Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagyjam hogy megszoljanak...

Hagyjam hogy megszoljanak feleségem szülei,vagy védjem meg magam,és mondjam meg inkább feleségem körmére nézzenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám,és hallottam amikor telefonba nekiestek,hogy miért nincs munkám,stb,stb.Altalaban van munkám,több autót is felmutattam már előttük mióta ismerem őket meg van mindenem beosztom a pénzt,egyébként is nem is a munkahely a lényeg,hiába van valakinek ha elszorja amit megkeres,de én ugye beosztom.Ezzel szemben a lányuk,a feleségem,most is elverte a végkielégítést amit kapott,sőt minden pénzt elver ami nem kell a családi kasszába,szóval vagy másfél milliót is elvert ebbe a vírusos időszakban!! Megtehette mert én mindennek a felét kifizettem,így kétszer annyit költhetett,és akkor még én vagyok megszólva,amiért nincs munkám,ami lelkileg elég rosszul érint!! Most akkor áruljam be a feleségemet hogy megint minden pénzt elszort,vagy hagyjam hogy szapuljanak a szülei?

2021. aug. 22. 17:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen részletesen minek kell beszámolni, minek szólnak bele a feleséged szülei? Nem az ő dolguk, amiket leírtál, hogy a feleséged miket vesz, ha ez gond azt vele beszéljétek át. A szüleinek nincs köze hozzá, ahhoz sem , hogy te dolgozol-e jelenleg (amennyiben nem tőlük kértek pénzt).
2021. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%
Külön kasszán vagytok. Így nagyon nincs is miről beszélni. Az a minimum hogy a felét fizeted mindennek. Ez az élet rendje. Az élet pénzbe kerül. Nem azért költötte magára, hogy esetleg te mint munkanélküli ne éld fel? Ha külön kasszán vagytok miért szólsz bele, hogy a sajatjat szörpre költi és esetleg nem bejárati ajtóra? Jó sok szörpöt negihatott szerencsétlen asszony.
2021. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Ez most a multkori kérdés folytatása?
2021. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
Inkább menj el dolgozni, ne a feleséged pénzével legyél elfoglalva.
2021. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

Általában van munkával már el is árultad magad


Te akarod rossz színben feltüntetni a feleséged amikor itt te vagy a naplopo


Feleségednek rendes állása van

Rendes fizetése

Külön kasszan vagytok

Oda adja a fix dolgok felét

Innentől fogja kuss a neved mert semmi közöd ahhoz,hogy mire költi a fennmaradt pénzt


A másik meg,hogy ha semmit nem tudd felmutatni a feleséged

Akkor ezek szerint tiéd a ház

Akkor miért költsön olyanba ami nem is az övé

Én akkor tennem ha mindent lepappiroznánk csak is úgy

2021. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A ház közös,és van mindig munkám, hamar találok,ha létszámkeepites vagy más miatt új után kell néznem,szorgalmas vagyok,feleségem olyan hogy ő elvan mint a befőtt, mikor nincs munkája, otthon is már az apja zavarta el dolgozni mert csak tévézett,otthon jól elvolt,és soha egy fillért se tesz félre!! Mérges lenne az apja ha kiderülne a dolog ugyanis azt mondta a végkielégítésbol még a jogsit is letehetnè!!Ehelyett a 150 ezres hallokeszuleket is az apja meg a nővére dobtak össze neki!! Én is mondom neki legalább egy kicsit spóroljon,tegyen félre de hiába,mèg 10 ezer ftot se tesz félre!!Fizetéstol fizetesig el,sőt van hogy már 2-3 hét után nincs egy fillérje sem!!Aki azt mondja hogy ez jól van így ott vannak bajok!!Szóval nem értem miért engem kell ekezni,mikor pénzem meg munkák is van mindig,úgy állít be néhány hozzászóló mintha nekem alig lenne munkám holott nincs így.Sőt mellette még maszekolok is több helyen!!Aztán jöhetnek a kommentek miért nem én veszem meg neki a hallokeszuleket,de úgy mit tanul az esetből,semmit,hiába ha az apja megveszi neki amit kell!! Nekem is azt mondja mikor kérdem miért nem spórol,hogy jaj nem tudtam kell erre meg arra!! Illetve mivel ő szórja a pénzt,így csomó mindent egyedül veszek házba így már nem magánügy mit csinál a maradék pénzével!! Sokszor at is ver,ha már valamire nincs pénzem mondom neki dobjuk össze,na ez sose tetszik neki ha a házra kell költeni,ilyenkor szokott előfordulni,hogy jaj nincs pénzem,utánna meg vár otthon az üres pizzás doboz!!Pedig jól főzök és mègis kell a rendelés már szomszéd is megszolta hogy olcsóbb főzni!! Szóval ez van,semmi sem érdekli,csak a jó kaja,tévèzès, pénzszoras és akkor mèg èn vagyok a rossz ha egyszer elvesztem az állásom?Mielőtt mèg írnátok nem több hónapja nincs munka,csak nemrég nincs és lesz is hamarosan!! Apja is mindig le szokta szidni otthon mert látta,hogy mindig 0 Ft van a bankszámláján,az összeset le szokta venni és aztán el is költi!! Próbaltam neki segíteni,de az sem volt jó,mert akkor mindet nem tudta elkölteni,pedig akkor 20-30 ezret tudott spórolni,de az is csak egy hónapig működött,mert nem volt jó hogy mind nem lehetett elverni!!
2021. aug. 23. 07:08
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem váljatok el! Ennyi a megoldás. Gyerek gondolom nincs.

Te is szapulod, valószínűleg ö is téged.

Ez az évek után is teljesen külön kassza hatalmas bizalmatlanságra utal.

2021. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten dolgozunk, van 2 gyerek is. Minden fizetnivalonak felet a parom allja, felet en. ha a gyerekeknek kell valamit beszerezni, elromlik valami, felujitas, ezeket is felesben fizetjuk. bevasarlaskor is. vagy pedig egyik alkalommal en, maskor o fizet. igy mindkettonknek marad penze es egyaltalan nem szolunk bele mire kolt a masik. nem erdekli ha en elkoltom olyan dologra a penzem, ami szerinte hulyeseg. en ugy vagyok vele, hadd koltson mar az ember magara penzt ha mar megdolgozik erte. ha ki van fizetve minden, nem mindegy mire kolti? ha kell valami a hazba, szolj az asszonynak, fizessen o is bele, elvegre nem csak magadnak veszed ami kell.
2021. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
De most írtam hogy nem akar hazra költeni arra nem ncs pénz csak pizza meg hasonlók úgyhogy felejtos az egész maradjon magának aztán kész ennyi,ha nem lehet vele egyről a kettőre jutni!!
2021. aug. 23. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!