Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósjelölt nem kedvel,...

Az anyósjelölt nem kedvel, mert szerinte az ő pénzükre utazom? Ebből hogyan vághatom ki magam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal. És nem vagyok szimpatikus az anyósnak. Szerinte semmirekellő vagyok (mert még tanulok és nem dolgozok) és azt várom, hogy a párom tartson el. Ezeket a páromtól tudom amúgy, mert megkérdeztem, hogy miért nem kedvel az anyja? (mindig bunkó velem)

Amúgy nem várom el, hogy tartson el bárki az ég világon. Jelenleg a szüleim segítenek még (most nyáron amúgy van alkalmi munkám) és ha végzek a tanulással senki terhére sem akarok lenni anyagilag.

A páromék pedig elég tehetőssek , 2 éttermük van, kisboltjuk és kiadnak 2 lakást is. Nem is a párom, hanem a szülei, de nyilván neki is kijár a jóból.

És az anyósjelölt szerint én ezekre utazom. Pedig ez nem így van. Tökre nem ilyennel szeretnék foglalkozni (persze, jó ha van a családban+bevétel, de teljesen más irányt tanulok.)

A párom tudja, hogy nem erre megyek. De az anyós kiakaszt. Folyton a hátam mögött beszél, undok velem, aztán alig ismer.

Szerinte 21 évesen már főállásban dolgoznom kéne.

Amúgy vicces, mert ő is még érettségi előtt megszülte a páromat, le se érettségizett. (Ez egy kisváros, mindneki ismer mindnekit, róla is lehetne mondani ezt-azt, de itt most nem ez a téma)

De szerinte én vagyok az élősködő amiért tanulok még és nem dolgozok rendes munkaidőben. Meg olyanokat terjeszt, hogy kihasználom a fiát ami cseppet sem igaz. Szerinte az, hogy a párom elvisz xy helyre kocsival, kihasználás. Amúgy ő akar elvinni és értem jönni, nekem jó lenne a busz is.


2021. júl. 25. 21:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
A párod hány éves, és mit dolgozik, miből él?
2021. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Parodnak kene jol helyretenni anyucit, de valoszinuleg vagy nem meri (foleg ha tole jon a penz) vagy nem akarja.


Neked nincs dolgod vele, nem mesz at hozzajuk, ignoralod, ennyit tudsz tenni.

2021. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A boltjukat vezeti/ott dolgozik. Az igazából az övé. Szóval abból él.

És 29 éves.

2021. júl. 25. 22:02
 4/26 anonim válasza:
90%

És így mennek tönkre a kapcsolatok, házasságok. Utána meg a drága anyós sír, hogy az ő fiacskája nem kell senkinek. Csak azt felejtik el, hogy ők marták el a nőket mellőle. Nagyon sok ilyen esetet tudok. Sajnos hasonlóban voltam én is, csak más gondja volt velem.


Egyet tudok érteni az előttem szólóval: sajnos tenni nem tudsz semmit,csak figyelmen kívül hagyod.

2021. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a párod ahelyett, hogy határozottan kiállna melletted, és ezeket a dolgokat lemeccselné az anyukájával úgy, hogy téged kihagy belőle, neked csipogja vissza, amit az anyja a hátad mögött rólad mond, nem éppen jóindulattól vezérelve, akkor sok jót ne várj ettől a kapcsolattól.


Fiatal vagy még nagyon, kellő élettapasztalattal te is le fogod majd szűrni, hogy érdemes-e olyan férfival kapcsolatba kezdeni, aki felnőttként is benne marad a gyerek szereben a szülei mellett, mert nem tud érzelmileg egészséges módon leválni róluk, és férfi módra kiállni a saját döntései mellett.

2021. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Megbeszéli az anyjával attól, hogy nekem elmondja.
2021. júl. 25. 22:20
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
És mi a megbeszélés eredménye?
2021. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Anyósodat ignoráld, és minél kevesebbszer találkozz vele. Ez a párod és az anyukája meccse. Ha a párod nem melléd áll, akkor kuka a kapcsolat. Ha melléd áll, akkor jó.

Nekem is van olyan az ismeretségi körömben, ahol anyós rendszeresen szidta a fia barátnőjét. A fia próbálta leállítani, nem sikerült. Egy idő múlva barátnő nem látogatta anyóst, csak a fia. Viszont a barátnőből a fia felesége lett, majd gyerek is született a kapcsolatba. Továbbra is csak a fia látogatja anyóst. Anyós meg panaszkodik, hogy a menye nem látogatja, nem szereti, az unokát sem engedi szívesen hozzá. Na vajon, miért...

2021. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mivel ez friss történet, még semmi. Mióta utoljára bunkó volt velem, nem láttam. De a párom tudja, hogy nekem van igazam, ergo nekem is ad igazat.

Szerintem meg korrekt, hogy elmondja az igazat és nem susmog valamit, mikor rákérdezek, hogy miért nem kedvel az anyja?

2021. júl. 25. 22:24
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy az anyósod mit beszél rólad a hátad mögött, ki mondja vissza neked? A falubeliek, a párod? És főleg: miért? Aki visszamondja, az segít neked? Vagy csak szart kavar? Miért kell ezt visszamondani? Te is ilyen vagy, ha valakiről pletykálnak valamit (ami nem igaz), szaladsz, hogy a fülébe súgd?
2021. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!