Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósjelölt nem kedvel,...

Az anyósjelölt nem kedvel, mert szerinte az ő pénzükre utazom? Ebből hogyan vághatom ki magam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal. És nem vagyok szimpatikus az anyósnak. Szerinte semmirekellő vagyok (mert még tanulok és nem dolgozok) és azt várom, hogy a párom tartson el. Ezeket a páromtól tudom amúgy, mert megkérdeztem, hogy miért nem kedvel az anyja? (mindig bunkó velem)

Amúgy nem várom el, hogy tartson el bárki az ég világon. Jelenleg a szüleim segítenek még (most nyáron amúgy van alkalmi munkám) és ha végzek a tanulással senki terhére sem akarok lenni anyagilag.

A páromék pedig elég tehetőssek , 2 éttermük van, kisboltjuk és kiadnak 2 lakást is. Nem is a párom, hanem a szülei, de nyilván neki is kijár a jóból.

És az anyósjelölt szerint én ezekre utazom. Pedig ez nem így van. Tökre nem ilyennel szeretnék foglalkozni (persze, jó ha van a családban+bevétel, de teljesen más irányt tanulok.)

A párom tudja, hogy nem erre megyek. De az anyós kiakaszt. Folyton a hátam mögött beszél, undok velem, aztán alig ismer.

Szerinte 21 évesen már főállásban dolgoznom kéne.

Amúgy vicces, mert ő is még érettségi előtt megszülte a páromat, le se érettségizett. (Ez egy kisváros, mindneki ismer mindnekit, róla is lehetne mondani ezt-azt, de itt most nem ez a téma)

De szerinte én vagyok az élősködő amiért tanulok még és nem dolgozok rendes munkaidőben. Meg olyanokat terjeszt, hogy kihasználom a fiát ami cseppet sem igaz. Szerinte az, hogy a párom elvisz xy helyre kocsival, kihasználás. Amúgy ő akar elvinni és értem jönni, nekem jó lenne a busz is.


2021. júl. 25. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem anyóssal kell jóban lenni hanem a pároddal, az anyós meg gondoljon amit szeretne.
2021. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10-es, én kérdeztem rá, hogy mi a baja az anyjának, mert minősíthetetlenül viselkedett velem! Világos?

Én kérdeztem. Nem sz.rkavarásból pletykálta el nekem a párom. Ezt mondta neki. Én meg tudni akartam.

Hogy a helybelieknek mit beszél? Letojom, róla is beszélnek ezt-azt.

2021. júl. 25. 22:35
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Mit csinált a párod, amikor az anyja "minősíthetetlenül viselkedett" veled?
2021. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Eljöttünk. Hazajöttünk. Szerinte is csúnyán viselkedett. Nem is a párom a "probléma".
2021. júl. 25. 22:50
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
süsd el ha beszélgettek, hogy mennyire jónak gondolod a házassági szerződést és tuti, hogy te is kötnél a pároddal- erre meg fog enyhülni.
2021. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

"Nem is a párom a "probléma"..".. Persze hogy nem, de az viszont probléma hogy a helyett hogy le állítaná az anyját inkább el megy haza. Ezzel szerinted mit oldottok meg? Mit gondolsz majd utánatok szalad hogy bocsi??.... 3 lehetőség van

1.Ki álltok magatokért és meg mondjátok neki állítsa le magát

2. A párod mivel már nem gyerek, ha szeret téged és hosszú távra tervez, fogja magát és el megy máshova dolgozni, ezzel is bizonyítva azt hogy nem akar a szüleitől függeni.

3. Ott hagyod az egész pereputtyot.

2021. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
99%
3 hónap alatt nem anyóst, de még a saját párodat sem ismered ki. Maaajd ha a rózsaszín felhőcskék eloszlanak, akkor igen.
2021. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Katona Dius ***** válasza:
70%
Én a helyedben nem páromtól várnám a megoldást. Persze, álljon ki melletted, ha úgy érzni neked van igazad, de én a helyedben leülnék az anyjával és megbeszélném, mi a gond. Velem is gondja volt anyósomnak, és a páromnak mondta mindig, de ő meg nem akart megbántani, így mindig elhallgata. Megvédett az anyjával szemben, de így mindig csak ntt a feszkó. És mivel én nem voltam bevonva a dologba, sokáig nem is tudtam, hogy gond van. Mikor rájöttem, leültem anyóssal megbeszélni a dolgokat helyretenni. És a mai napig ez van. Mondtam neki, ha baja van velem, szóljon és megbeszéljük. Ha jogosnak tartom, akkor változtatok rajta, ha nem tartom annak, akkor megbeszéljük miért nem. 8 éve vagyok párommal, nemrég össze is házasodtunk. Most anyósnál lakunk, míg a most vett házunkat felújítjuk, és nincsenek veszekedések vagy hajbakapások. Ha valakinek gondja van valakivel, megbeszéljük és helyre tesszük a dolgokat. Ennyi.:)
2021. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%

Lehet,hogy az anyósnak van igaza. A vesédbe lát a banya...

Ha csóró lenne a fickó, összejöttèl volna vele?

2021. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

eleve hogy lehet anyósról beszélni egy 3 hónapos kapcsolatban? a párod anyja esetleg

de ahogy olvasom, anyósod sosem lesz, nincsenek tökei a párodnak ahhoz, hogy felvállaljon

2021. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!