Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósjelölt nem kedvel,...

Az anyósjelölt nem kedvel, mert szerinte az ő pénzükre utazom? Ebből hogyan vághatom ki magam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal. És nem vagyok szimpatikus az anyósnak. Szerinte semmirekellő vagyok (mert még tanulok és nem dolgozok) és azt várom, hogy a párom tartson el. Ezeket a páromtól tudom amúgy, mert megkérdeztem, hogy miért nem kedvel az anyja? (mindig bunkó velem)

Amúgy nem várom el, hogy tartson el bárki az ég világon. Jelenleg a szüleim segítenek még (most nyáron amúgy van alkalmi munkám) és ha végzek a tanulással senki terhére sem akarok lenni anyagilag.

A páromék pedig elég tehetőssek , 2 éttermük van, kisboltjuk és kiadnak 2 lakást is. Nem is a párom, hanem a szülei, de nyilván neki is kijár a jóból.

És az anyósjelölt szerint én ezekre utazom. Pedig ez nem így van. Tökre nem ilyennel szeretnék foglalkozni (persze, jó ha van a családban+bevétel, de teljesen más irányt tanulok.)

A párom tudja, hogy nem erre megyek. De az anyós kiakaszt. Folyton a hátam mögött beszél, undok velem, aztán alig ismer.

Szerinte 21 évesen már főállásban dolgoznom kéne.

Amúgy vicces, mert ő is még érettségi előtt megszülte a páromat, le se érettségizett. (Ez egy kisváros, mindneki ismer mindnekit, róla is lehetne mondani ezt-azt, de itt most nem ez a téma)

De szerinte én vagyok az élősködő amiért tanulok még és nem dolgozok rendes munkaidőben. Meg olyanokat terjeszt, hogy kihasználom a fiát ami cseppet sem igaz. Szerinte az, hogy a párom elvisz xy helyre kocsival, kihasználás. Amúgy ő akar elvinni és értem jönni, nekem jó lenne a busz is.


2021. júl. 25. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

Az ugye megvan, hogy a párodat SEM ismered??? 3 hónap, fingod nincs róla, most persze naaaagy a szerelem, de az pont annyit is jelent.


Majd hogyha együtt éltek már 1-2 éve, na, akkor TALÁN ismerni fogod a pasit.

2021. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Saját tapasztalat:


Az én "anyósom" is ezeket terjesztette rólam, bár neki sem volt érettségije sem és a munka is mindig büdös volt neki. Ő nem a saját pénzét féltette, hanem a fiájét, akit mindig lehúzott anyagilag mert csak úgy tudott fennmaradni, ha másokon élősködött. Amikor én bekerültem a képbe, akkor veszélybe került a megélhetése. Pláne amikor összeköltöztünk a fiával.


Szerencsére akkor (is) kiállt mellettem a párom, szóval köztünk ebből nem volt vita. Én levegőnek néztem az "anyóst", ő nem jöhetett hozzánk, én meg nem mentem hozzájuk. Aztán a sokadik alkalommal a férjemnek elege lett és összeveszett az anyjával, tizenéve nem láttuk. Azóta nyugtunk van.


3 hónap az nem sok idő, lehet együtt maradtok, lehet nem. Próbálj meg minél kevesebbet találkozni a nővel, aztán hátha alakul...

2021. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjük ott hogy nem az anyósod. Ha házasok lennétek, akkor lenne az. Ő a párod anyja.


Amúgy ha dolgoznál se lennél elég jó, akkor azon problémázna hogy miért nem tanulsz?

Az ilyen anyának senki se jó, max egy buta pitsah aki behódol, és úgy ugrál ahogy ő fütyül.

Én a helyedben tisztáznám a barátommal hogy álljon ki értem az anyja előtt. Amíg sérteget, addig pedig nem akarok találkozni vele.

Így legalább nem kell az anyját látnod.

Ha a barátod az anyját pártolja akkor pedig el kellene gondolkodnod hogy bármennyire is szereted, mást kellene keresned. Egy anyuci pici fia nem fog változni.

2021. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
25%
23- anyósjelöltet írt a kérdésben, nem anyóst. Szóval olvass, mielőtt nekiállsz kötözködni...
2021. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nekem ad igazat. De én ettől még próbálnék jó viszont kialakítani az anyós JELÖLTEL. Igen, nem írtam, hogy az anyósom. Persze a jó viszony lehet, hogy lehetetlen lesz.

Nem anyuci pici fia.

Valaki írta, hogy ha szeret engem, elmegy máshová dolgozni. Oké, hogy a szülei megteremtették neki a munkahelyet/boltot, de azt már ő vezeti. Szerintem más se lenne olyan bolond, hogy ott hagyja. Ez már amúgy is a szüleitől független.

2021. júl. 26. 21:02
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Az anyósodnak nincs köze hozzád. A párod a párod, nem pedig az anyósod. A párod tudta, hogy tanulsz, amikor megismert. Így fogadott el és így is fogad el most is. Ha a párod eltart, akkor az rá tartozik, nem pedig az édesanyjára. A párod 29 éves, tehát nem gyerek. Tudja mit csinál, te pedig a párja vagy. Házasodjatok össze, hadd legyen örömanya az anyósjelölt!
2021. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!