. Ezt közösen kellene csinálni. A jegygyűrűt is te vásároltad meg? A leendő férjed megkérte egyáltalán a kezedet, vagy csak te eldöntötted, hogy esküvő lesz, aztán pofára estél?

Amúgy 11 fő nálunk egy havi családi ebédnél összejön. Ennyit ki lehet bírni, havonta is, nem egyszer az életben.

Szerintem fújd le az esküvőt. A párodnak egy örök tüske lesz, hogy a családja azért nem lehetvott, mert ő nagysága behisztizett. Majd ha azt érzed, hogy ti ketten vagytok ott fontosak, és nem azt, hogy ki megy, vagy nem megy, akkor térjetek erre vissza.

2021. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/168 A kérdező kommentje:

Mert ez az én esküvőn

Szeretnem ha szép lenne és emlékezetes

Nekem ez fontos


Másnak furcsa és nem érdekli,de nem vagyunk egyformák


Én ennyit fizettem ki Egyedül!!

2021. júl. 25. 08:39
 45/168 anonim ***** válasza:
96%
Amugy az eskuvoszervezod mit mondott erre?
2021. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/168 A kérdező kommentje:

Párom úgy van vele ez a nők nagy napja

Nők szeretik megtervezni elképzelni amilyen eskobot szeretnék olyan legyen

Neki mindegy,hogy kék vagy halvány rózsaszín a díszítés

Ő örül az én boldogságomnak és tudja hogy egy nő életében menynire fontos az eljegyzés és az esküvő

2021. júl. 25. 08:40
 47/168 A kérdező kommentje:

Anyám apám testvérem mama papa nincs

Barátaim kevesen vannak mind Bécs Salzburg Anglia Amerika mind külföldre ment ki


Itt magyarba nincsenek is barátaim


Munkahelyen kollégáimat nem szeretnem


Volt munkahelyrol hívtam meg 2 is

2021. júl. 25. 08:42
 48/168 A kérdező kommentje:

Anyós nem akar jönni, mert nincs buli, mert vissza mondtuk a helyszínt az étteremben

Teljes éttermet lefoglaltuk mert pár asztal lett volna és egy nagy tánc tér

2021. júl. 25. 08:43
 49/168 anonim ***** válasza:
96%
Azért a párod se semmi. Te szervezeted, ezért fizess te mindent. Szép házasság lesz ez.
2021. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/168 anonim ***** válasza:
98%

"Mert ez az én esküvőn


Szeretnem ha szép lenne és emlékezetes


Nekem ez fontos"


Igen, megértjük. De te is értsd meg, ha a seggedet vered a földhöz, a barátnődék emiatt akkor sem fognak hazautazni Angliából. Azt ismeretlenül nem írom le, hogy azért, mert nem vagy neki fontos, de a jelek szerint az esküvőd nem olyan fontos nekik, hogy emiatt nyakába vegye a családot, és utazzanak. Ezzel nem tudsz mit tenni. Vagy megtartod azzal a maradék 4-5 fővel, vagy hívtok barátokat, egyéb rokonokat, hogy meglegyen a létszám, vagy a makacsságod miatt se esküvőd, se pénzed nem lesz. A döntés a kezedben van, kár ezt már tovább ragozni.

2021. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!